افت اسپرم دلواپس کننده است؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

کاهش اسپرم نگران کننده است؟

تصویر و عکس کاهش اسپرم نگران کننده است؟

مردها و بخصوص جوان ترها تصور می کنند که میزان اسپرم باید قابل توجه و زیاد باشد‎

آیا میزان کم اسپرم در زمان ارضا شدن نمایان کننده آشفتگی در باروری است؟ آیا کم بودن میزان اسپرم قادر هست علتی برای دغدغه در آقایان باشد. در این مطلب کوتاه به این سوالها پاسخ می دهیم.

به عقیده متخصصان میزان کم اسپرم در ضمن ارضا شدن هیچ نشانه ای از باروری یا ناباروری را به اثبات نمی رساند، چون میزان بسیار اندکی اسپرماتوزوئید نیز برای بارورکردن تخمک کافی است.

علاوه بر این حجم اسپرم بیرون رفته نیز هیچ تاثیری روی میزان لذت جنسی ندارد. بنابراین نیازی به دغدغه در خصوص میزان اسپرم در ضمن ارضا شدن نمی باشد.

به طور متوسط میزان اسپرم در هر بار ارضا شدن نگاه کن ۲ تا ۵ میلی لیتر است. معمولا مردها و بخصوص جوان ترها تصور می کنند که میزان اسپرم شان باید قابل توجه و زیاد باشد.

برخی از زوج هایی که از ژل های لیزکننده بهره میگیرند، به خاطر ترکیب شدن آن با مایع اسپرم تصور می کنند که میزان اسپرم تولید شده بالاست. درصورتی که میزان همانی است که اشاره شد.

چه وقتی گفتمان از اسپرم کم به میان می آید؟

وقتی که میزان اسپرم تولید شده کمتر از ۱.۵ میلی لیتر باشد، می توان گفت که حجم اسپرم تولیدشده در فرد پایین است.

این مسئله به چندین عامل بستگی دارد.

در برخی موارد که فاصله دو نزدیکی زوجین بسیار کوتاه می شود، میزان اسپرم تولید شده نیز کاهش کشف میکند. در واقع در فاصله نگاه کن دو ارضا شدن نزدیک به هم حجم اسپرم نیز کمتر است.

عامل دیگر مربوط به سن است. هر چه سن آقایان بالاتر می رود، میزان اسپرم آنها نیز کمتر می شود و این مسئله کاملا طبیعی است.

البته امکان می دارد که برخی آقایان دچار ارضا شدن پس گرد، یا ارضا شدن برگشتی باشند. در این صورت اسپرم در ضمن ارضا شدن به سمت مثانه برمی گردد و فقط میزان اندکی از آن بیرون می ریزد.

معضل ارضا شدن برگشتی قادر هست در مواردی مانند بزرگی خوش خیم پروستات درمان شده، مصرف برخی داروها و یا ابتلا به مریضیهای عصبی بروز کند.

براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: شيرين و.

دانستنی های زناشویی در بخش ازدواج و زناشویی سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نيست در شهر نگاری که دل ما ببرد
««« »»»
بختم ار يار شود رختم از اين جا ببرد

افت اسپرم دلواپس کننده است؟

TT / 60 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال