http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

هواپیما به فروش رسانی شغل دوم نادر سلیمانی + عکس و تصویر

هواپیما به فروش رسانی شغل دوم نادر سلیمانی + عکس و تصویر

با دیگران به اشتراک بگذارید

هواپیما فروشی شغل دوم نادر سلیمانی + عکس

شغل دوم نادر سلیمانی هنرپیشه سینما

نادر سلیمانی ۱۲ سال است که مغازه ای پر از هلی کوپتر و هواپیماهای کنترلی دارد و علاوه بر سرگرمی متفاوت و گیراای که برایش وقت قرار داده است، پول در می آورد.

سلیمانی با صمیمیت و صفای همیشگی، در این مطلب بدون بخل ورزیدن تمام رازهای کسب و کارش را می ریزد روی دایره، چنانچه دنبال کار و شغل فرق می داری مثل فعالیت در زمینه هلی کوپتر و هواپیمای کنترلی می گردید، این مطلب را بخوانید.

سال ها پیش زمانی نادر سلیمانی در سریال ها و فیلم های متفاوت حسابی گل کرده بود، سرگرمی تازه ای به نام پرواز با هلی کوپتر و هواپیماهای کنترلی را برگزید، البته این سرگرمی در همان لحظه چندان در کشورمان شایع نبود. آن زمان، کمتر کسی قادر میبود پیش بینی بکند که می شود از این سرگرمی تازه وارد، کار و کاسبی کامیابی به راه انداخت.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس هواپیما فروشی شغل دوم نادر سلیمانی + تصویر و عکس

اسباب بازی فروشی نادر سلیمانی

او نقل میکنید:«من هم مثل بیشتر پسربچه ها، از زمانی خودم را شناختم، متوجه شدم که عاشق پرواز هستم اما خب قادر نبودم خلبان شوم و برای همین زمانی با جهان عجیب هلی کوپتر و هواپیماهای مهار آشنایی پیدا کردم عاشقش شدم. در نگاه اول شاید این کار برایم یک سرگرمی بود اما رفته رفته آموختم تنها به عنوان یک بازی به آن نبینم. تلاش کردم تا بتوانم از طریق این سرگرمی درآمد داشته باشم.»

زمانی از آقای سلیمانی می خواهم درباره شغلش توضیح بدهد، نقل میکنید:«چنانچه می خواهید آگاهی بدارید دقیقا کجا آمده اید و من اینجا چه فعالیت میکنم، باید نقل بکنیم اینجا یک مغازه فروش هلی کوپتر و هواپیماهای کنترلی است اما نه یک مغازه متداولی اسباب بازی فروشی، در این مغازه علاوه بر فروش این لوازم، علم بهره گیری از آن هم به فروش رسانده میشود و این تفاوت اصلی ما با کسانی است که بدون داشتن علم سراغ این کسب و کار می آیند.چنانچه علم این شغل را داشته باشید، قادر هستید از راه های گوناگون کسب درآمد کنید که فقط یکی از این راه ها، فروش لوازم کنترلی و علم بهره گیری از آن است در حالی که شما چنانچه کاربلد باشید قادر هستید کم کم نحوه ساخت این هواپیماها و هلی کوپترها را بیاموزید، یک کارگاه کوچولو برای خودتان افتتاح کنید و محصول خودتان را به فروش برسانید. یا اینکه از راه تعمیرات این لوازم پول در بیاورید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس هواپیما فروشی شغل دوم نادر سلیمانی + تصویر و عکس

شغل دوم هنرپیشه سرشناس

سلیمانی اضافه میکند:این شغل از آن شغل هایی نیست که یک شبه شما را پر درآمد کند، چنانچه می خواهید آدم کامیابی باشید باید اطلاعات مربوط به این کار را به دست بیاورید و به این علت باید از یک مربی مدد بگیرید، پس از اینکه زیر نظر مربی، تعلیمهای ضروری را نگاه کردید قادر هستید از این راه کسب درآمد کنید. از اینجا به بعد راه پول در آوردن از این شغل را خودتان میبرگزید.»

این هنرپیشه از آن دست آدم هایی است که در این کار مرتب اطلاعاتش را جدید می کند و اصلیترین راه برای رسیدن به موفقیت در این شغل را همین جدید بودن آگاهی میدارد:«در این کار شما نباید به اطلاعاتی که از قبل به دست آوردید بسنده کنید. اطلاعات مربوط به این نوع لوازم در دنیا، به سرعت جدید می شوند. به همین علت آدم های حرفه ای این کار باید دائم کتاب بخوانند، پرسش کنند و همیشه در جستجوی اطلاعات جدید باشند. مطالبی که آنها را یک قدم جلوتر از دیگران نگه دارد.

هواپیما فروشی شغل دوم نادر سلیمانی + تصویر و عکس

****لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد****

نگارش از: گيتی خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زين سفر گر به سلامت به وطن بازرسم
««« »»»
نذر کردم که هم از راه به ميخانه روم

هواپیما به فروش رسانی شغل دوم نادر سلیمانی + عکس و تصویر

TT / 132 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
اس ام اس دانشجویی خنده دار
عکس های دیدنی تمرینات سخت و عجیب یگان ویژه
اشرفی زاده: بیماری عجیبی در سینمای ما حاکم شده که می توان آن را «سندروم جشنواره زدگی» نامید/ یک اثر سینمایی باید برای مخاطبان انبوه ساخته شود
استخدام منشی و مسئول دفتر مدیریت در شرکت بهستان
فیلم زدن پایگاه تجمع گروهک تروریستی داعش به وسیله پهباد ( آپارات ) -دانلود و پخش
دانلود آهنگ حامد پهلان مسئله
«عصبانی نیستم» بدون مجوز در سطح شهر پخش شد
تیپ بازیگران ایرانی روی فرش قرمز جشنواره فیلم رم +عکس
عکس و مشخصات مخوف ترین جنگنده ساخت ایران
احتمالا بازی دیگری از مجموعه The Order: 1886 عرضه خواهد شد
آخرین خبرها از «زیر سقف دودی»/ پوران درخشنده به فجر ۳۵ می‌آید
استخدام بهیار | یکشنبه ۲ آبان ۹۵
خیال شکست ناپذیری آمریکا خطایی بزرگ است/ آمریکا در منطقه به شدت زمین گیر و درمانده است
دانلود قسمت ۷ هفتم سریال معمای شاه با لینک مستقیم شبکه یک
نرخ سود تسهیلات صادراتی به 11 درصد کاهش ‏یافت
اس ام اس های عاشقانه ی اشک
فال و طالع بینی روز 1 شنبه 2 آبان 95
«سارا و آیدا» این هفته در تهران کلید می‌خورد/ معرفی بازیگران جدید
استخدام متخصص سئو در شرکت سالیان سفر امین
فیلم انگیزشی، قاصدک +( آپارات ) پخش