«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی» (۱۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»

طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را ضیافت گرفتند: از بری لارسون بگیرید تا سوزان ساراندون ۷۰ ساله. در اینجا نگاهی به نکات و واقعیات جالب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش متولد شدند می اندازیم.
طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را ضیافت گرفتند: از بری لارسون بگیرید سوزان ساراندون ۷۰ ساله. در اینجا نگاهی به نکات و واقعیات جالب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به دنیا آمدند می اندازیم.
بری لارسون ۲۷ ساله شد
بریان سیدونی دسالنیر یا بری لارسون (Brie Larson) زاده نخست اکتبر ۱۹۸۹ در ساکرامنتوی کالیفرنیا، بازیگر و خواننده آمریکایی است که هنرنمایی بینظیرش در فیلم «اتاق» در سال ۲۰۱۵ برایش جایزه اسکار خوب ترین بازیگر نقش نخست زن را به ارمغان آورد.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
لارسون پیش از آن که در کنسرواتوار تئاتر آمریکا شروع به تحصیل در رشته هنرپیشگی کند، در خانه درس می خواند. وی حرفه هنرپیشگی را با تلویزیون و با حضور در سیتکام Raising Dad شروع کرد که برای کارش در این سریال نامزد جایزه هنرمند جوان شد. در نوجوانی او نقش های لغزش در فیلم های سینمایی «از ۱۳ تا ۳۰ سالگی» و «میهمان شب» (۲۰۰۴) بازی کرد و بازی اش در فیلم طنز «هوت» (۲۰۰۶) تحسین شد و در نتیجه نقش های مکملی در فیلم های «گرینبرگ» (۲۰۱۰)، «اکات پیلگریم در برابر دنیا» (۲۰۱۰) و «خیابان جامپ شماره ۲۱» (۲۰۱۲) بدست آورد. از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱، لارسون در نقش نوجوانی یاغی در سریال تلویزیونی «آمریکا تارا» بازی کرد.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
نقش کلیدی و تعیین کننده لارسون در درام مستقل «۱۲ موقتی» (۲۰۱۳) بود که برای آن تحسین منتقدین را به دست آورد. موفقیت بزرگ او وقتی به دست آمد که در فیلم درام تحسین شده «اتاق» بازی کرد که بر اساس رمانی به همین نام نوشته اما داناهیو و به کارگردانی لنی ایبراهامسون ساخته شد.
لارسون برای کارش در این فیلم جوایز متعددی گرفت که اصلی ترین آنها جایزه اسکار خوب ترین بازیگر نقش نخست زن، جایزه بفتا، جایزه منتخب منتقدین، جایزه گلدن گلوب و جایزه SAG برای خوب ترین بازیگر نقش نخست زن است. آخرین فیلم هایی که بری لارسون در آنها بازی کرده، فیلم «کونگ: جزیره جمجمه» (۲۰۱۷) در کنار تام هیدلستون، و فیلم «قلعه شیشه ای» (۲۰۱۷) است که در آن با نائومی واتس همبازی شده است.
بری لارسون با همبازی اش در فیلم «اتاق» یعنی جیکوب ترمبلی ۱۰ ساله رابطه بسیار خوبی دارد. لارسون از سال ۲۰۱۳ تاکنون با الکس گرینوالد (خواننده گروه Phantom Planet) دوست است و این دو در مه ۲۰۱۶ اعلام کردند که نامزد شده اند. در فوریه ۲۰۱۶، در گفت و گوای با مجله Elle،لارسون اعلام کرد که بیش از ۱۰ سال است که با پدرش حرف نزده است. دارایی خالص او ۱۰ میلیون دلار برآورد شده است.
آلیسیا ویکاندر ۲۸ ساله شد
آلیسیا آماندا ویکاندر (Alicia Vikander)، زاده ۳ اکتبر ۱۹۸۸، بازیگر و رقصنده سوئدی است که در گوتنبرگ سوئد متولد شده و بزرگ شده است. او در خردسالی و در تئاتر های کوچولوای در اپرای گوتبورگ هنرپیشگی را شروع کرد و در مدرسه سلطنتی باله سوئد در استکهلم و در مدرسه آمریکایی باله در نیویورک به عنوان رقصنده باله تعلیم باله دید. هنرپیشگی حرفه ای برای ویکاندر با حضور در فیلم های کوتاه و سریال های تلویزیونی سوئدی آغاز شد و اولین بار ویکاندر به دلیل نقشی که در درام تلویزیونی «آندرا آونین» از سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ بازی کرد، در اروپای شمالی نامدار شد.
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
اولین فیلم بلند ویکاندر فیلم «تمیز» (۲۰۱۰) بود که برای نقش آفرینی در آن جایزه گولدباگه خوب ترین بازیگر زن را بدست آورد. در سال ۲۰۱۲ بود که ویکاندر برای نقش پرنسس کیتی در فیلم اقتباسی «آنا کارنینا» ساخته گاز بزن رایت از روی کتابی به همین نام نوشته لئو تولستوی و همچنین برای نقش ملکه کارولاین ماتیلد در فیلم دانمارکی تحسین شده «یک رابطه سلطنتی» شناخته شد که برای این فیلم نامزدی بفتای ستاره نوظهور را نیز گرفت. پس از آن در سال ۲۰۱۳ در درام سوئدی «هتل» بازی کرد و در همان سال در فیلمی بیوگرافی ای درباره جولین آسانژ نمایان ساخته شد.
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵، وی به دلیل نقش های اهمیتی می داری که در فیلم های «عهد جوانی»در کنار هرینگتون و «اکس-مشینا» بازی کرد، نامزدی گلدن گلوب و بفتای خوب ترین بازیگر زن در نقش مکمل را کسب کرد. سرانجام نقش گردا وگنر در فیلم «دختر دانمارکی» بود که جایزه اسکار خوب ترین بازیگر زن در نقش مکمل و همچنین جایزه SAG خوب ترین بازیگر زن در نقش مکمل را برای آلیسیا ویکاندر به ارمغان آورد. در حال حاضر ویکاندر فیلم های «جیسون بورن» در کنار هنرپیشگی مانند مت دیمون و «نور نگاه کن اقیانوس ها» در کنار نامزدش مایکلفسبندر را جزو فیلم های امسال خود دارد و فیلم های آتی او برای سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ فیلم های «تب لاله»، «غوطه وری»، «یوفوریا» و «مهاجم مقبره» هستند.
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
آلیسیا در لندن میزید و از دسامبر ۲۰۱۴ تاکنون با مایکل فسبندر (بازیگر) رابطه دارد که سر صحنه فیلمبرداری فیلم سینمایی «نور نگاه کن اقیانوس ها» با او آشنایی پیدا کرده است. دارایی خالص آلیسیا ۴ میلیون دلار است.
گوئن استفانی ۴۷ ساله شد
گوئن رنه استفانی (Gwen Stefani) زاده ۳ اکتبر ۱۹۶۹، خواننده، آواز بخوان و طراح مد آمریکایی و یکی از بنیانگذاران و خواننده اصلی گروه موزیک No Doubt است که پس از انتشار آلبوم Tragic Kingdom در سال ۱۹۹۵ موفقیت عظیمی را آزمود و تک آهنگ های موفق دیگری مانند Don\’t Speak، Hey Baby و It\’s My Life نیز انتشار داد.با از هم پاشیدن گروه به دلیل طلاق گوئن از تونی کانال، یکی از اعضای گروه، او خوانندگی سولوی پاپ را در سال ۲۰۰۴ شروع کرد و آلبوم اولش به عنوان یک خواننده سولو، تحت عنوان Love. Angel. Music.Baby. منتشر شد.
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
این آلبوم موزیک پاپ که از آهنگ های دهه هشتاد اقتباس شده بود، موفقیت مالی زیادی برای استفانی به همراه داشت و در کنارش از سوی منتقدین نیز بسیار تحسین شد. پس از آن تک آهنگ های موفق What You Waiting For?، Rich Girl و Hollaback Girl انتشار داده شدند که آهنگ Hollaback Girl در لیست ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد نخست شد و در آمریکا بیش از یک میلیون کپی فروخت. در سال ۲۰۰۶ استفانی دومین آلبومش را تحت عنوان The Sweet Escape منتشر نمود و آلبوم سومش This Is What the Truth Feels Like نام داشت که در مارس ۲۰۱۶ منتشر شد و اولین آلبوم نامبر-وان سولو در لیست بیلبورد ۲۰۰ شد.
استفانی تابحال ۳ بار جایزه گرمی را برده و به عنوان یک خواننده سولو جوایز و افتخارات متعددی از جمله جایزه موزیک آمریکا، جایزه بریت، جایزه موزیک جهان و دو جایزه موزیک بیلبورد کسب کرده است. در سال ۲۰۰۳ اولین خط تولید لباس خودش را تحت مارک L.A.M.B. افتتاح کرد و در سال ۲۰۰۵ مجموعه اش را با شعار عشاق هاراجوکو که ملهم از فشن و فرهنگ ژاپنی است گسترش داد. استفانی کنسرت هایش را با دختران هاراجوکو به انجام میرساند.
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
گوئن استفانی نگاه کن سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۵ همسر گوین راسدیل، خواننده و گیتاریست بریتانیایی، بود که از او سه پسر به نام های کینگستون جیمز مک‌گرگور، زوما نستا راک و آپولو بووی فلین دارد. مهمانی عروسی شان در سنت پل، لندن، به انجام رسانده شد و دو هفته بعد مهمانی دیگری در لوس آنجلس گرفتند. به نقل کرده خود استفانی، آنها دو بار مهمانی گرفتند تا او بتواند لباس عروسی که جان گالیانو بطور پیشنهادی برایش دوخته بود را دو بار بر تن بکند!در ماه اوت ۲۰۱۵، گوئن خواست طلاق از راسدیل داد و علتش را نبود سازش اعلام کرد.
طلاق آنها در ماه آوریل ۲۰۱۶ قطعی شد و راسدیل با تقسیم غیرمساوی دارایی هایشان موافقت کرد. در ماه نوامبر ۲۰۱۵ استفانی و همکارش در برنامه The Voice، یعنی بلیک شلتون، خواننده موزیک کانتری، رابطه خود را علنی کردند. مجله بیلبورد استفانی را در رتبه ۵۴ کامیابترین هنرمندان و در رتبه ۳۷ کامیابترین هنرمندان گیرا دهه گذشته گذاشته است. استفانی تابحال بیش از ۳۰ میلیون آلبوم در سطح دنیا به فروش رسانده است و دارایی خالص او ۱۰۰ میلیون دلار است.
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
زلاتان ۳۵ ساله شد
زلاتان ابراهیموویچ (Zlatan Ibrahimović)، زاده ۳ اکتبر ۱۹۸۱ در شهر مالمو سوئد، فوتبالیست حرفه ای سوئدی است که در حال حاضر برای تیم منچستر یونایتد در پست فوروارد بازی می‌کند. او عضو تیم ملی سوئد نیز هست و اولین بازی نگاه کن المللی اش در سال ۲۰۰۱ بود و از سال ۲۰۱۰ کاپیتان تیم ملی سوئد بود تا سال ۲۰۱۶ که از فوتبال نگاه کن المللی کناره گیری کرد. وی فوتبال حرفه ای را اواخر دهه نود با تیم مالمو اف اف آغاز کرد و سپس به تیم آژاکس پیوست و در آژاکس بود که برای خود نام و نشانی دست و پا کرد.
سپس با قرارداد ۱۶ میلیون یورویی به یوونتوس پیوست، ولی پس از رسوایی فوتبال ایتالیا که منجر به کسر امتیاز از یوونتوس و سقوط این تیم به سری بی شد از یوونتوس جدا شد. در اوت ۲۰۰۶ بود که او با قراردادی ۴ ساله به ارزش ۲۴/۸ میلیون یورو به اینتر میلان پیوست. وی کار خود را در این باشگاه با یک گل و یک پاس گل در بازی سری آ مقابل فیورنتینا آغاز کرد و فصل نخست خود را با عنوان خوب ترین گلزن اینتر میلان با ۱۵ گل به پایان رساند. اینتر در آن سال پس از ۱۷ سال قهرمان سری آ شد.
تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
در فصل ۲۰۰۹–۲۰۱۰ کار خود را برای بارسلونا با پاس گل برای مسی در بازی سوپر کاپ اسپانیا شروع کرد. وی در سال ۲۰۰۹ به همراه بارسلونا با پیروزی مقابل استودیانتس به مقام قهرمانی جام باشگاه‌های جهان رسید. ابراهیموویچ در این سال در تیم منتخب اروپا قرار گرفت و در سال ۲۰۱۰ با ۱۶ گل ششمین گلزن برتر لالیگا لقب گرفت.
وب آخرین بازی خود را برای بارسلونا در سوپر کاپ اسپانیا با پیروزی ۳ بر ۱ مقابل سویا به ثمر رساند و آخرین بازی خود را برای این تیم در تاریخ ۲۵ اوت ۲۰۱۰ در جام خوان گمپر مقابل آث میلان به انجام رساند که پس از آن به رسانه‌ها اعلام کرد که رابطه‌اش با سرمربی تیم جوزپ گوآردیولا رو به زوال می‌باشد و سرمربی از ماه مارس با وی حرف نزده است. در ۲۰ اوت ۲۰۱۰ باشگاه آث میلان در سایت مجلسی خود اعلام کرد که ابراهیموویچ را برای فصل ۲۰۱۰–۲۰۱۱ به خدمت خواهد گرفت. وی به طور قرضی به میلان پیوست با این اختیار که می‌تواند در پایان فصل با قیمت ۲۴ میلیون یورو به طور کامل به این تیم بپیوندد.
زلاتان پس از طلاق از بارسلونا و پیوستن به میلان با انتشار کتابی در رابطه با خاطراتش از باشگاه بارسلونا، کادر فنی و بازیکنان این تیم، خلال نقد شدید از گواردیولا سرمربی بارسلونا به شرح علل نبود موفقیتش در این تیم توجه کرد. چندین هفته پس از انتشار این کتاب جنجالی و رسانه‌ای شدن علل چالش زلاتان و گواردیولا، به دلیل همگروی میلان و بارسلونا در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا این دو تیم مقابل هم قرار گرفتند و زمینه رویارویی دوباره ابراهیموویچ و گواردیولا فراهم شد.
در دیدار برگشت میلان و بارسلونا، که در ورزشگاه سن سیرو برگزار می‌شد زلاتان توانست یک گل وارد دروازه تیم تحت هدایت جوزپه گواردیولا کند تا به نوعی جواب بی مهری‌های بارسلونایی‌ها را در زمین رقابت کرده باشد. زلاتان در رقابتهای سری آ فصل ۲۰۱۱–۲۰۱۲ توانست با به ثمر منتقل کردن ۲۸ گل برای میلان، عنوان آقای گلی این مسابقات را کسب کند.
تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
پس از طی کردن چندین فصل موفقیت آمیز و نورانی با پیراهن میلان سرانجام در اواسط ژوئیه ۲۰۱۲ زلاتان به ازای دریافت دستمزد سالیانه ۱۵ میلیون یورو در هر سال به پاریس سن ژرمن پیوست. او در طول حضور و بازی خود در پاریس سن ژرمن به عنوان ستاره و رهبر این تیم شناخته می‌شد و در مجموع ۱۲۲ بازی خود برای پاریس ۱۱۳ گل به ثمر رساند. وی در چهار آخرین فصل بازی خود در این باشگاه در ۴۹ بازی از رقابت‌های مختلف ۴۶ گل برای این تیم فرانسوی به ثمر رساند. ایبرا با پاری‌سن‌ژرمن ۱۱ عنوان قهرمانی از جمله چهار قهرمانی در لوشامپیونه را آزمود.
برای مسابقات یورو ۲۰۱۶ زلاتان به همراه تیم ملی سوئد حاضر بود. وی در سه بازی در مقابل تیم‌های ملی بلژیک، ایتالیا و جمهوری ایرلند یک پاس گل داد ولی قادر نبود گلی را به ثمر برساند. زلاتان اعلام کرده بود که یورو ۲۰۱۶ آخرین تورنمنت وی با تیم ملی کشورش خواهد بود. ابراهیموویچ پس از پایان بازی با بلژیک در پیکارهای یورو ۲۰۱۶ از تیم ملی سوئد وداع کرد. او در مخلوط تیم ملی سوئد ۱۱۶ بازی ملی به انجام رساند و ۶۲ گل به ثمر رساند. زلاتان به عنوان خوب ترین گلزن تاریخ فوتبال سوئد به شمار می‌رود.
ابراهیموویچ و شریک زندگی اش، هلنا سِگِر، دو فرزند به نام‌های ماکسیمیلیان (متولد ۲۲ ستامبر ۲۰۰۶) و وینسنت (متولد ۶ مارس ۲۰۰۸) دارند. وی هم اکنون در پاریس به سر می‌برد، ولی هر سال به خانه اش در مالمو سوئد نیز سر می‌زند. او در ۱۷ سالگی کمربند سیاه تکواندو گرفته و به زبان‌های سوئدی، صِربی، بوسنیایی و انگلیسی تسلط دارد. او ایتالیایی نیز صحبت می‌کند. پدرش یک بوسنیایی مسلمان و مادرش یک کروات کاتولیک بود و مذهب زلاتان تلفیق‌گرایی است که آمیزه ای از سنت های معنوی اسلامی، کاتولیک و بودیست است.
تصویر و عکس شماره ۱۱ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
خالکوبی های روی بدنش نیز گویای اعتقاداتش هستند. نام خانوادگی اش به عربی پشت بازوی راست، نام فرزند هایش به عربی پشت بازوی راست، یک خالکوبی شایع بودایی از عناصر در پشت، یک خالکوبی بودایی دیگر که نماد حفاظت از خانواده در برابر رنج هاست، بالای بازوی راست، و یک خالکوبی به شکل جمله «فقط خدا قادر هست مرا قضاوت کند» روی قفسه سینه اش وجود دارد که این جمله نمایان کننده ذات مذهبی و سرکش زلاتان هم هست. وی به عنوان یکی از محبوب‌ترین چهره‌های تاریخ سوئد به شمار می‌رود. دارایی خالص زلاتان ابراهیموویچ ۱۱۴ میلیون دلار برآورد شده است.
داکوتا جانسون ۲۷ ساله شد
داکوتا مایی جانسون (Dakota Johnson) زاده ۴ اکتبر ۱۹۸۹ در آستین تگزاس، مدل و بازیگر آمریکایی و دختر ملانی گریفیث و آگاهی دار جانسون، هنرپیشگان سرشناس هالیوودی است. اولین حضور سینمایی او در کنار مادرش در درام-طنز «دیوانه در آلاباما» (۱۹۹۹) بود و در سال ۲۰۰۶ عنوان دوشیزه گلدن گلوب را بدست آورد. پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، با نقش هایی در فیلم های «شبکه اجتماعی» (۲۰۱۰)، «حیوان‌صفت» (۲۰۱۱)، «خیابان جامپ شماره ۲۱» (۲۰۱۲)، «جنون سرعت» (۲۰۱۴) و سریال طنز کوتاه «بن و کیت» (۲۰۱۲ تا ۲۰۱۳) هنرپیشگی را از سر گرفت.
تصویر و عکس شماره ۱۲ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
با به دست آوردن نقش آناستازیا استیل در فیلم درام رمانتیک «پنجاه طیف خاکستری» یا «پنجاه سایه گری» (۲۰۱۵) داکوتا به شهرت نگاه کن المللی رسید، هر چندین که این فیلم اقتباسی از رمانی به همین نام نگاشته ای. ال. جیمز، جوایز تمشک طلایی بدترین فیلم، بدترین بازیگر مرد و بدترین بازیگر زن را گرفت، ولی جانسون جایزه منتخب مردمان را برای دوست داشتنیترین بازیگر زن فیلم درام بدست آورد.
همان سال، جانسون در فیلم های تحسین شده «عشای ابلیسی» و «شیرجه» بازی کرد که برایش نامزدی جایزه بفتای ستاره نوظهور را به ارمغان آورد. او حتی در طنز رمانتیک «چطور مجرد باشیم» (۲۰۱۶) نیز بازی کرده و قرار است دوباره نقش آناستازیا استیل را در دنباله های «پنجاه طیف تیره تر» (۲۰۱۷) و «پنجاه طیف آزاد شده» (۲۰۱۸) از سر بگیرد. داکوتا قبلاً با نوآ گرش خواننده و جوردن مسترسون بازیگر و متیو هیت مدل و موزیسین ولزی دوست بود. دارایی خالص او ۱ میلیون دلار برآورد شده است.
تصویر و عکس شماره ۱۳ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
سوزان ساراندون ۷۰ ساله شد

سوزان ابیگیل ساراندون (Susan Sarandon) زاده ۴ اکتبر ۱۹۴۶ در محله کوئینز نیویورک، بازیگر آمریکایی برنده جوایز اسکار و بفتا است که به دلیل فعالیت های اجتماعی و سیاسی اش به علل مختلف هم شناخته می شود. در سال ۱۹۹۹ ساراندون سفیر حسن نیت یونیسف شد و در سال ۲۰۰۶ جایزه انسان دوستی اقدام علیه گرسنگی را گرفت. سوزان ساراندون هنرپیشگی را در دهه هفتاد با فیلم «گاز بزن» شروع کرد و پس از آن در سریال آبکی «یک دنیا دوری» حاضر بود.
در سال ۱۹۷۵ بود که در فیلم اصیل «فیلم راکی هارور» بازی کرد. به دلیل نقش آفرینی در فیلم های «شهر آتلانتیک» (۱۹۸۰)، «تلما و لوئیز» (۱۹۹۱)، «روغن لورنزو» (۱۹۹۲) و «موکل» (۱۹۹۴) نامزد جایزه اسکار خوب ترین بازیگر نقش نخست زن شد و در نهایت در سال ۱۹۹۵ برای کارش در فیلم «قدم زدن مرد فوت شده» جایزه اسکار خوب ترین بازیگر نقش نخست زن را گرفت. او همچنین جایزه بفتای خوب ترین بازیگر نقش نخست زن برای فیلم «موکل» و همچنین جایزه SAG خوب ترین بازیگر زن را برای فیلم «قدم زدن مرد فوت شده» از آن خود کرده است.
تصویر و عکس شماره ۱۴ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
ساراندون هنرپیشگی در تئاتر برادوی را با «یک شب با ریچارد نیکسون» در سال ۱۹۷۲ شروع کرد و برای نمایشنامه های غیر-برادوی «چندین دخترک سفیدپوست در حال صحبت» (۱۹۷۹) و «فجایع» (۱۹۸۲) نامزدی جایزه دراما دسک را دریافت نمود. در سال ۲۰۰۹ با احیای نمایشنامه «خروج سلطان» به برادوی بازگشت. در سطح تلویزیون نیز او پنج بار نامزد جایزه امی شده که شامل حضور افتخاری اش در سیتکام «دوستان» (۲۰۰۱) و «جهان مالکوم» و فیلم های تلویزیونی «برنارد و دوریس» (۲۰۰۷) و «تو جک را نمی شناسی» (۲۰۱۰) نیز می شود.
دیگر فیلم هایی که ساراندون بازی کرده شامل «بچه خوشگل» (۱۹۷۸)، «گرسنگی» (۱۹۸۳)، «ساحران ایست ویک» (۱۹۸۷)، «بول دورهام» (۱۹۸۸)، «کاخ سفید» (۱۹۹۰)، «بانوان کوچک» (۱۹۹۴)، «مادرخوانده» (۱۹۹۸)، «ایگبی پائین می رود» (۲۰۰۲)، «افسون زده» (۲۰۰۷)، «استخوان های محبوب» (۲۰۰۹)، «آربیتراژ» (۲۰۱۲) و «تَمی» (۲۰۱۴) می شوند. ساراندون بازیگر بسیار پرکاری است و فیلم های اخیر او «زولاندر ۲» (۲۰۱۶)، «مادران و دختران» (۲۰۱۶) و چندین فیلم دیگر بوده اند و قرار است فیلم «مرگ و زندگی جان اف. داناوان» از او در سال ۲۰۱۷ نمایش شود.
سوزان که نام خانوادگی فرزندی اش تومالین بود، در کالج با کریس ساراندون آشنا شد و آنها در سپتامبر ۱۹۶۷ مزدوج شدند، ولی در ۱۹۷۹ از هم طلاق گرفتند. با این حال سوزان نام خانوادگی ساراندون را حفظ کرد. بعدها در رابطه با رابطه عاشقانه اش با کارگردان لوئی مال و خواننده نامدار دیوید بووی چیزهایی به گوش رسید.
تصویر و عکس شماره ۱۵ ⇩تصویر و عکس «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی»
در اواسط دهه هشتاد ساراندون با فرانکو آموری فیلمساز ایتالیایی آشنا شد که از او فرزندی به نام ایوا آموری در سال ۱۹۸۵ به دنیا آورد. از سال ۱۹۸۸ تا ۲۰۰۹ سوزان را با تیم رابینز بازیگر نگاه کرده ایم که سر فیلمبرداری «بول دورهام» با هم آشنایی پیدا کرده بودند. این زوج دو پسر به نام های جک هنری و مایلز گوتری دارند.
پس از رابینز، ساراندون با جاناتان بریکلین دوست شد که ارتباطشان در سال ۲۰۱۵ به پایان رسید. سوزان یک گیاهخوار است و دارایی خالص او ۵۰ میلیون دلار برآورد شده است.

– براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد –

گردآوری توسط : بينا ح.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عاشقان را بر سر خود حکم نيست
««« »»»
هر چه فرمان تو باشد آن کنند

«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «بری لارسون» تا «گوئن استفانی» (۱۵ عکس)

TT / 375 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال