بزرگترین کوتاهی ها زنان در جذب آقا مطلوب شان!!


با دیگران به اشتراک بگذارید

بزرگترین اشتباهات خانم ها در جذب مرد مورد علاقه شان!!


تصویر و عکس بزرگترین لغزشات زنها در جذب مرد نکته علاقه شان!!

در این نوشته ۷ نکته از متداولترین لغزشات را میشناسانیم که بانوان موقع به سوی خود کشیدن مردان به انجام میرسانند. بهتر است شما هم این لغزشات را آگاهی بدارید و از انها دوری کنید تا مرد نکته علاقه تان از دست ندهید.

۷ اشتباه زنانه در جذب مردان

شاید تعجب کنید، اما باید بهتان بگوییم بانوان وقتی می خواهند فوت شدی را به سمت خود به سوی خود کشند لغزشات زیای مرتکب می شوند. زنها برخی اوقات خیلی سختگیر می شوند (باید افزایم حتی بیش از اندازه سختگیر) و امکان دارد پیام اشتباه فرستاده و با اینکار مرد رویاهایشان را از خود میرانند. من آگاهی میدارم که این روزها بسیاری از بانوان تنها برای کامیاب شدن در کارشان به سختی تلاش می کنند، پس این زنها آگاهی میدارند (یا آموخته اند) که برای به دست آوردن یک چیز باید موقعیت را مهار کرده و خودشان باعث شوند یک اتفاق خاص بیفتد. اما گاهی اوقات بیش از حد برای به دست اوردن یک موقعیت تلاش می کنند، در صورتیکه خوب ترین راه این است که اجازه دهند بعضی چیزها به صورت طبیعی اتفاق بیفتد. در این نوشته ۷ نکته از متداولترین لغزشات را میشناسانیم که بانوان موقع به سوی خود کشیدن مردان به انجام میرسانند.

میکاپ و آرایش خیلی زیاد

یکی از متداول ترین اشتباهاتی که زنها برای به سوی خود کشیدن مردان به انجام میرسانند این است که در مواقعی که حتی لزومی ندارد بیش از حد میکاپ و آرایش می کنند. خیلی از زنها از سایه های غلیظ و رژلب های تیره خوششان می آید، اما انها باید آگاهی بدارند که هدف از میکاپ و آرایش کردن تشدید کردن خوشگلی طبیعی است نه پوشانیدن آن. پس اجازه دهید پوستتان نفس بکشد، در این صورت است که یک صورت زیبا چه بدون میکاپ و آرایش چه با میکاپ و آرایش خواهید داشت.

دیر سر قرار می روند

دیر سر قرار رسیدن زنها شاید به عنوان یک رسم و یا رفتار اجتماعی جا افتاده باشد، اما این کار نادرستی است. علی رغم تمام این حرف ها، برخی از زنها عمدا دیر سر قرار حاضر می شوند، چراکه آنها عقیده دارند با این کار مرد نکته نظرشان به دلیل این که زیاد صبر کرده بیشتر خواهان آنها می شود. این بانوان صبر کردن مردان را علامتی از دوست داشتن آگاهی میدارند. خوب این شاید درست باشد اما این خوب ترین کاری نیست که شما بخواهید در قرار ملاقاتها به انجام رسانید. شما باید از همان اول به او نمایان کنید که برای وقت دیگران ارزش قائل می شوید. او مطمئنا با دلیل و مدارک خیلی بیشتری دوست داشتن خودش را به شما نمایان خواهد کرد.

به خودشان گرسنگی می دهند

متاسفانه این یکی از مشکلاتی است که این روزها اکثر زنها با آن دست به گریبانند: یک رفتار ناسالم که قادر هست باعث مریضی شود. من نقل نمیکنیم که نسبت به غذایی که می خورید بی توجه باشید؛ ولی پیشنهاد میدهم به خود گرسنگی ندهید، خصوصا اگه مییاندیشید با این کار مرد رویاهایتان عاشقتان می شود. اکثر مردان بانوان خوش اندام را ترجیح می دهند، اما در نهایت بیشتر عاشق خانمی می شوند که شخصیت شگفت انگیزی داشته باشد نه این که از نظر دیگران ظاهر گیراای داشته باشد.

تیپهای نامناسب بر تن میکنند

یکی از اشتباهاتی که برخی از بانوان برای به سوی خود کشیدن مردان به انجام میرسانند، بر تن کردن تیپهای نامناسب است، چراکه این زنها مییاندیشند با اکران خوشگلی های خود باعث جذب و علاقه مند شدن مرد نکته نظر خود می شوند. اما واقعیت این است که با این کار باعث جذب مرد اشتباهی و نادرستی می شوند که فقط به جنبه های جسمی یک ارتباط اهمیت داده و به محدودیت و حد و مرزهای معنوی که در ارتباط نگاه کن یک زوج وجود دارد بی توجه است.

تلاش می کنند شخص دیگری باشند

مردها معمولا جذب زنانی می شوند که قابل اعتماد و کلاسیک باشند و کسانی که برای شاد کردن دیگران وانمود نمی کنند که شخص دیگری اند. هیچ وقت نباید به کسی اجازه دهید که شما را عوض کند! اگه می خواهید تحولی در خود و رفتارتان دهید، این شما هستید که باید بر آن شونده باشید نه کس دیگری. هیچ وقت وانمود نکنید فرد دیگری هستید! یک مرد به دلیل شخصیت شگفت انگیزی که هستید شما را دوست خواهد داشت، نه به دلیل این که شما فردی هستید که مییاندیشید او می خواهد.

آنها به دلیل محدودیت وقتی استانداردهای خود را کم میکنند

یکی دیگر از اشتباهاتی که زنها زیاد مرتکب می شوند این است که برای خود یک بازه وقتی تعیین می کنند و عجولانه می خواهند در این مدت حتما مرد دلخواه خود را یابند. این زنها مییاندیشند باید حتما تا پیش از رسیدن به سن سی سالگی مزدوج شده و تا سن ۳۵ سالگی دو فرزند داشته باشند. اما نباید از یاد برند که گاهی اوقات ناامیدی منجر به گرفتن تصمیمات اشتباه می شود. هیچکس آگاهی نمیدارد چه موقع عشق زندگی اش را مییابد و مطمئنا هیچ خانمی نمی خواهد با مرد اشتباهی مزدوج شود!

آنها اغلب افکار منفی دارند

اگه شما هم فردی خجالتی هستید یا اعتماد به نفس کمی دارید، شاید اندیشید که لایق دوست داشته شدن نیستید و یا کسی یافت نمیشود که واقعا عاشقتان باشد. در واقع به مکان افکار مثبت فکرهای منفی در سر دارید. شما حتما متوجه نشده اید که افکار و کلماتتان چقدر تاثیرگزار هستند، اما خاطرتان باشد با داشتن افکار مثبت نه تنها افراد (خصوصا آقایان) بیشتری را به سمت خود به سوی خود میکشید، بلکه اعتماد به نفستان نیز بیشتر می شود.

این هفت نکته از بیشترین لغزشات زنها برای به سوی خود کشیدن مردان بود. ضروری است افزایم که یک نکته دیگر که باید وقتی در جستجوی مرد نکته علاقه تان هستید داشته باشید، حمایت های صحیح از جانب افراد نکته علاقه تان است، زیرا بانوان بسیاری به دلیل داشتن دوستان مغرض در مسیر اشتباه افتاده اند، پس سعی کنید دوستان خود را با دقت برگزیده تا وقتی بهشان نیاز داشتید از نصایح و راهنمایی هایشان بهره گیرید.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال