گوشت گوسفند سلامت و متناسب را با این موردها تهیه بکنید


با دیگران به اشتراک بگذارید

گوشت گوسفند سالم و مناسب را با این نکته ها بخرید


تصویر و عکس گوشت گوسفند سالم و عالی را با این مورد ها تهیه بکنید

گوشت گوسفند یکی از خوب ترین نوع گوشت است که در تمامی غذاها به کار گرفته میشود. در اینجا به بررسی قسمتهای گوناگون گوشت گوسفند توجه میکنیم تا بتوانیم خوب ترین برشها را از قصابی خریداری کنیم.

به چه صورت برشهای ارزان قیمت گوشت گوسفند خریداری کنیم

هیچ کسی لذت خوردن گوشت گوسفندی که خوب طبخ شده باشد را قادر نیست تکذیب کند. فیله یا دنده کباب نسبتاً گران است. قادر هستید گاهی با تهیه کردن آنها دلی از عزا در آورید. یافتن برشهای ارزان قیمت آگاهی دار معناست که همیشه قادر هستید از گوشت گوسفند صفا بکنید. با قصاب خود آشنایی پیدا کنید آنها خیلی بهتر از گوشتهای بسته بندی شده آماده در سوپر مارکتها به شما یاری خواهند رساند.

شانه گوسفند

این قسمت در واقعیت نیمه پائینی تنه گوسفند است. این خوبش بزرگ جایگزین ارزان گران برای ران است. می توان این قسمت را به همراه سبزیجات معطر و سیر کباب کرد. گوشت را می توان روی برشهای سیب زمینی گذاشت بدین ترتیب سیب زمینی های شما به همراه عصاره گوشت طبخ خواهند شد. یا قادر هستید آن را به تکه های کوچولو تهیه کند کرده داخل خورشت طبخ بکنید.

گردن و سینه گوسفند

این قسمت از گردن گوسفند کم هزینه تر است و بیشتر به سمت میانه بدن گوسفند قرار دارد. این برشها برای تهیه کند کردن داخل خورشتها بسیار مناسبند. قسمت میانی گردن به صورت فیله یا تکه ای وجود دارد. به دنبال گوشتی بگردید که همه قسمتهای آن یکرنگ است و لایه ای از چربی روی آن را پوشانده است.

دمبالچه گوسفند

یک خوبش آبدار از پشت بدن گوسفند. می توان قسمتهای استیکی را به همراه یا بدون استخوان در فر یا روی منقل کباب یا در ماهیتابه تفت داد.

سینه گوسفند

این خوبش از قسمت زیر شکم گوسفند بریده می شود. این قسمت را به آرامی طبخ بکنید تا چربی آن طلاق گیرد. امکان می دارد دنده ها و استخوان ها به آن متصل باشند. می توان زمانیکه گوشت پخته شد آنها را جدا کرد یا می توان گوشت را بدون استخوان و رول شده خریداری کرد که و درون آن را با سبزیجات پر کرد. از قصاب خود بخواهید که پوست روی گوشت را جداکند تا لایه چربی روی پوست نیز برداشته شود.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال