شبکه ماهواره ای حوزه باید چند سال قبل راه اندازی می شد/ پیام انقلاب و حوزه را باید به سراسر دنیا برسانیم


با دیگران به اشتراک بگذارید

شبکه ماهواره ای حوزه باید چند سال قبل راه اندازی می شد/ پیام انقلاب و حوزه را باید به سراسر دنیا برسانیم

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و تعلیم و پرورش با اشاره به تاکید مدیر حوزه های علمیه مبنی بر افتتاح شبکه ماهواره ای حوزه با ده زبان زنده جهان در آینده، گفت: این خواسته قطعا یک ضرورت است و ما چندسال عقب هستیم.

تصویر و عکس شبکه ماهواره ای حوزه باید چندین سال پیش افتتاح می شد/ پیام انقلاب و حوزه را باید به سر تا سر جهان منتقل بکنیم

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ملکی در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به این که امروز حرف نخست را رسانه و لوازم رابطه جمعی می زنند، بیان داشت: کشورهای مرتجع عربی منطقه، غرب و صهیونیست ها در چندسال اخیر با در اختیار داشتن لوازم رابطه جمعی و رسانه ها به دنبال فریب بخشی از مردمان بوده اند.

وی تصریح کرد: چنانچه ما نتوانیم با این موج سهمگین و سنگین رسانه ای که دشمن بوجود آورده مقابله کنیم، قطعا شکست خواهیم خورد.

معاون وزیر تعلیم و پرورش اضافه کرد: باید از نظر رسانه و لوازم رابطه جمعی به جایگاه شایسته ای دست کشف کنیم تا بتوانیم حرف خود را به گوش جهانیان منتقل بکنیم.

حجت الاسلام والمسلمین با بیان این که هرزمان پیام انقلاب را به گوش مردمان رساندیم شاهد پذیرش آن بودیم، تصریح کرد: امروز نیازمند جهش رسانه ای هستیم تا بتوانیم پیام انقلاب اسلامی و حوزه های علمیه را به گوش ملت ها در اقصی نقاط عالم منتقل بکنیم و توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

وی با اشاره به تاکید مدیر حوزه های علمیه مبنی بر افتتاح شبکه ماهواره ای حوزه با ده زبان زنده جهان در آینده، بیان داشت: این خواسته قطعا یک ضرورت است و ما چندسال عقب هستیم؛ قطعا باید ده سال پیش این کار را به انجام میرساندیم و در این زمینه لغزش کردیم.

دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و تعلیم و پرورش با بیان این که افتتاح شبکه ماهواره ای حوزه ضرورت دارد، ابراز داشت: متاسفانه تاکنون فضای رسانه ای برای فعالیت تبلیغی دشمن فراهم بوده ولی ما نسبت به این مسئله لغزش کردیم.

مشاور وزیر تعلیم و پرورش با تاکید بر این که رسانه نفوذ و موثری بالایی بر افکار عمومی دارد، خاطرنشان کرد: دشمن زمانی موثری شبکه العالم و شبکه های متعلق به حزب الله را میبیند، صدای این رسانه ها را از روی کانال های ماهواره ای قطع می کند و این مسئله نمایان کننده میزان نفوذ رسانه است.

انتهای پیام/۳۱۳/۳۳

— براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : مهتاب ذ.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

معنی آب زندگی و روضه ارم
««« »»»
جز طرف جويبار و می خوشگوار چيست

شبکه ماهواره ای حوزه باید چند سال قبل راه اندازی می شد/ پیام انقلاب و حوزه را باید به سراسر دنیا برسانیم

TT / 72 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال