بیشترین عمر آدمیزاد ۱۲۵ سال است (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیشترین عمر انسان ۱۲۵ سال است

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس بیشترین عمر انسان 125 سال است

بیشترین عمر انسان ۱۲۵ سال است 

دانشمندان اعلام کرده اند که انسان ها در حداکثر عمر خود قادر هستند ۱۲۵ سال عمر کنند. در حال حاضر برخی از افراد بطور معدود بالای ۱۰۰ سال عمر می کنند. پس از انجام آزمایش‌ها و تحقیقات بسیار زیاد در مورد عمر انسان، محققین به این نتیجه رسیدند که امید آنها برای افزایش حداکثر عمر انسان به وسیله علم،

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس بیشترین عمر انسان 125 سال است

احتمالا بی‌ثمر باشد. با این که محققین برای چند دهه گوناگون است که تلاش دارند طول عمر انسان را زیاد کنند، اما تلاش‌های آنها هیچ نتیجه‌ای نداشته و شاید هیچ گاه نیز نتیجه ندهد.انتظار می‌رود نوزادانی که امروزه متولد می‌شوند تا ۷۹ سال عمر کنند، اما آیا واقعا نمی‌توان حداکثر عمر انسان را زیاد کرد؟

شاید حتی اگه فردی در تمام طول عمر مورد مراقبت قرار گرفته و انواع رژیم‌ها را نیز رعایت کند، نتواند بیشتر از ۱۲۲ سال، یعنی ۴۷ سال بیشتر از میزانی که محققین برای عمر انسان در نظر گرفته‌اند، زید. باید اشاره کنیم بیشترین رکوردی که تا کنون برای عمر یک نفر به ثبت رسیده نیز ۱۲۲ سال بوده است.

آقای Jan Vijg، مدیر بخش ژنتیک دانشگاه علوم آلبرت انیشتین در مصاحبه‌ای که با Chicago Tribune داشته، اعلام کرده که پیش گیری و مراقبت از بیماری‌های مزمن و عفونی، شاید بتواند میانگین طول انسان‌ها را زیاد کند، اما هیچ تأثیری در حداکثر عمر انسان نخواهد داشت.

تدابیری که تا کنون محققین برای افزایش عمر انسان در دو دهه اخیر به کار گرفته‌اند، باعث افزایش میانگین آن شده است. در سال ۱۹۹۷ بود که فردی با نام Jeanne Calment و در سن ۱۲۲ سالگی که شاید تا کنون و با اسناد معتبر، کسی به اندازه او عمر نکرده باشد، فوت کرد. به همین جهت شاید حتی علم نیز نتواند ظرفیت عمر انسان را زیاد کند.

 به گزارش پارس ناز طبق تحقیقاتی که بر روی افراد گوناگون انجام شده، تدابیر علمی و درمانی می‌تواند میانگین عمر انسان‌ها را به ۱۰۰ سال برساند، اما وقتی که آنها از مرز صد سالگی عبور می‌کنند، فاکتور توجهی از بیشتر شدن سن آنها نگاه کرده نمی‌شود. در واقع، شانس افراد برای رسیدن به سن‌های ۱۱۰، ۱۲۵ یا ۱۲۰ یکی بوده و نمی‌توان میانگین آن را با بهره گیری از علوم و یا روش‌های گوناگون زیاد کرد.

با توجه به نتایج حاصل شده، محققین معتقدند افراد حاضر و مردمی که در آینده به دنیا خواهند آمد، حداکثر ۱۱۵ سال عمر خواهند کرد. همچنین حداکثر عمر مطلق انسان، ۱۲۵ سال اعلام شده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال