شخصیت ها در رسانه های آنلاین (۳۳۰) (۴۶ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

چهره ها در شبکه های اجتماعی (۳۳۰)

در دورانی که جامعه جایزی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان عمده رابطه افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره ها نیز این صفحات را برای رابطه خوب تر با مردمان برگزیده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان هنر، ورزش، سیاست و … ما با داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی قصد در رابطه مستمر و دو طرفه با مردمان دارند.
امیررضا شاهین نیا: سلامی دوباره خدمت شما عزیزان. امروز یکشنبه ۲۵ برج مهر سال ۱۳۹۵ هجری شمسی است و سیصد و سی اُمین شماره از سری مطالب «چهره ها در شبکه های اجتماعی» از طریق مجله اینترنتی خوب ترینها تقدیمتان میگردد. مثل همیشه امروز هم با ما همراه باشید.
شروع می کنیم با این عکس از قصه زن پاکرو و نگاه شاکیانه اش در نمایی از کار تازه شان که چنانچه اشتباه نکنم آخرین فیلم محسن توکلی است که پس از دو سال به صورت محدود نمایش شده است.
عکس شماره ۱ ⇩
عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
دانیال حکیمی و صبا کمالی پس ار چالش رقم خورده بر سرِ این که کدام یک از آن ها دیالوگ قشنگه ی نمایش را بگویند. تنشی که فعلاً بی نتیجه بوده است!
عکس شماره ۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
حمید جان، داداش، داری تو فصل اشتباهی خودتو به آب میزنی!
عکس شماره ۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
گویا در سفر اخیر استاد کیمایی و فرزندش که تصویر و عکسی از آن را شاهد هستید، پولاد بیش از حد متداول شلوغی کرده و خط روی اعصابِ متزلزل جناب کیمیایی انداخته است و ایشان هم مجبور شده با یک تیزی پسرِ عصیانگرش را کمی ساکت کند که آثار این تنبیهِ جزئی را روی دست پولاد میبنید. بله، چنین مواردی از تنبیه های جزئیِ جناب کیمیایی تلقی میشوند، وگرنه سابقه نداشته ایشان کارد را از جیب بیرون آورد و نامِ کمتر از سه نفر از تیتراژ فیلم کنار زده شود!

عکس شماره ۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
دُر دُرِ رز رضوی و نفیسه روشن در خیابان فرشته. دیگر هیچ کسی آگاهی ندارد ما خوب آگاهی می داریم که دو نفری بدون هیچ همراه ذکوری و این قدر خوشحال و شنگول در خیابان فرشته مشغول به چه کاری هستید! آفرین! دقیقا! مشغول رستورانگردی و تفریحاتِ سالم!
عکس شماره ۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
ساره بیات قابی به یادگار از پشت پرده سریالِ در حال ساخت “رمانتیک” به اشتراک قرار داده است. در کنار آقای کارگردان و همسر محترم و این یکی عزیز.
عکس شماره ۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سعید کشن فلاح، یکی از چهره های ارزشمند و اثربخش تئاتر مدرن و استاد بسیاری از ستاره های امروز تئاتر ایران در سکوت خبری چشم از دنیا فروبست و تئاتر را تنها تر از گذشته کردند. این اتفاق تلخ را به خانواده محترم ایشان و جامعه تئاتر ایران تسلیت عرض میکنم. پستِ سرشار از افسوس و همدردی رضا ایرانمنش را شاهد هستید.
عکس شماره ۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی فرناز زن رهنما و شبنم زن قلیخانی در پشت پرده سریال جدید عزیزان به نام “هشت و نیم دقیقه” که به زودی از شبکه یک انتشار داده خواهد شد.
عکس شماره ۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
من هم جای جناب عرب نیا بودم و هر سال بدون استثنا سریالم را به صورت همزمان از ۳۰ شبکه استانی انتشار می دادند، این طوری کلافه و رَدّی میشدم و دست به چنین پست هایی میزدم!
عکس شماره ۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
زانیار پس از یک هفته غیبت با این عکس به اینستاگرام بازگشت. تصویر و عکسی که او را از توضیح درباره این غیبت هفت روزه بی نیاز کند و به خوبی علت نبودنش را توضیح دهد. طبقِ عکس؛ او در این یک هفته درگیر سفر و تهیه کرد عینک جدید بوده و همچنین وقتِ لمینیت دندان داشته است. یک سر هم به آرایشگاه زده تا دستی به سر و رویِ استایل اش بکشند.
عکس شماره ۱۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
چقدر ذوق کردم زمانی صفحه استاد کوروش یغمایی، پدر موزیک راک ایران را در اینستاگرام یافتم. صفحه خلوت و بدون هیاهو که استاد روزمرگی های خویش را بدون هیچ اعتراض و گلایه ای در آن پست میکند و همچنان نگرانی راکِ ایران را دارد. هر چه باشد باید بچه اش را تا مکانی که قادر می باشد تیمار کند و برای رشدش بکوشد، حتی چنانچه ۳۷ سال به او اجازه خواندن ندهند. امیدوارم هرکجا هستند سلامت باشند و این پیپ هم جنبه تزئینی و یا حداقل جنبه تفریحی داشته باشد.
عکس شماره ۱۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
پیمان معادی و فرزندش رایان بر سر مزار استاد عباس کیارستمی.

“حال ما خوب بشو نیست، فقط خشم و لج و سوزشمون روز جدید بیشتر میشه”. در تکمیل حرف های پیمان باید عرض کنم که ما کماکان منتظر حکم نهایی پزشکِ ساده انگار و دردسازِ استاد کیارستمی هستیم.

عکس شماره ۱۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
ترانه در بالابر. قادر می باشد عنوان یک فیلم سینمایی تلفیقی در ژانر وحشت – رومنس باشد. خودش هم از آن رومنس های نزدیک به سینمای قرن نوزدهم فرانسه! البته بعید است به آن مجوز دهند و باید هالیوودی ها زحمت ساخت آن را بکشند. هر چه باشد بالابر فضای امنی برای فعالیت های هنری و غیر هنری نیست!
عکس شماره ۱۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
رضا جان بار ها نقل کرده ام که تیپهای بافت و پولیور کاموایی خود را با آب داغِ لباس شویی نشور! هیچگاه گوش ندادی و همه پولیور هایت حال و روزشان مثل لواشکِ آفتاب خورده است!
عکس شماره ۱۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
نام مریم کاویانی قبلا در لیست “چیزی برای از دست دادن نداشتگان” درج شده است، ولی این پست مجبورمان میکند بار دیگر لیست را گشاییم و جلوی نامشان یک ضربدر بزنیم!
عکس شماره ۱۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
بهنام تشکر در کپشن از بهار و باران و بابونه گفته ولی در عکس شاهد کاکتوس و کویر و کرکس هستیم. این چه کاریست خب؟ :))
عکس شماره ۱۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی یاس و اشکان دژاگه در دیداری که اخیراً در تهران با هم داشته اند. دو عزیزِ تلاشگر و خستگی ناپذیر، یکی در مستطیل سبز و دیگری پشت میکروفن. هوشمندی و دوندگی اشکان در زمین فوتبال بی شباهت با دوندگیِ خودکارِ یاسر روی کاغذ و هوشمندی اش در چیدن لغات در کنار هم و وزن دادن به آن ها نیست.
عکس شماره ۱۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی بازی محسن یگانه و نگاهِ موفرفری اش در اسپانیا.
عکس شماره ۱۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
پست پاییزی و طلایی رنگ الهه زن رضایی، شخصت دوست داشتنی کودکان دهه شصت و هفتاد.
عکس شماره ۱۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
عزیزانی که میخواهند از نکات یاد گیرنده ماهان بهرام خان درباره تفاوت تحول و رشد نُت برداری و جزوه نگاری کنند قادر می باشند به صفحه ایشان در اینستاگرام مراجعه کنند.
عکس شماره ۲۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
در عجبم که آینه به چه صورت توانسته در مقابل این حجم از خلاقیت دوام بیاورد و تَرَک برندارد! خودِ فریدون محرابی این را آگاهی می دارد که در عالم تصویر و عکسهای ابتکار آمیز تاریخ ساز شده است.
عکس شماره ۲۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
مگر کار دیگری از دستت بر می آمد مهران جان؟
همین حالا از کنفدراسیون جهانی”خنده” خبر رسید که از این لحظه “لبخند آل کاپونی” به “لبخند مهرانی” تحول نام داد. این افتخار بزرگ را به همه هم وطنان عزیز تبریک عرض میکنم.
عکس شماره ۲۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
شراره رخام این عکس را پست کرده و نگاشته “تست گریه کنم کار جدید”. ای کاش شراره لغت “کار” در این پست را کمی بیشتر می گشود و شرح میداد تا آگاهی بداریم دقیقاً چه کاری نیاز به چنین گریمی در حد یک پلنگِ شمالی* دارد!
* منظورمان پلنگ های مازندران و جنگل های شمال نیست، در اینجا به گونه ای دیگر از پلنگ هایی اشاره شده که در شمال تهران حضور دارند و برعکس آن یکی پلنگ ها، خطر انقراض اینشکلی را به مخاطره نمییاندازد و روز جدید در حال زیاد تر شدن هستند! لذا شکارشان در برخی ایام سال – مثل همین ایامی که گذشت – مجاز و بلامانع است!
عکس شماره ۲۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
از پست حافظ مشخص است که با مجوز کنسرت های جدیدش موافقت شده است. چون چنانچه عکس این موضع پیش می آمد، شاهد پستی پر از تاسف و ذلت و توهین بودیم.
عکس شماره ۲۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
محسن افشانی تصویر و عکسی از دیدار خود با امام جمعه ایلام به اشتراک گذاشت. بله.
عکس شماره ۲۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
تا یادم نرفته اشتباهم در مطلب دیروز که جیوانی البر را مدافع تیم ملی کشور برزیل خوانده بودم را تصحیح کنم. ایشان مهاجم بودند و امیدوارم این قصور ما توسط هوادران و متعصبینِ هیدِنِ ایشان که ناگهان همگی از حالت هیدن درآمده و به روش های گوناگون بنده را نکته لطف بی پایان خویش گذاشتند، بخشیده شود! همچنین خانواده محترم اِلبر و سایر اهالی برازیلیلا، سانتوس و شمالِ غربِ سائوپائولو!
بله این توضیحات ربطی به این عکس سارا بهرامی ندارد. سارا با این پست بیش از این که بخواهد پیام سلامتی و سلامتی به مردمان بدهد، دل و جرأت اش را به رخ کشیده است! دوچرخه سواری در روز روشن؟! وامصیبتا!
عکس شماره ۲۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
لیلا ایرانی و دختر اخمالویش روز خوبی را برای شما آرزومندند.
عکس شماره ۲۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
نوید عبداللهی پسر بزرگ ناصریا به دیدار محمد علی بهمنی شاعر و آواز خوان نامی ایران رفته بود که این عکس یادگاری مربوط به این دیدار است. استاد محمدعلی بهمنی کسی بود که زنده یاد ناصر عبداللهی را از بندرعباس به تهران آورد و چهره کرد.
عکس شماره ۲۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
گویا اسبِ محترم رفتاری از خود نمایان کرده که بهرام قادر نبوده آن را تاب بیاورد و این طوری به در حال قهر کردن و ترک صحنه است. معلوم نیست چه دیالوگی نگاه کن دو عزیز رد و تبدیل ساخته شده و یا چه عملی رخ داده که بهرام هیچ جوره و با هر وساطتی حاضر با همکاری دوباره با این دوست به ظاهر نجیبمان نیست!
عکس شماره ۲۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
عکس خاطره انگیز خسرو احمدی در کنار ارگ زیبا و با ابهت بم، پیش از آن که توسط آن زلزله نحس خراب شود.
عکس شماره ۳۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
لبخندِ قصه چهره آزاده و شاهرخ فروتنیان که آن را نثار مهردوستان فضای جایزی کرده اند!
مهردوست؟! در اینستاگرام؟! قصه زن خوب تر بود می نگاشتید” نثار فحش پراکنان فضای جایزی” تا شامل جامعه آماری وسیع تری میگردید و لایک بیشتری میگرفت.
عکس شماره ۳۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی آقا رضا عطاران و رفیقِ فسقلی و سبز رنگ اش که در تصویر و عکسهای زیادی همراه رضا بوده و هست.
عکس شماره ۳۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
محسن کیایی با این پست تولد همسر مهرماهی اش را تبریک گفت.
عکس شماره ۳۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
تصویر و عکسی از کامران تفتی در مسیر اجرایی کردن نقشه ای که با محوریت بانک سرکوچه شان کشیده بودند که متاسفانه بر خلاف برنامه ریزی ها، در روز عاشورا بانک ها بسته بود و برای این که کسی شک نکند خود را قاطی دسته عزاداری کرد.
عکس شماره ۳۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی یوسف تیموری در کنار عزیزی که از خود یک کپی گرفته و یک عدد هم شورتکات ساخته است!
عکس شماره ۳۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
رستاک جان هر چقدر هم اعتماد و صداقت نگاه کن طرفین رابطه موجود موجود باشد باز با هیچ عقل و منطقی جور در نمی آید که بخواهی کارت ملی و شناسنامه ات را به طرف مقابل بدهی! به یک تَقّی رابطه وا میرود و باید این طوری به افق خیره شوی و چندین روز از کار و زندگی بزنی بخاطر یک کارت ملی.
عکس شماره ۳۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سولماز حصاری طوری در حس فرو رفته که برای بازگشتن از حس باید دربست بگیرد.
عکس شماره ۳۷ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
تصویر و عکسی از استانبول گردیِ هادی کاظمی و رفقا، در کنار کامنتی از هومن حاجی عبداللهی که تضمینی برای خوش گذشتن به عزیزان خواهد بود! واقعاً هموطنانی که هنوز بیخیال استانبول و آنتالیا نشده اند دل و جرأت عجیبی دارند!
عکس شماره ۳۸ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
خاطره بازی مختار سائقی با این عکس کهنه در کنار جمشید خان هاشمپور در پشت پرده فیلم “جراحتی” در سال ۷۶.
عکس شماره ۳۹ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
باز هم خاطره بازی، این بار مربوط به سریال “سفر سبز” ساخته محمدحسین لطیفی که یکی از سریال های ماندگار دهه هشتاد حساب میشود. با بازی پارسا پیروزفر، محمدرضا شریفی نیای آن موقع، امین تارخ، گوهر خیراندیش، آزیتا حاجیان، لادن مستوفی و خیلی های دیگر.
عکس شماره ۴۰ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
مهدی امینی خواه در گرجستان. با برزخی شدن اوضاع کشور ترکیه، گرجستان و کشور ارمنستان سهم بیشتری نسبت به پیش در لوکیشن عزیزان در اینستاگرام را به خود اختصاص داده اند.
عکس شماره ۴۱ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
زمانی شلوارک پایت است و عکاس گیر داده که باید عکس بگیری و اینستاگرام را آپدیت کنی!
عکس شماره ۴۲ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
سلفی پرواز همای در میلانِ ایتالیا. همان طور که شاهد هستید سهم فالوئر های سعید از میلان و خوشگلی هایش، تنها یک چتر برای دخترها است!
عکس شماره ۴۳ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
فاطمه گودرزی و تصویر و عکسی کهنه مربوط به مهمانی حنابندانِ یکی از اقوام، در سال هایی که مُد شده بود با لباس محلی در حنابندان شرکت می کردند.
عکس شماره ۴۴ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
ای بابا، سحر جان زودتر نقل می کردی برنامه چه چیزی است تا این طوری دست خالی نمی آمدیم، سر راه از سوپر برندت کمی خرت و پرت می گرفتیم!
عکس شماره ۴۵ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)
حرکت زیبای سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس و سایر سرخپوشان عزیز به یاد باتجربه تیم حریف که این روز ها بیش از هر وقت دیگری محتاج دعاهای مردمان است. با ذکر دعا و آرزوی سلامتی برای منصور خان پورحیدری مطلب را به پایان میبریم. أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ.
عکس شماره ۴۶ ⇩عکس چهره ها در شبکه های اجتماعی (330)

**براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارش: لاله غ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

انفاس عيسی از لب لعلت لطيفه‌ای
««« »»»
آب خضر ز نوش لبانت کنايتی

شخصیت ها در رسانه های آنلاین (۳۳۰) (۴۶ عکس)

TT / 231 — TP / 10%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال