حاشیه بهره ۱۱ تا ۱۵ میلیون تومانی برای اولین مشتریان H30 کراس


با دیگران به اشتراک بگذارید

حاشیه سود ۱۱ تا ۱۵ میلیون تومانی برای نخستین مشتریان H30 کراس

در حالی که هنوز وقت زیادی از عرضه خودرو دانگ فنگ h۳۰ کراس محصول تازه گروه صنعتی ایران خودرو به بازار نگذشته است، شاهد اختلاف قیمت بیش از ۱۱ میلیون تومانی این خودرو در بازار با کارخانه هستیم.

مشتریان H30کراس برای تحویل این خودرو در شهریور‌ماه ۲۳ میلیون‌تومان توجه کرده بودند و با آغاز ارسال دعوتنامه از حدود یک هفته پیش نخستین سری مشتریان این خودرو برای تکمیل وجه ملزم به پرداخت ۱۸۴.۵۶۸.۰۰۰ ریال شدند که در نهایت قیمت خاتمه یافته را برای مشتریان به ۴۱۴,۵۶۸,۰۰۰ ریال رساند.سود مشارکت ۲۱ درصد برای نخستین سری مشتریان H30کراس ، کسر۲۳,۸۱۹,۱۷۸ ریالی قیمت را به همراه داشت در حالی که قیمت نهایی این خودرو ۴۵.۳ میلیون‌تومان است. تحویل این خودرو از ۱۵مهرماه آغاز شده است و قیمت ۵۲ تا ۵۶ میلیون‌تومانی را در بازار آزاد برای فروشندگان و یا خریداران به همراه دارد که نمایان کننده حاشیه سود ۱۱ تا ۱۵ میلیون‌تومانی برای مشتریان سری نخست این خودرو است.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد*

گردآوری توسط: شايان ی.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ديدم به خواب خوش که به دستم پياله بود
««« »»»
تعبير رفت و کار به دولت حواله بود

حاشیه بهره ۱۱ تا ۱۵ میلیون تومانی برای اولین مشتریان H30 کراس

TT / 13 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال