هنرپیشه آقا سوپراستار ایران توصیه جم تی وی را رد کرد!+تصویر و عکس


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازیگر مرد معروف کشورمان پیشنهاد جم تی وی را رد کرد!+عکس

کوروش تهامی

کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون نقل کرد: به طور مستقیم که نه اما توصیه همکاری با شبکه "جم" به من هم شده است.بازیگر سریال "زیر تیغ" ادامه داد: هنرپیشگی برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم معضلات بیکاری را بسیار کشیده ام و آگاهی میدارم که این شرایط چطور برای هنرپیشگان پیش مییاید و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.

بازیگر فیلم سینمایی "به رنگ ارغوان" اضافه کرد: البته باید نقل بکنیم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم برگزیدم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر گران بازی کنم. هنرپیشگی نگرانی من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد یاد بگیرم و صفا بکنم.

کوروش تهامی ادامه داد: به همین دلیل است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ استراحت کن در هنرپیشگی هستم. البته گاهی رقم میخورد که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.

تصویر و عکس بازیگر فوت شد سرشناس ایران توصیه جم تی وی را رد کرد!+تصویر و عکس

بازیگر فیلم "رگ استراحت کن" تصریح کرد: من مکان آدم ها نیستم و قادر نیستم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در رابطه با من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل "جم" محقق نمی شود. امکان می دارد این شبکه مدتی از لحاظ مالی هنرپیشگی را حمایت کند اما هیچ زمان در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق مخصوص ای نخواهد افتاد.

وی خاطرنشان کرد: من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان تهیه میکنم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها قادر باش از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

گفتنی است کوروش تهامی به تازگی بازی در فیلم "رگ استراحت کن" به کارگردانی حمید نعمت الله را در کنار لیلا حاتمی به پایان رسانیده است.

میزان

— براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارش توسط : بيدار ث.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خرقه از اين بيش منافق نتوان بود
««« »»»
بنياد از اين شيوه رندانه نهاديم

هنرپیشه آقا سوپراستار ایران توصیه جم تی وی را رد کرد!+تصویر و عکس

TT / 68 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال