آمادگی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاری با دانشگاه های عراق


با دیگران به اشتراک بگذارید

آمادگی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاری با دانشگاه های عراق

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی نقل میکنید این دانشگاه آماده است در زمینه تبادل دانشجو،انجام پروژه های تحقیقاتی و برگزاری دوره های مشترک در سطح کارشناسی ارشد با دانشگاه های عراق مشارکت دارد.

تصویر و عکس آمادگی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاری با دانشگاه های عراق

به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، این موضوع در دیدار امروز معاون علمی و نگاه کن الملل وزارت تعلیم مناسب و پژوهش های علمی عراق و هیات همراه وی با حسین سلیمی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی مطرح شد.
سلیمی گفت: این دانشگاه در زمینه نظریه توجه کنی و ارائه نظریات و دیدگاه های جدید در حوزه علوم انسانی و اجتماعی رتبه اول کشور را دارد ، دانشمندان ایرانی سخنان و دیدگاه های تازه ای برای نقل کردن دارند که با آنچه در علوم انسانی متعارف در دنیا وجود دارد فرق می دارد.
رئیس دانشگاه علامه طباطبایی بیان داشت: معتقدیم برای برقراری رابطه و همکاری های علمی میان دانشگاه های دو کشور باید ابتدا زمینه آشنایی اندیشمندان و استادان دو کشور از طریق برگزاری جلسه ها و سمینارهای مشترک فراهم شود و در ادامه همکاری ها در زمینه های علمی و پژوهشی مشترک ادامه کشف کند.
سلیمی با اعلام آمادگی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاری در زمینه تبادل دانشجو، پروژه های مشترک تحقیقاتی و برگزاری دوره های مشترک در مقطع کارشناسی ارشد با دانشگاه های عراقی تاکید کرد: امیدواریم با ایجاد زمینه های ضروری برای آشنایی، تفاهم و همکاری میان استادان دو کشور بتوانیم در راستای همکاری علمی میان دو کشور برادر و دوست کشورمان و عراق موثر باشیم.
سلام حسن طه معاون علمی و نگاه کن الملل وزارت تعلیم مناسب و پژوهش های علمی جمهوری عراق نیز با اشاره به سیاست های تعلیم مناسب عراق برای برقراری رابطه با دانشگاه های معتبر دنیا بیان داشت: برای دستیابی به این اهداف، بنا داریم که با دانشگاه های معتبر کشورمان و از جمله دانشگاه علامه طباطبایی رایزنی کنیم.
وی عنوان کرد: با توجه به نیاز مبرم به یک سری رشته ها و تخصص ها در زمینه علوم انسانی امیدواریم که با مساعدت و همکاری دانشگاه علامه طباطبایی بتوانیم با اجرای جلسه ها و همایش های مشترک زمینه همکاری و توسعه آنها را از طریق امضای تفاهم نامه مشترک فراهم کنیم.


–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد–

نگارنده: شبنم ب.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پرده مطربم از دست برون خواهد برد
««« »»»
آه اگر زان که در اين پرده نباشد بارم

آمادگی دانشگاه علامه طباطبایی برای همکاری با دانشگاه های عراق

TT / 42 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال