رنو کویید در مسیر خیابان های کشورمان ایران / پیشگویی نرخ ۳۰ میلیون تومانی


با دیگران به اشتراک بگذارید

رنو کویید در راه خیابان های ایران / پیش بینی قیمت ۳۰ میلیون تومانی

قیمت رنو کوئید تولیدی برای بازار ایران در محدوده ۳۰۰ میلیون ریال کمی بالاتر یا پایین تر خواهد بود.

پیمان کارگر مدیرعامل رنوپارس، با اعلام این خبر گفت: رنو علاقمند به تولید مشترک رنو کوئید در گروه صنعتی ایران خودرو است و اگه این شرکت علاقه ای نداشته باشد، رنو به طور مستقل و در قالب قرارداد جوینت ونچر با ایدرو تولید کوئید را آغاز خواهد کرد.

تصویر و عکس   رنو کویید در راه خیابان های ایران / پیش بینی قیمت 30 میلیون تومانی

به نقل کرده وی، رنو کوئید برگزیده شده برای بازار ایران، کاملا متفاوت با نمونه هندی است و باید نقل بکنیم «کوئید» مشابه بازار کشور برزیل در ایران تولید خواهد شد که از نظر مطمئنی، کیفیت و امکانات تغییرات اصلی ای کرده است.

پیمان کارگر در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران از تولید ماشین کویید در ایران با گران حدود ۳۰ میلیون تومان گزارش کرد و گفت: احتمالا این خودرو را با “گروه صنعتی ایران خودرو” تولید خواهیم کرد؛ البته هدف ما رقابت است و به این علت با سایپا در این زمینه فعالیت نمیکنیم.

قائم مقام رنو در منطقه خاورمیانه و افریقا در ادامه از آغاز برنامه آماده سازی خطوط تولید محصولات جدید رنو در قالب قرارداد جوینت ونچر با ایدرو از بهمن ماه امسال گزارش کرد.

به نقل کرده کارگر، برنامه تولید این شرکت در درازمدت ٣٠٠ هزار سیستم در سال است که برای دستیابی به این هدف باید ظرفیت های جدید بوجود آوریم.

وی افزود: تازه ترین نسل ماشین های داستر و سیمبل در قالب این قرارداد تولید می شود که برای این هدف ساخت داخل ٦٠ تا ٨٠ درصدی و با برنامه صادرات ٣٠ درصدی در زنجیره جهانی رنو نیسان حدس زده شده است.

—ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد—

گردآوری توسط : رستم گ.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ببين که سيب زنخدان تو چه می‌گويد
««« »»»
هزار يوسف مصری فتاده در چه ماست

رنو کویید در مسیر خیابان های کشورمان ایران / پیشگویی نرخ ۳۰ میلیون تومانی

TT / 45 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات