تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد

تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلی پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی در مراکز و واحدهای تعلیمی دانشگاه پیام نور آغاز شد.

عکس تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، با توجه به خواست دانشگاه پیام نور مبنی بر تکمیل نشدن ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات مرحله تکمیل ظرفیت این رشته ها را اعلام کرد.
تمامی داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته های پذیرش صرفاً با اعمال سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نور (اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ نام نویسی کرده یا نکرده اند) قادر هستند برای نام نویسی در رشته های تحصیلی اعلام شده به پایگاه خبر دهی دانشگاه پیام نور به نشانی: www.pnu.ac.ir مراجعه کنند.
داوطلبان قادر هستند از رشته های پذیرنده مطلع شوند و با مشخص کردن رشته نکته علاقه خود، با به همراه داشتن مدارک اعلام شده و با توجه به موارد مربوط از تاریخ ۲۴ مهر تا ۲۴ آبان ماه ۹۵ به مرکز دانشگاهی محل پذیرش رشته نکته تقاضا مراجعه کنند.
تمامی متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۵ در بر می داری مدرک دیپلم کامل متوسطه نظام قدیم (دوره چهارساله) یا پیش دانشگاهی و یا کاردانی (فوق دیپلم) بوده باشند.
تبصره: در صورت امکان تشکیل کلاس برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵ از سوی مرکز تعلیمی نکته تقاضا، آن دسته از داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۹۵ کامیاب به اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی شوند، قادر هستند در رشته و یا رشته های تحصیلی مربوط متقاضی شوند.
تمامی داوطلبان باید در وقت نام نویسی از طریق مرکز تعلیمی مربوط، بابت هزینه نام نویسی نسبت به توجه کرد مبلغ ۱۸۰ هزار ریال از طریق دستگاه توجه کرد الکترونیکی در سایت سازمان سنجش اقدام کنند.
هر داوطلب منحصراً قادر هست در یک گروه امتحانی و یک کدرشته محل متقاضی شود. بدیهی است در صورت نام نویسی داوطلب در دو کدرشته و یا در دو کانون، اطلاعات وی در بانک اطلاعات پذیرفته شدگان هر دو محل کنار زده خواهد شد.
داوطلبان باید در وقت ثبت اطلاعات در سامانه مربوط از طریق مرکز تعلیمی درمورد کدرشته نکته علاقه خود دقت و توجه ضروری را به عمل آورند. بدیهی است بعد از ثبت، کدرشته محل به تصویب رسانده شده برای داوطلبان قابل تحول و یا تعویض نیست.
تمامی متقاضیان «فوت شد» باید در وقت نام نویسی و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
بعد از انجام نام نویسی، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مرکز و یا واحد تعلیمی که به آن مراجعه داشته اند) به حساب مییایند و شروع به تحصیل آنان تا وقت تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.
تمامی پذیرفته شدگان باید به همراه عکس و تصویر دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پیش دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را خواست کنند و رسید آن را در وقت نام نویسی به دانشگاه پیشنهاد کنند.
پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مرکز یا واحد تعلیمی محل تحصیل خود را در دانشگاه پیام نور در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام کنند.
داوطلبان قادر هستند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی پایگاه خبر دهی سازمان به نشانی: www.sanjesh.org و یا با شماره تلفن گویای : ۴۲۱۶۳ (کد ۰۲۱) در میان قرار بدهند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.


— لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد —

نگارنده : بهمن ط.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کشته غمزه خود را به زيارت درياب
««« »»»
زان که بيچاره همان دل‌نگران است که بود

تکمیل ظرفیت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور آغاز شد

TT / 86 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال