دوست داشتنی ترین تلفن همراه و برنامه تلفن همراه برگزیده شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

محبوب ترین گوشی و نرم افزار موبایل انتخاب شدند


تصویر و عکس دوست داشتنیترین گوشی و نرم افزار موبایل برگزیده شدند

در یک نظرسنجی گوشی آیفون و نرم افزار اسنپ چت به عنوان دوست داشتنیترین گوشی و نرم افزار از سوی نوجوانان برگزیده شدند.

محبوبیت گوشی های آیفون و نرم افزار اسنپ چت

۷۹ درصد از ۱۰ هزار نوجوان ۱۶ ساله نکته سوال قرارگرفته، ترجیح می دهند به مکان گوشی اندرویدی، آیفون تهیه بکنند. همچنین اپ موردعلاقه آنها نیز اسنپ چت است.

کانون Piper Jaffray در ماه ژوئن این سوال را مطرح کرد که گوشی بعدی شما اندرویدی است یا آیفون که ۷۵ درصد در پاسخ آیفون را ترجیح داده بودند.
اما در نطرسنجی اکتبر این رقم به ۷۹ درصد افزایش یافت و جالب اینجاست که ۶۵۰۰ نفر از پاسخ دهندگان در نظرسنجی قبلی نیز شرکت کرده بودند.

کانون مذکور نقل میکنید ما مییاندیشیم ۲۶ درصد از سوال شوندگان گوشی اندرویدی دارند.

پرسش بعدی اپ پیام منتقل کن موبایلی موردعلاقه نوجوانان بود که دراین نگاه کن اسنپ چت به عنوان شماره یک ۳۵ درصد را به خود اختصاص داد.

همچنین اینستاگرام با ۲۴ درصد، توییتر با ۱۳ درصد، فیس بوک با ۱۳ درصد و پین ترست با ۱ درصد در رده های بعدی دوست داشتنیترین اپ های موردعلاقه نوجوانان در این نظرسنجی تثبیت شد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال