رازهای شگفت آوری که هلال سفید رنگ آخر ناخن شما بیان می کند


با دیگران به اشتراک بگذارید

رازهای شگفت آوری که هلال سفید انتهای ناخن شما بیان می کند


تصویر و عکس رازهای شگفت آوری که هلال سفید انتهای ناخن شما اظهار می کند

شاید عجیب به چشم بیاید اما هلال سفیدی ته ناخن قادر هست حقیقتها جالبی درمورد شما را اظهار کند.

رازهای هلال سفید انتهای ناخن

ساختار ناخن بسیار با اهمیت است. سفیدی ریشه ناخن که به لانولا(lunula) و یا هلال ته ناخن سرشناس است مسئول حفاظت از رگ های خونی واقع در پنجمین لایه پوستی است.

زیان نگاه نکردن هلال ناخن بسیار اهمیتی داشته و آشفتگی در این جا موجب بد فرمی های ناخن و رشد ناهماهنگ آن خواهد شد.
براساس کشف کرده های تازه این قسمت بدن ویژگی های خاصی دارد و حاکی از تندرست فرد است. در طب چینی هلال ناخن بیانگر تندرست فعلی شخص است و چنانچه در این قسمت قرمزی به وجود آید فرد مذکور به نوعی به مریضیهای قلبی و عروقی مبتلاست.

همچنین هلالی نبودن ناخن حاکی از بیماری کم خونی و دیابت است و حالت چروکیده در این قسمت ناخن حاکی از میزان سم درون بدن و کاهش متابولیسم است.
طب باستانی چینی نقل میکنید هلال ناخن میزان سطوح انرژی دریافتی شما را تعیین می کند. چنانچه این قسمت بزرگ و برجسته باشد شما به قدر کافی انرژی میگیرید، اما چنانچه این قسمت کاملا نابود شده باشد شما انرژی کمی گرفته و دچار بد خوری هستید.

هر شخص سالمی هشت تا ۱۰ lunula که غالبا سفید رنگ هستند در دو دست خود دارد. به علاوه چنانچه فقط شست شما در بر می داری lunula است شما انرژی جسمانی کمی دارید و بیشتر اوقات بیمار هستید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال