شبکه دروس خارج در فضای مجازی ایجاد شود/ باید نقش بازآفرینی حوزه در رسانه ها دیده شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

شبکه دروس خارج در فضای مجازی ایجاد شود/ باید نقش بازآفرینی حوزه در رسانه ها دیده شود

عضو شورای عالی حوزه های علمیه نقل کرد: بازآفرینی حوزه باید در تمام رسانه به ثمر رسد و مخاطب این بازآفرینی تمام بشر هستند.

تصویر و عکس شبکه دروس خارج در فضای جایزی به وجود آید/ باید نقش بازآفرینی حوزه در رسانه ها نگاه شود

به گزارش خبرگزاری «حوزه» آیت الله علیرضا اعرافی امروز در دیدار اعضای دبیرخانه امور رسانه ای حوزه های علمیه با تشریح سیاست ها و برنامه های حوزه در بازآفرینی رسانه ای حوزه در فضای جایزی و رسانه ها نقل کرد: مفهوم بازآفرینی، مفهوم عمیقی است؛ بازآفرینی به معنای تجدید حیات حوزه در رسانه ها به خصوص رسانه های جایزی است.
مدیر حوزه های علمیه خلال تشکر از تمام فضلایی که در عرصه رسانه ای کار میکنند به نقش هدایتی حوزه های علمیه اشاره کرد و ضرورت بهره گیری از رسانه ها را برای هدایت بشر نکته تأکید قرارداد و اظهارداشت: بازآفرینی حوزه باید در تمام رسانه به ثمر رسد و مخاطب این بازآفرینی تمام بشر هستند.
عضو شورای عالی حوزه های علمیه بر لزوم برنامه ریزی بلندمدت، فازبندی شده و جامع در این عرصه تأکید کرد وبیان داشت: در نظامات جامع حوزه که در حال تدوین است؛ باید نقش بازآفرینی حوزه در رسانه ها نگاه شود و این امر مستلزم جلسات هم فکر کنی نقش و برنامه حوزه با دبیرخانه امور رسانه ای حوزه های علمیه است.
مدیر حوزه های علمیه با یادآوری این نکته که در قم حدود ۶۰۰درس خارج در حال برگزاری است نقل کرد: دروس خارج سرشار از تحقیق و نوآوری است لازمه اجتهاد تتبع درنظرها و آراء مجتهدین دیگراست؛ لذا سفارش میکنم با بهره گیری از ظرفیت فضای جایزی، شبکه دروس خارج را ایجاد نمود تا آرا و انظار مختلف جدید در اختیار استادان قرار بگیرد .
خاطرنشان می شود: در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین عباس رفعتی نائینی مدیر دبیرخانه امور رسانه ای، خلال اظهار گزارشی از دو سال فعالیت دبیرخانه، چندین نقش رسانه ای را به آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه ارائه کرد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال