حمل و نقل موبایل تلفن همراه نوت ۷ جرم اعلان شد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

حمل و نقل گوشی موبایل نوت ۷ جرم اعلام شد!


تصویر و عکس حمل و نقل گوشی موبایل نوت 7 جرم اعلام شد!

حمل نوت ۷ شرکت سامسونگ چه خاموش و چه روشن در پروازهای آمریکایی غیرقانونی شد و دارنده آن تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه هم می شود.

ممنوعیت حمل و نقل گوشی موبایل نوت ۷

زین پس مسافران هواپیماهای خطوط آمریکایی حق ندارند نوت ۷ با خود داشته باشند، چه روشن، چه خاموش!
از ظهر دیروز شنبه ۱۵ اکتبر به زمان نیویورک تمام مسافران دارنده نوت ۷ متوقف می شوند و با دارنده آن برخورد قانونی خواهد شد.

وزارت ترابری ایالات متحده در بیانیه مجلسی اعلام کرد هیچ مسافری حق حمل نوت ۷ چه داخل هواپیما و چه به صورت کالا در چمدان را به صورت روشن یا خاموش ندارد. این وزارتخانه اعلام کرده که برای حفظ جان و مطمئنی مسافران این تصمیم اتخاذشده و از شنبه ۱۵ اکتبر اجرایی می شود.

بلومبرگ به نقل از وزارت ترابری ایالات متحده نگاشت: چنانچه مسافری قصد پوشانیدن نوت ۷ خود را داشته باشد و ماموران فرودگاه این موضوع را متوجه شوند، امکان می دارد تحت تعقیب قضایی قرار گرفته و جریمه نیز شوند.
دو کمپانی سرشناس ارسال محموله های پستی ایالات متحده یعنی فدکس و یو پی اس اعلام کرده اند به هیچ وجه نوت ۷ را از طریق هواپیما انتقال نخواهند داد.

شرکت سامسونگ نیز با پخش بیانیه مجلسی از مردمان ایالات متحده درخواست تا با وزارت ترابری مشارکت داشته و چنانچه گوشی خود را از اپراتور تهیه کرده اند، به اپراتور بازگردانند و چنانچه از خرده به فروش رسان ها گوشی خود را گرفته اند با برنامه بازگرداندن اجباری مشارکت دارند.

این در حالی است که حدود نیمی از مردمان گوشی های خود را تحویل نداده اند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال