اطلاعاتی از عروسی امیرعلی نبویان با مدیر شرکت و شریک زندگی اش فصل بهار نوروزپور!


با دیگران به اشتراک بگذارید

جزئیاتی از ازدواج امیرعلی نبویان با مدیر شرکت و همسرش بهار نوروزپور!


تصویر و عکس جزئیاتی از ازدواج امیرعلی نبویان با مدیر شرکت و همسرش بهار نوروزپور!

امیرعلی نبویان در گفت و گوای به بیان جزئیاتی از نحوه آشنایی پیدا کردن و ازدواج با همسرش بهار نوروزپور توجه کرد.

ازدواج امیرعلی نبویان و همسرش

امیرعلی نبویان مجری “رادیوهفت” و “صدبرگ” که سابقه ایفای نقش در فیلم توقیفی “خانه فرزند” را هم دارد ۵ ماه پیش با مدیر شرکتی که در آن فعالیت میکند مزدوج شد.

این مدیر ۳۵ ساله بهار نوروزپور نام دارد که یک سال و نیم از نبویان کوچولو تر است. عجیب اما این که همسر نبویان پیش از ازدواج، مریضی سرطان را به اتمام رسانده است.
امیرعلی نبویان در این باره گفت: تنها چیزی که از بهار آگاهی میداشتم این بود که یک دوره سخت شیمی درمانی را به اتمام رسانده بود. این مساله شیمی درمانی را هم وقتی فهمیدم که یک روز در شرکت نشست داشتیم. یک نفر توصیه ای را مطرح کرد و بهار گفت مثل من که یک دوره شیمی درمانی می کردم.

وی ادامه داد: شرایط مریضی بهار طوری بود که خیلی امیدی موجود نبود. بهار دارو به کار میبرد و من هم فقط دعا می کردم و خانواده ها در جریان نبودند و تنها امیدمان عشق بود و ایمان و بالاخره کامیاب شدیم.

نبویان درباره پیشنهاد ازدواج به همسرش گفت: در لوکیشن داخلی بودیم یعنی در راهروی شرکت و البته من اندیشیدم چنانچه سفارش کنم با واکنش بدی مواجه نمی شوم…
نبویان اضافه کرد: لحظه بسیار بزرگی برایم بود و وقتی سفارش کردم گریستم! همان موقع تفالی به حافظ زدم و این مطلع آمد که “گلعذاری ز گلستان دنیا ما را بس.”

در شرکت اتاقی ویژه برای رفع دلتنگی داریم!

این مجری طناز درباره شرایط کار با همسرش پس از ازدواج بیان داشت: در شرکت بهار اتاقی داریم که اوقاتی که دلمان برای هم تنگ میشود به آن اتاق می رویم و برای رفع دلتنگی به هم نگاه می کنیم! در محیط کار جدیت خودمان را داریم اما لحظه های خصوصی خود را هم دارین.

بهار نوروزپور: امیرعلی “کپی رایتر” ماست

بهار نوروزپور همسر نبویان درباره آشنایی با همسرش بیان داشت: من یک شرکت بازرگانی دارم که یک بخش ایده توجه کنی دارد. در این بخش امیرعلی به عنوان کپی رایتر ما بود و به همین علت معاشرت بیشتر شد و بر آن شدیم مزدوج شویم.
وی خاطرنشان ساخت: یکی از وجوه مشترکمان این است که هیچ کدام عروسی دوست نداشتیم اما چندین بار ماه عسل رفتیم. چنانچه برنامه هایمان جور شود زمستان به فرانسه می رویم.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال