حضور ۱۳ دانشگاه برتر ایران و ۲۰ دانشگاه از روسیه در اجلاس روسای دانشگاه های برتر


با دیگران به اشتراک بگذارید

حضور ۱۳ دانشگاه برتر ایران و ۲۰ دانشگاه از روسیه در اجلاس روسای دانشگاه های برتر

خبرگزاری فارس: حضور 13 دانشگاه برتر کشورمان و 20 دانشگاه از روسیه در انجمن روسای دانشگاه‌های برتر

مشاور رئیس دانشگاه تهران با اشاره به برگزاری دومین انجمن روسای دانشگاه‌های برتر کشورمان و روسیه نقل کرد: ۱۳ رئیس دانشگاه‌های برتر کشورمان و ۲۰ رئیس دانشگاه از روسیه در این انجمن شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سید احمدرضا خضری مشاور رئیس و مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران در نشست خبری عصر امروز نقل کرد: دومین انجمن روسای دانشگاه‌های برتر کشورمان و روسیه روز پنجشنبه ۲۹ ماه مهر با حضور ۱۳ رئیس دانشگاه‌های برتر کشورمان و ۲۰ رئیس دانشگاه از کشور روسیه در باغ نگارستان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: انجمن اول روسای دانشگاه‌های کشورمان و روسیه سال گذشته در شهر مسکو به انجام رسانده شد که بسیار نقش داشت و می‌توان از آن انجمن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ ارتباطات دو کشور نام برد.

خضری ادامه داد: در دومین انجمن که به میزبانی دانشگاه تهران برگزار می‌شود قرار است معضلات کلان تعلیمی، دستیابی به مدیریت کارآمد در دانشگاه‌ها و افزایش کیفیت تعلیمی و پژوهشی مطالعه شود.

دبیر دومین انجمن روسای دانشگاه‌های برتر کشورمان و روسیه خاطرنشان کرد: در دومین انجمن میزگردهای تخصصی با مبحث‌های عملیاتی در حوزه‌‌های علمی و تعلیمی برگزار می‌شود و هدف از برگزاری انجمن ارتقای رقابت‌‌پذیری دانشگاه‌ها، انتقال تجارب مدیران، رفع معضلات تربیت نیرو برای توسعه اقتصاد ابتکار آمیز و بررسی نقش پارک‌های علمی و تکنولوژی در توسعه دانشگاه‌ها است.

خضری نقل کرد: در این انجمن تفاهم‌نامه‌هایی نیز در زمینه اعزام دانشجویان و اساتید برای آموزش زبان فارسی در دانشگاه‌های روسیه منعقد می‌شود.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد**

نگارش: آفتاب ف.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اول به بانگ نای و نی آرد به دل پيغام وی
««« »»»
وان گه به يک پيمانه می با من وفاداری کند

حضور ۱۳ دانشگاه برتر ایران و ۲۰ دانشگاه از روسیه در اجلاس روسای دانشگاه های برتر

TT / 46 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال