شناسایی نسل تازه "بی ام و" سری ۵ (+تصویر و عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

معرفی نسل جدید "بی ام و" سری ۵ (+عکس)

به لطف بهره گیری از استیل مستحکم، آلومینیوم و منیزیم، نسخه تازه وارد با وجود افزایش ابعاد ماشین با کاهش وزن مواجه بوده است.

کمپانی بی ام و بعد از مدت ها بلاخره نسخه تازه سری ۵ را معرفی کرد.

به گزارش عصر کشورمان نسل تازه ب‌ام‌و سری ۵، به تکمیل نسخه‌ قبلی توجه کرده و آن را با ظاهری بالغانه‌تر و توانمندی‌های بیشتر شناسانده است. طراحان ب‌ام‌و تلاش کرده‌اند که نقص‌های احتمالیِ نه فقط سری ۵‌های قبلی بلکه سایر مدل‌های این شرکت را نیز پر کنند و علاوه بر این، به منظور ایجاد چهره‌ای هماهنگ با سایر محصولاتشان از سری ۷ و سری ۳ خطوطی را به عاریه گرفته‌اند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس معرفی نسل تازه "بی ام و" سری 5 (+تصویر و عکس)

بر این اساس این همراهی دیزاین سری ۵ با دیگر مدل‌ها را می‌توان در اندازه بزرگ جلوپنجره این مدل که به سری ۷ شباهت زیادی یافته و همچنین اتصال چراغ‌های جلو به کناره‌های جلوپنجره کلیوی ب‌ام‌و که یادآور سری ۳ است دید.

به لطف بهره گیری از استیل مستحکم، آلومینیوم و منیزیم، نسخه تازه وارد با وجود افزایش ابعاد ماشین با کاهش وزن مواجه بوده به طوریکه در مدل تازه با کاهش ۶۲ کیلوگرمی وزن ماشین روبرو هستیم.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس معرفی نسل تازه "بی ام و" سری 5 (+تصویر و عکس)

برای نسخه مخصوص بازار ایالات متحده (با کد ۵۳۰i و ۵۴۰i) موتور ۲ لیتری چهارسیلندر خطی و ۳ لیتری شش سیلندر خطی انتخاب شده که هر دو مدل از توانایی xDrive (چهار چرخ محرک) برخوردارند.

این نسخه از آخرین تکنولوژی‌های کمکی‌ و مطمئنی سود می‌برد که از میان آن‌ها می‌توان به کروز مهار راداری، هشدار دهنده انحراف از خطوط، مهار اضطراری فرمان در هنگام مواجهه ناگهانی با موانع کوچولو و در آخر، دوربین دیدعقب سه بعدی ۳۶۰ درجه اشاره کرد.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس معرفی نسل تازه "بی ام و" سری 5 (+تصویر و عکس)

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد***

نگارش توسط: رستم گ.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش می‌کنم به باده مشکين مشام جان
««« »»»
کز دلق پوش صومعه بوی ريا شنيد

شناسایی نسل تازه "بی ام و" سری ۵ (+تصویر و عکس)

TT / 73 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات