http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

۱۲ خواسته بانوان از یک ارتباط که هیچوقت نقل نمی کنند!!

۱۲ خواسته بانوان از یک ارتباط که هیچوقت نقل نمی کنند!!

با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۲ خواسته زنان از یک رابطه که هرگز نمی گویند!!


تصویر و عکس 12 خواسته بانوان از یک رابطه که هرگز نمی گویند!!

هیچ زنی عادت ندارد چیزی را که می خواهد به زبان بیاورد اما قادر هستم به شما اطمینان دهم که بیشتر بانوان نیاز دارند و از شما می خواهند که موارد زیر را به آن ها تقدیم کنید.

چیزهایی که بانوان از یک رابطه می خواهند

از دید مردها فهمیدن اینکه خانمها از یک رابطه چه می خواهند کمی سخت است. رفتارشان کمی ضد و نقیض و حرف هایشان گیج کننده است. آن ها دقیقا نمی گویند که خواسته شان از یک رابطه چه است و ما را به تصورات و حدس و گمان ها می سپارند.اما این مسئله تا این حد پیچیده نیست. آنچه خانمها می خواهند احساس امنیت، داشتن یک رابطه سالم و حس اعتماد به نفس با همیشه در کنار آن ها بودن است. از بانوان زیادی این پرسش را سؤال کردم که واقعا از یک رابطه چه می خواهند. این ها مواردی است که در پاسخ به این پرسش گفته اند.

تواضع و فروتنی

از نظر مردها روحیه رقابتی و میل ما خانمها به پیشرفت است که ما را به سمت مسیر درست هدایت می کند. ما خانمها دائما سعی داریم که ارزش خودمان را به خودمان و دیگران ثابت کنیم و بهتر از دیگران نگاه شویم. اما این مسئله در روابط مکانی ندارد. خانمها یک مرد متکبر، کناره گیر و حسود نمی خواهند. بلکه تواضع، برابری و نجابت را می خواهند. آن ها نه برتر بودن را می خواهند و نه پست تر بودن.

زیان پذیری

این همان چیزی است که ما مردها معمولا مخفی می کنیم و سعی می کنیم آن را فروبنشانیم. خانمها از ما نمی خواهند که احساساتی باشیم بلکه فقط می خواهند آنچه که اذیتمان می دهد را با آن ها در میان قرار بدهیم. چنانچه احساس استرس داریم یا از چیزی آزرده هستیم دوست دارند از ما بشنوند. این نمایان کننده اعتماد ما به آن هاست. شاید این برای شما کمی سخت باشد که زیان پذیر بودنتان را بروز دهید. اما هر چه بیشتر سفره دلتان را قبل او گشایید در زندگی بیشتر قدرشناسی خواهند کرد.

هوشیاری احساسی (مهار احساسات)

خانمها فوت شدی که بتواند بدون عصبانیت و از کوره در رفتن مسائل را بازگو کند تحسین می کنند. رشد و بلوغ احساسی همان چیزی است که خانمها بیش از هر چیز دیگری از ما می خواهند. پس بدون هیچ قضاوتی به حرف هایشان گوش دهید. همین گوش دادن باعث می شود احساسات منفی او نابود بشود. نیازی نیست که مشکل او را حل کنید فقط کافی است به حرف هایش گوش دهید.

توجه

آیا اغلب اوقات هنگام حرف زدن با همسرتان چندین کار را با هم به انجام میرسانید؟ یا اینکه ضمن انجام کارها به حرف های او هم گوش می دهید؟ خانمها به وقت و وقتی که با ما طی میکنند احترام طی میکنند و می خواهند وقتی را که کنارشان هستیم توجه کامل به آن ها داشته باشیم. پس وقتی با آن ها وقت طی میکنید تا مکانی که قادر هستید توجه نمایان کنید.

مهربانی

مهربانی و لطافت در طبیعت ما مردها نیست. از بچگی آموختیم که جدی و رقابت پذیر باشیم. اما در ارتباط ها مهربانی در فکر، عمل و گفتار حلال تمام معضلات است. به خانمها ارج بنهید، مهربان باشید و با لطافت حرف زنید.

دوست داشتن در عمل

نقل کردن جمله دوستت دارم تا حدی احساس عشق شما را به او جابجا میکند اما خانمها نیاز دارند که در عمل این را نگاه بکنند و درک کنند. این یعنی در کنارشان حاضر باشید و برنامه ریزی ها را با او به انجام رسانید. حضور و مشارکت و وقت طی کردن شما چیزی است که خانمها بیشتر از نقل کردن جملات خوشگل و رمانتیک به آن نیاز دارند تا به دوست داشتن شما پی ببرند. عشق در عمل یعنی با ملاحظه بودن، مراقب بودن، سخاوتمند بودن و سازش. جملات رمانتیک بگویید اما در کنارش در عمل نیز دوست داشنتان را به او نمایان کنید.

محبت

خانمها چیزهای کوچولوای را دوست دارند. حرکاتی که به آن ها نمایان میکند حواسمان به او هست. حرکاتی چون ارسال یک پیام غیرمنتظره، به انجام رساندن کاری برای شخصی که برای آن ها اهمیتی می دارد، تهیه کردن میوه و غذای نکته علاقه او یا انجام کاری بدون اینکه از شما خواسته باشد. همچنین می توان با دادن یک کادو بدون علت، کارت پستالی که احساستان را نسبت به او بازگو می کند، یک جمله رمانتیک روی آینه یا فرا خواندن او به غذاخوری در طول یک هفته پرکار محبت خود را به آن ها نمایان کرد.

قدردانی

خیلی از کارهای ارزشمندی که در یک رابطه انجام می شود شاید توجهی به آن نشود. زن و شوهرها معمولا خیلی با سرعت با شکایت و ناموافق بودن ها به سمت هم حجوم میبرند اما به سختی قادر هستند چیزهایی که در همسرشان برایشان ارزشمند است را اظهار کنند. خانمها معمولا خیلی کارها را با هم در یک زمان به انجام میرسانند اما قدرشان آگاهی داشته نمیشود. به او نمایان کنید که قدر زحماتش را آگاهی میدارید و متوجه از خود گذشتگی هایش هستید. اینشکلی او احساس ارزشمند بودن خواهد کرد.

چنانچه می خواهید بیشتر آگاهی بدارید : ۱۵ خواسته مردان از یک رابطه که هرگز نمی گویند!!

پذیرش

به جای اینکه همسرتان را در زندگی زیر پرسش ببرید چرا او را نمی پذیرید؟ اشتباهاتش را متذکر نشوید، از رفتارهایش شکایت نکنید، کاری نکنید که نسبت به حساسیت هایش احساس بدتری یابد. خانمها عادت دارند که احساس کنند قضاوت می شوند. چنانچه قضاوت ها را کنار قرار بدهیم و بدون هیچ قید و شرطی آن ها را بپذیریم از بودن در کنارمان احساس ارزش و امنیت خواهند کرد.

قدرت

خانمها قدرت مردها را تحسین می کنند. برای قوی بودن نیاز نیست که شخصی که او را رنجانده کتک بزنید یا همه معضلات سر راهش را حل کنید. قدرت برای آن ها یعنی گوش دادن، ارزش دادن به تجربیاتشان است. به او یادآور شوید که قدرتمندی دست و پنجه نرم کردن با تمامی شرایط زندگی را دارد. به او بفهمانید که حامی اش هستید. این ها همان قدرت هایی هستند که او برای پیشرفت نیاز دارد.

صراحت و رک بودن

ما مردها معمولا دوست نداریم مسائل کش بدهیم یا آن را پیچیده تر از آن چیزی که هست کنیم. اصلا نگران طرز فکر دیگران نیستیم و نمی خواهیم که چیزی مجهول بماند. معمولا در مسائل و موقعیت های پیچیده با ساده ترین پاسخ همه چیز را روشن می کنیم وبه معضلات پایان می دهیم.

شوخ طبعی

زندگی اکنون بیش از حد جدی و خشک است. خانمها به خنده کردن نیاز دارند.شوخ طبعی خوب ترین راه برای برطرف کردن تنش های زندگی است. چنانچه مرد شوخ طبعی هستید سعی کنید در زندگی آن را زیاد مصرف بکنید چنانچه هم نیستید سعی کنید چیزی سرگرم کننده برای سهیم شدن با همسرتان یابید. خنده (بیشتر از عشق) کوتاه ترین فاصله بین قلب هاست.

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دوستی صمیمانه مرد و خرس غول پیکر + عکس
رامین رضاییان بر بالین پورحیدری
دلیل نامگذاری هشتمین ماه سال به نام آبان چیست؟
استخدام حسابدار مجرب در یک هلدینگ معتبر در صنعت غذایی
بهترین قاریان و حافظان کشور در سال ۱۳۹۵ شناسایی شدند
آهنگ سهراب صفا بنام بهانه ی تو – دانلود موزیک جدید
"رویای نیمه شب"، نگاهی مثبت به همراهی و تعامل بین مذاهب دارد
درآمد ۵۸ هزار میلیاردی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از منابع غیرشهریه ای
فیلم راه یافته به لیست اسکار در جشنواره فیلم کوتاه تهران
نشستهای «تربیت» در حاشیه نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود
برگزاری مراسم اولین سالگرد شهید مدافع حرم تاسوعا
فیلم گراتین اسفناج ( آپارات ) -دانلود و پخش
دانشگاه آزاد اسلامی با کیفیت بالا و صرفه اقتصادی می تواند نیمی از آموزش عالی را اداره کند
برخورد تریلی با منزل مسکونی+ عکس
بستری شدن آهنگساز کشورمان در بیمارستان
آنجلینا جولی و برد پیت کاخ گرانقیمت شان را می فروشند! عکس کاخ شان در فرانسه
عکس های جدید بازیگران زن و مرد ایرانی سال 95 – 1395
بازیگران زن و مرد به جم تی وی پیوسته برگشتند + عکس
چگونه از موبایل به جای کارت بانکی استفاده کنیم؟
رامین رضاییان بر بالین پورحیدری
تبلیغات