این علائم نقل می کند شریک زندگیتان هنوز با عشق قبلی اش در رابطه است!!


با دیگران به اشتراک بگذارید

این نشانه ها می گوید همسرتان هنوز با عشق قبلی اش در ارتباط است!!تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس این علامت ها نقل میکنید همسرتان هنوز با عشق قبلی اش در ارتباط است!!

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که احساس کنید عشق زندگی تان، هنوز هم در رابطه گذشته خود دست و پا می زند. اما چطور باید از این احساس مطمئن شد؟ آیا این احساس آنقدر قوی است که بخواهید رابطه خود را به خاطرش به پایان رسانید؟ ما در اینجا چندین نشانه را که ثابت می کند طرف مقابل تان هنوز هم درگیر فرد دیگری است، براتیان آورده ایم.

۹ نشانه که شریک زنگی تان درگیر رابطه قبلی اش است

طبیعی است که هر فردی رحلت کرده خود، روابط احساسی را آزموده باشد اما وقتی که این اتفاق تاثیرش را در زمان حال نیز قرار میدهد، آن وقت است که برای زوجین معضل ساز می شود.

در تماس بودن با عشق قدیمی

اگه شریک زندگی تان هنوز هم با فردی که در زندگی گذشته اش بوده در ارتباط است، اگه مدام با او صحبت میکند، پیغام می فرستد یا ایمیل رد و تبدیل میسازد، آگاهی بدارید که او هنوز رابطه گذشته خود را به پایان نرسانده است. مسلما اگه آن دو با هم دو دوست متداولی باشند، هیچ ایرادی ندارد اما اگه ارتباطشان نزدیک و نزدیک تر شود، این برای شما یک زنگ خطر است.

او را در شبکه های اجتماعی فالو می کند

آیا شریک زندگی تان، عشق قبلی اش را در فیس بوک، اینستاگرام یا توئیتر فالو کرده است و مدام پست های او را دنبال می کند؟ آیا نسبت به کارهای او کنجکاو است؟ اگه پاسخ شما مثبت است، بدین معنی است که زندگی عشق قبلی اش هنوز هم برای او اهمیت زیادی دارد.

او را ملاقات می کند

درست است که شما باید به نظر و تصمیمات شریک زندگی تان ارج بنهید اما اگه او هنوز هم دوست دارد که عشق کهنه اش را ملاقات کند، نباید اجازه دهید. هر گونه رابطه قبلی را که او بخواهد ادامه دهد، باید زیر نظر شما نیز باشد در غیر این صورت حتما کاسه ای زیر نیم کاسه است. اگه هم قبول نکرد، خوب تر است به دنبال فرد دیگری باشید.

شما را با نام او صدا می زند

اگه شریک زندگی تان، شما را بیش از یک بار با نام عشق قبلی اش صدا زد، آگاهی بدارید که هنوز هم ذهن و قلب او درگیر او است. تنها اسمی که باید بر زبان او باشد، نام شماست و علتی ندارد که شما این موضوع را مدام به او گوشزد کنید. پس اگه این اتفاق تکرار شد، خودتان را از این رابطه عقب بکشید.

از حرف زدن در رابطه با او خودداری می کند

اگه شریک زندگی تان از گذشته خود صحبت نمیکند و نمی خواهد که چیزی از گذشته خود را با شما قسمت کند، این یک نشانه است از اینکه او هنوز هم رابطه گذشته خود را به پایان نرسانده است. در واقع اگه حرف زدن در رابطه با گذشته برای او سخت باشد، آگاهی بدارید که او در مرحله گذر است و هنوز هم شکست عشقی اش را هضم نکرده است.

شما را با او مقایسه می کند

آیا وقتی که شما شامی تهیه میکنید، شریک زندگی تان به مکان تعریف و تمجید از شما، نقل میکنید که عشق قبلی اش آن را به گونه دیگری درست می کرده است؟ شاید این موضوع حقیقت زندگی باشد اما وقتی که طرف مقابل تان آن را مدام به زبان می آورد، بدین معنی است که هنوز هم در خاطرات گذشته خود شناور است و قصد طلاق گرفتم هم ندارد.

خاطرات گذشته خود را نگه می دارد

آیا هنوز هم شریک زندگی تان تیپهایی را که نامزد قبلی اش به او هدیه داده، نگه داشته و مدام آنها را بر تن میکند یا اینکه عروسک های او را روی تخت اش نگه می دارد؟ این بدین معنی است که او نمی خواهد از خاطرات گذشته خود طلاق گیرد.

با خانواده او در ارتباط است

اگه هنوز هم شریک زندگی تان با خانواده عشق قبلی اش یا حتی با دوستان او در ارتباط است، بدین معنی است که او می خواهد ارتباط خود را حفظ کند. شاید هم هنوز امید دارد که به مدد آنها رابطه شکست خورده خود را باز گرداند. در این صورت خوب تر است که خودتان را از این رابطه بیرون بکشید.

مکالمه ی تان حول محور گذشته است

اگه احساس می کنید که همیشه شخص سومی موضوع مکالمه های شماست، خوب تر است خیلی جدی با طرف مقابل تان حرف زنید و اگه پس از آن همچنان به کار خود ادامه داد، خوب تر است شما هم به لیست خاطرات او افزوده شوید.

Press Esc to close

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال