کمک ۱.۶ میلیون دلاری موگابه به دانشگاه فورت هایر آفریقای جنوبی


با دیگران به اشتراک بگذارید

کمک ۱.۶ میلیون دلاری موگابه به دانشگاه فورت هایر آفریقای جنوبی

دفتر رابرت موگابه رئیس جمهور زیمبابوه، ۱.۶ میلیون دلار به دانشگاه‌ فورت‌هایر آفریقای جنوبی اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دفتر رابرت موگابه رئیس جمهور زیمبابوه، ۱.۶ میلیون دلار به دانشگاه فورت هایر آفریقای جنوبی اختصاص داد. با توجه به انیکه دانشگاه فورت هایر با معضلات مالی زیادی مواجه است، این دغدغه شکل گرفت که زیمبابوه در شرایط اقتصادی آشفته خود پس از این که دانشگاه دانشجویان زیمبابوه ای را پذیرش کرد، این کمک هزینه را قطع کند.

به همین منظور موگابه هفته گذشته نماینده خود را برای بحث در رابطه با این کمک هزینه و کاستن دغدغه دانشگاه فورت هایر درباره استمرار این بورس به آفریقای جنوبی فرستاد. سخنگوی دانشگاه فورت هایر اعلام کرد که ۳ اکتبر، نشستی در اردوگاه ایستلاندن این زمینه تشکیل شد و در آن درباره تداوم این مددهای مالی بحث و تبادل نظر شد.

امسال ۱.۶ میلیون دلار برای حمایت از دانشجویان در قالب بورس ریاست جمهوری، به حساب این دانشگاه واریز شد، در حالی که این کمک مالی در سال ۲۰۱۳ تنها نصف این میزان بود. در حال حاضر ۹۴ دانشجوی ورودی تازه از زیمبابوه جذب این دانشگاه شدند.

********************

تهیه کننده : شهروز ی.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مدد از خاطر رندان طلب ای دل ور نه
««« »»»
کار صعب است مبادا که خطايی بکنيم

کمک ۱.۶ میلیون دلاری موگابه به دانشگاه فورت هایر آفریقای جنوبی

TT / 17 — TP / 9%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات