همسرم نقل می کند باید با آقا دیگری ارتباط داشته باشم!!


با دیگران به اشتراک بگذارید

همسرم می گوید باید با مرد دیگری رابطه داشته باشم!!


تصویر و عکس همسرم نقل میکنید باید با فوت شد دیگری رابطه داشته باشم!!

من ۷ ساله مزدوج شدم ۳۲ سالمه و شوهرم ۳۴ سالشه، تا یکسال پیش هیچ معضلی در مورد همسرم نداشتم ، اما از یک سال پیش به اینطرف برخی زمان ها بهم پیشنهاد میکنه که با یه فوت شد دیگه رابطه و نزدیکی جنسی داشته باشم اونم جلوی شوهرم…

تمایل همسر به رابطه و نزدیکی جنسی سه نفره

بسیاری از زوجهای جوان به خاطر عدم آشنایی و در پاره ای از موارد عدم آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط احساسی و زناشویی بین زوج ها ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این معضلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار متارکه در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف جلوگیری از ایجاد اینشکلی معضلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و مدد به بهبود واستحکام روابط زوج ها اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است

پرسش کاربر

سلام، آقای دکتر من ۷ ساله مزدوج شدم ۳۲ سالمه و شوهرم ۳۴ سالشه، تا یکسال پیش هیچ معضلی در مورد همسرم نداشتم ، اما از یک سال پیش به اینطرف برخی زمان ها بهم پیشنهاد میکنه که با یه فوت شد دیگه رابطه و نزدیکی جنسی داشته باشم اونم جلوی شوهرم ، راستش اولین باری که اینو مطرح کرد من مهم نشماریدم و اندیشیدم شوخی میکنه ولی تو این مدت باز اینو تکرار کرد ، الانم میگه من شوهرتم باید به خواسته های من تن بدی و هر چی ازت میخوام قبول کنی و این حق منه ، طوری شده که من حتی ده روز قهر کردم یه مدت خوب بود اما باز دوباره مطرحش کرده من نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید.

چنانچه می خواهید بیشتر آگاهی بدارید : رابطه و نزدیکی جنسی

پاسخ کارشناس

با درود و تقدیم احترام،در خصوص مشکل همسرتان

اولا این که ایشان نقل کردند من شوهرت هستم و باید به خواسته های من تن بدی و تمکین کنی ، تمکین تنها شامل خواسته های مشروع می شود نه خواسته های حرام و نا مشروع و شما باید از انجام این خواسته پرهیز کنید.

دوم در خصوص دلیل این که چرا همسر شما چنین توصیه ای مطرح کردند اولا باید چک شود که آیا این تنها یک ذهنیته جنسی است، یعنی امکان دارد همسر شما فقط از عنوان کردن این موضوع و یا فکر به آن تحریک و حتی صفا بکنند و هیچوقت هم این موضع را عملی نکند، یا این که نه و ایشان قصد عملی کردن این نوع رابطه را داشته باشند یعنی وجود شریک جنسی سوم در هر دو حالت یک مشکل جدی به حساب مییاید و نوعی آشفتگی جنسی است یعنی فرد کنش جنسی نرمالی ندارد. اساسا تمایل به حضور شریک جنسی دیگر ( رابطه سه نفره یا بیشتر ) چه هم جنس چه از جنس مخالف آشفتگی جنسی به حساب مییاید و حتما نیاز به درمان دارد.

عواملی هستند که به این مسئله شدت می بخشند نظیر فضای جایزی وسایتها یا اجلاسهای پورن که امکان دارد افراد زیادی که دچار این نوع خواسته ها هستند یکجا حاضر باشند و تمایلات شون رو مطرح کنند. زمانی همسر شما می نگاه کند که خودش تنها نیست که چنین تمایلیلاتی را دارد قبح قضیه نابود شده و به خودش اجازه مطرح کردن را به شما می دهد پس این گرایش امکان می دارد از سالها پیش در همسر شما بوده اما زمینه مطرح کردنش فراهم نبوده.

چنانچه می خواهید بیشتر آگاهی بدارید : خوب ترین زمان برای رابطه و نزدیکی جنسی چه موقعی است؟

حال شما باید چکار کنید ؟

اولا به هیچ وجه خودتان را راضی به انجام این نوع روابط نکنید چه به صورت خیالی چه قرار می داری.
دوما حتما همسرتان باید جهت مشاوره و درمان اقدام کنند تاکید میکنم حتما نیاز به مراجعه حضوری جهت درمان است

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال