شخصیت ها در رسانه های آنلاین (۳۲۹) (۴۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۳۲۹)

در دورانی که جامعه جایزی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان عمده ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره ها نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با مردمان برگزیده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان هنر، ورزش، سیاست و … ما با داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردمان دارند.
امیررضا شاهین نیا: سلامی سرشار از عشق و احترام خدمت شما عزیزان. مسرتم که بعد از وقفه ای کوتاه باز این سعادت نصیبمان شده تا با «چهره ها در شبکه های اجتماعی» در خدمتتان باشیم. از اینکه ما را لایق نگاه های ارزشمندتان آگاهی داشته اید، بسیار مغرور و خرسندیم.
چهره های عزیز در این چندین روز پیش دوران پرفشار و پرتکاپو و سرشار از شمع و حال و هوای معنوی را طی کرده اند و بدیهی است که به چندین روز وقفه و استراحتِ جایزی نیار دارند تا بدون بروز هرگونه مشکلِ ناشی از تغییر فازِ ناگهانی، به اینستاگرام بازگردند، پس هر آنچه در این مطلب هست، هر آنچه بود که در چنته موجود بوده و کم و زیادش را بر ما ببخشید.
حمید جان گودرزی به دور از هیاهو و هیجان این مدت، خیلی باکلاس و آرام در حال اروپاگردی بود و با پست های معدودش ما را از جزئیات مسافرتش با خبر می کرد. در این جا هم در مقابل یک گل به فروش رسانی در وینِ اتریش این عکس تمام قد را گرفته است.
عکس شماره ۱ ⇩
عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی پر از تنهایی و آرامش فرزاد فرزین در ساحل خوش آب و هوای یکی از کشور های دوست و همسایه. فرزاد جان در دوره ی بعدی ات که قرار است برای بدنسازی برداری، حرکات کول و سرشانه را متناسب بزن. طوری نشود که کول هایت هم سایز رونی کولمن باشد و سر شانه ات هم سایزِ محمود شهریاری. باید به هم بیایند!
فعلاً همین، امر دیگری نیست. بزن نگاه بکنیم چکار میکنی!
عکس شماره ۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
غزل شاکری و مصطفی وقتی در اتاق گریه کنم پروژه جدید مازیار فوت شوی به نام “سارا و آیدا”. جناب فوت شوی باید اتفاقی که برای فیلم اخیر عبدالرضا کاهانی افتاد را درس عبرت خویش گذارد و هر چه زودتر نام فیلم را تغییر دهد!
عکس شماره ۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
پستی که لیلا اوتادی از کلکسیون هنرنمایی های طرفدارانش به اشتراک قرار داده است. البته اطمینان نمی دارم که همه این عزیزان هنرمند، از هواداران لیلا باشند، چون برخی از این آثار طوری اند که آدم احساس میکند با لیلا اوتادی معضل شخصی داشته اند!
عکس شماره ۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
وحید هاشمیان و الکساندر نوری عزیز، دو ایرانی افتخار آفرین در فوتبال اروپا. البته دوران درخشش وحید فعلا خاتمه یافته و دور، دورِ الکساندر نوری با درخشش در نیمکت وردربرمن است. منتظر بازگشت وحید در کسوت یک مربیِ با دانش و کامیاب به این سطح از فوتبالِ جهان هستیم.
عکس شماره ۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
کیمیا علیزاده با این پست هنری از عزم جزمش برای کسب طلای بازی های المپیک توکیو گزارش کرد. امیدواریم که همین پست ها و لایک ها و کامنت ها، سنگی بر سر راه کیمیا در این مسیر دشوار نباشد.
عکس شماره ۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
جناب علی زند وکیلی، مهرناز دبیرزاده و پریسا کاشفی، سه تن از خوب های موزیک کلاسیک تلفیقی، در تصویر و عکسی مربوط به دو سال پیش.
عکس شماره ۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
خیالت آسان مرد، دعای خیر یک ملت همراهت است.
عکس شماره ۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
ممنون از خواهرِ محترم بانو نرگس محمدی که افتخار داده و در کنار خواهر و مادرش این عکس یادگاری را گرفته است!
عکس شماره ۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی مربوط به اکران “روز حسین” ساخته محمد رحمانیان و بازی بانو ترانه علیدوستی که حتی به اجرای اول هم نکشید و توقیف و مهر و موم شد.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
پانته آ بهرام، بانو مهناز افشار و سایر همکاران در اتاق گریه کنم سریال “رمانتیک” ساخته منوچهر هادی که در حال تهیه شدن برای پخش از شبکه اکران خانگی است. پیش تر ها صدا و سیما کمی تلاش برای رقابت با شبکه خانگی و سایر رقبا میکرد، ولی این روز ها کلا بیخیال مسابقه داده شده و کیفیتِ بالای تولیدی های اکران خانگی را در مقابل جامعه آماری مخاطبینِ خودش، ناچیز آگاهی می دارد. معلوم نیست تا کِی قرار است بر این باور و خیال استوار بماند و به فراری دادن مخاطب های با ارزش خود به سمت شبکه خانگی و شبکه های خارجی ادامه دهد.
عکس شماره ۱۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سردار جان بنزِ صفر کیلومتر تهیه کردی، آشام جانت، اینکه خجالت و از این ایموجی ها ندارد! شما تهیه نکنی پس چه کسی تهیه بکند؟!
عکس شماره ۱۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی زیبا که استاد لوریس چکنواریان بمناسبت سالروز تولد ۸۰ سالگی شان به اشتراک قرار دادند. تصویر و عکسی که ایشان را در سه سالگی و در آغوش پدر خوشتیپشان نمایان می کند. این عکس بدون شک یکی از کهنه ترین تصویر و عکسهایی است که تابحال در کلکسیون مطالبمان قرار گرفته است.
عکس شماره ۱۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
احمد جان الآن داری با فرزندها بازی می کنی یا تنبیهشان می کنی؟ به حال و روزشان که خیلی نمی آید از شرایط به وجود آمده راضی بوده باشند!
عکس شماره ۱۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی خواهر و برادری پژمان جان جمشیدی و خواهر عزیزش، با حضور افتخاری سان روفِ محترم در گوشه تصویر.
عکس شماره ۱۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
آیا مخاطب این شعر های جانسوز و پیام های پر از دلتنگیِ نازنین بیاتی این را آگاهی می دارد در همین لحظه که او در حال تبدیل مداوم خودش به یک توده هوای خفیف، بی صدا و بد بو است، هزاران نفر هستند که … چه نقل بکنیم … خلاصه خاک بر سر بی لیاقتش!
عکس شماره ۱۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
شیطنت یواشکی سحر قریشی و آقا آرمین، پسر عزیز یوسف تیموری. سحر جان کادر را کمی با فاصله می بستی تا ابعاد بیشتری از این شیطنت را می دیدیم!
عکس شماره ۱۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
ابراز خوشحالی اشکان دژاگه از دیداری که با یاسر عزیز داشته است. همانطور که ملاحظه میکنید شلوار های زاپ دار و پاره از مُد افتاده اند و جای خود را به شلوار های جِر خورده و شرحه شرحه شده داده اند! با این روند خیلی دور نیست که باز برگ درختان به عنوان پوشش عزیزان روی بورس بیاید.
عکس شماره ۱۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی مربوط به مراسم ریکاوریِ روحی و تامین نشاطِ فردی ستاره پرسپولیس، پیش از شروع دوباره لیگ. امروز نوبت رامین رضائیان است! مزاحم عزیزان نمیشویم.
عکس شماره ۱۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی سام نوری، امیرحسین رستمی و سایر دوستانِ خندان در یک دورهمی دوستانه.
عکس شماره ۲۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی که روز پیش صفحه مجلسی لیگ قهرمانان اروپا در توییتر آن را به یاد روزهای خوب بایرن در دهه نود میلادی به اشتراک گذاشت. علی دایی افتخار فوتبال و ورزش کشورمان در کنار جیوانی البر، مدافع تکرار نشدنی تیم ملی کشور برزیل.
عکس شماره ۲۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی کمتر نگاه شده از سام نورانی ای در دوران خدمت مقدس سربازی. درجه ارتشی سام در دوران خدمت، سرعروسکبان بوده است.
عکس شماره ۲۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
دانش لمینیت دندان با عکس های عزیزان کاری کرده که دیگر نیازی به هیچگونه فلاش دوربین در عکس ها نگاه نمی‌ شود و یک منبع نورِ پرتابل همراه عزیزان وجود دارد!
عکس شماره ۲۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
مهرداد صدیقیان، آنا نعمتی، همایون ارشادی و همسر جان در حاشیه یک مراسم که احتمالاً افتتاحیه یک کسب و کارِ خصوصی است.
عکس شماره ۲۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
جذبه و پرستیژ چیزی نیست که با گذر زمان و افزایش سن تفسیر رود و تقلیل کشف کند، حتی شاید هم برعکس این باور پیش بیاید. جمشید خان هاشمپور خوب ترین مصداق برای این ادعاست. آرزوی تندرستی داریم برای مرد تمام نشدنیِ سینما و همسر محترمشان.
عکس شماره ۲۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
مهتاب کرامتی با به اشتراک گذاشتن این عکس متفکر، به بی حکمت نبودن هیچ اتفاقی در زندگانی تاکید کرد. کاملاً با مهتاب قبول می دارم، هیچ اتفاقی در زندگی بی حکمت نیست، حتی برخورد انگشت کوچک پا با پایه مبل هم بی حکمت نیست و برای درآمدن اشک انسان و پیش گیری از خشک شدنِ قرنیه چشم این پیش مییاید!
عکس شماره ۲۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
عکسِ آفتابیِ یاسمن معاوی، هنرپیشه جوان و خوش هنرِ سینما و تلویزیون که در “ماهی مشکی کوچک”ی مجید اسماعیلی، “غیرمجاز” ساخته حسن یکتاپناه، “کلاشینکف” سعید سهیلی و “فرزند”ِ رضا میرکریمی خوش درخشیده است و در آینده از او بیشتر خواهیم شنید. (چنانچه این تعریفِ بنده به او امان بدهد!)
عکس شماره ۲۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی عزیزان در مراسم نذری احسان علیخانی، به صرف باقالی پلو با بغض.
تائیدیه رضا توکلی جهت قبول شدنِ نذری هم در کامنت ها صادر شده است، پس دوستان دیگر نگران هیچی نباشند!
عکس شماره ۲۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی بانو مهراوه شریفی نیا و جوایز و تندیس های متعددش در کنار توضیحاتی درباره بدقولی آقای رامبد جوان و دوستان در خندوانه که موضوعی عادی است! وقتی برنامه ضبط شده با حضور معاون رئیس جمهور و یا وزیر امور خارجه را انتشار نمیدهند، دیگر نباید انتظار خاصی از عزیزان داشته باشیم. چون این جور چیز ها دست خودشان نیست.
عکس شماره ۲۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تور یکروزه آلاشتِ سوادکوه، با پرواز مستقیمِ سیدنی – ساری، فقط با یک شومینه ی هیزمی!
عکس شماره ۳۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تصویر و عکسی که افشین هاشمی از دیدار دو تن از بزرگانِ پرده نقره ای، یعنی بهرام بیضایی و محمد رحمانیان در ینگه جهان گرفته است. دل آدمی می گیرد وقتی می نگاه کند که بیضایی و بیضایی ها مدت هاست فیلمی نمیسازند و شرایط طوری برایشان پیش آمده که زندگی در آن سر جهان را به خاک خود ترجیح داده اند. چاره ای نیست، این کم لطفی و طرد کردن بزرگان سینما و هنر موضوع تازه ای نیست و به آن عادت کرده ایم، یعنی چاره ای جز عادت کردن به آن نداریم.
عکس شماره ۳۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
واکنش کمدی و جالب همایون اسعدیان به مجوز گرفتنِ اکران تازه اش :))
عکس شماره ۳۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
تا وقتی که ماشین هایی با آینه بغل تولید میشود، نباید انتظار برچیده شدن بساط این سلفی های فوق تکراری را داشته باشیم.
عکس شماره ۳۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
پدر و پسر از هم عکس گرفته‌اند. احتمالا آخرین تصویر و عکسی است عباس کیارستمی گرفته است. مشخصا کیارستمیِ پدر، «عکاس»تر است.

(از صفحه فیسبوک احمد کیارستمی)
عکس شماره ۳۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی امیر تازه ای در کنار یک فسقلیِ خوردنی. امیدوارم پاسخ دیرهنگام ما به خواست شما بابت گذاشتن عکس از امیر تازه ای را به بزرگی خودتان ببخشید. ما گناهی نداریم، امیر هیچ جوره تن به عکسِ جدید نمیدهد!
عکس شماره ۳۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی عشقولانه امیر کاظمی و همسرش که مثل همیشه همسر جان پشت فرمان نشسته اند تا امیر برای گرفتن سلفی های گوناگون آزادی عمل داشته باشد. (حالا بحث دست فرمان و هنر رانندگی را پیش نمی کشیم!).
عکس شماره ۳۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی جنگلیِ امیر محمد زند در کنار امین حیایی و فرزندش آقا دارا و طبیعتاً روزبه معینی که نقش سرجهازیِ امین حیایی را ایفا میکند و امین هر روز یک پروژه ی پیچیده برای پیچاندنِ او دارد که در اکثر مواقع در به ثمر منتقل کردن پروژه کامیاب نمیشود!
عکس شماره ۳۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
بیژن امکانیان، ستاره سال های دور سینما و مانکن این روزهای مارک لباس آدیداس، کلاه پولو، ساعت رولکس و جورابِ تولیدی برادران یزدچی. در خلال از این به بعد شیشه مربا و ترشی هایی که استفاده کرده اید را دور نیاندازید، میشود آن ها را با قیمت عالی به کافه های تهران به فروش رساند!
عکس شماره ۳۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
سلفی پنجره ای گلناز خالصی. همان عزیزی که نقش همسرِ شهید مدافع حرم (سیدجواد هاشمی) در سریال “علمدار” را برعهده داشتند.
عکس شماره ۳۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
اینکه ایام عزاداری سالار شهیدان و دهه اول ماه محرم به اتمام رسیده، نباید این توقع را داشته باشیم که عکس های عزیزان در عزاداری هم به اتمام برسد. شاید عکاس عکس ها را دیر به دستشان منتقل کرده باشد، یا شاید چندین روزی به اینترنت دسترسی نداشته اند! خلاصه نباید چنین انتظاری داشت.
عکس شماره ۴۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
امین زندگانی و سالار عقیلی در یک گردهمایی آغازین. در کنار دو عزیزی که نقش ماه تیر دروازه برای عکاس های گلزن را بر عهده دارند!
عکس شماره ۴۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
الهه حصاری، بعد از اینکه جهت دادن غذای نذری به خانه همسایه نکته نظر رفته بود، ولی شخصِ غیر نکته نظر در را گشود و کاسه کوزه ها را به هم ریخت. (عکس مربوط به سریال “هشت و نیم دقیقه” ساخته شهرام شاه حسینی است).
هر شروعی را لاجرم یک پایان است، به پایان شروعِ خود رسیدیم. تا فردا، یا علی.
عکس شماره ۴۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (329)
مثل همیشه منتظر نکات توصیه ای و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب چه از طریق ایمیل info@bartarinha.ir. برای ارتباط با نگارنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام مرتبط شوید.

با سپاس از همراهی تان.

___________________________________

تهیه و تدوین : شروين س.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گريه حافظ چه سنجد پيش استغنای عشق
««« »»»
کاندر اين دريا نمايد هفت دريا شبنمی

شخصیت ها در رسانه های آنلاین (۳۲۹) (۴۲ عکس)

TT / 238 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال