رابطه غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد جدایی از برد پیت + تصویر و عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

روابط غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت + عکس

آنجلینا جولی رفتار مشکوک و رمانتیکی را با یک میلیاردر ۵۰ ساله عرب شروع کرده است ظاهرا این رابطه پس از داستان متارکه اش بسیار جدی تر از پیش در حال شکل

آنجلینا جولی پس از این که خبر متارکه اش از بردپیت انتشار داده شد بسیاری از رسانه های غربی کوچولو ترین رفتار این هنرپیشه را زیر نظر دارند کافیست کار خاصی , جا عجیبی یا با فرد مجردی حرف زند خیلی با سرعت این رفتارها تیتر رسانه ها می شود .

این بار آنجلینا جولی با یک فوت شد مجرد و بسیار پولدار عرب نگاه شد این دیدار آغاز شایعه بر علیه آنجلینا جولی بود . آیا رابطه تازه ای در راه است ؟ این فوت شد پولدار با آنجلینا چه کار داشت ؟

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس روابط غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت + تصویر و عکس
روابط غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت + تصویر و عکس

همانطور که آگاهی می دارید آنجلینا جولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل مشغول به کار می باشد به همین خاطر با افراد معروف و پولدار در رابطه است این روابط پیش از متارکه اش موجود بود اما رسانه اسپوتنیک از یک جلوه دیگری به این موضوع دیده, به نقل از این رسانه غربی : آنجلینا جولی رفتار مشکوک و رمانتیکی را با یک میلیاردر ۵۰ ساله عرب شروع کرده است ظاهرا این رابطه پس از داستان متارکه اش بسیار جدی تر از پیش در حال شکل گیریست . به دلیل حفظ حریم خصوصی هنرپیشه قادر نیستیم اسم فوت شد پولدار عرب را رسانه ای کنیم .

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس روابط غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت + تصویر و عکس
روابط غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد طلاق از برد پیت + تصویر و عکس

اسپوتنیک در ادامه توضیح داد : این رابطه عامل عمده طلاق آنجلینا جولی و برد پیت است . آنجلینا جولی که رابطه خود را با این تاجر عرب قادر نبود پوشاند به همین دلیل مجبور به رسانه ای کردن روابطش و همچنین طلاق از برد پیت شد .

به هر حال این خبر صرفا به دلیل جنجالی بودنش در سایت انتشار داده میشود از ظاهر امر پیداست این رسانه برای جذب بازدید کننده مجبور به انتشار شایعه بر علیه آنجلینا جولی شده است .

نظر يادتان نرود

گردآورنده: توانا ق.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه بودی ار دل آن ماه مهربان بودی
««« »»»
که حال ما نه چنين بودی ار چنان بودی

رابطه غیر اخلاقی آنجلینا جولی بعد جدایی از برد پیت + تصویر و عکس

TT / 98 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال