کوروش تهامی توصیه شبکه GEM را رد کرد (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

کوروش تهامی پیشنهاد شبکه GEM را رد کرد

دست رد کوروش تهامی به شبکه جم

کوروش تهامی که این روزها در فیلم رگ استراحت کن با لیلا حاتمی همبازی است در مصاحبه ای اعلام کرد:به طور مستقیم که نه اما توصیه همکاری با شبکه جم به من هم شده است.

بازیگر سریال "زیر تیغ" ادامه داد:بازیگری برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم معضلات بیکاری را بسیار کشیده ام و آگاهی میدارم که این شرایط چگونه برای بازیگران پیش مییاید و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس کوروش تهامی توصیه شبکه GEM را رد کرد

داستان توصیه شبکه جم به کوروش تهامی

بازیگر فیلم سینمایی "به رنگ ارغوان" اضافه کرد:البته باید نقل بکنیم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم برگزیدم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر گران بازی کنم. بازیگری نگرانی من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد یاد بگیرم و صفا بکنم.
تهامی ادامه داد:به همین دلیل است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ استراحت کن در هنرپیشگی هستم. البته گاهی رقم میخورد که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس کوروش تهامی توصیه شبکه GEM را رد کرد

مکالمه با کوروش تهامی

بازیگر فیلم "رگ استراحت کن" تصریح کرد:من مکان آدم ها نیستم و قادر نیستم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در رابطه با من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل "جم" محقق نمی شود. امکان می دارد این شبکه مدتی از لحاظ مالی هنرپیشگی را حمایت کند اما هیچ زمان در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق مخصوص ای نخواهد افتاد.
وی خاطرنشان کرد:من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان تهیه میکنم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها قادر باش از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

گفتنی است کوروش تهامی به تازگی بازی در فیلم "رگ استراحت کن" به کارگردانی حمید نعمت الله را در کنار لیلا حاتمی به پایان رسانیده است.

کوروش تهامی توصیه شبکه GEM را رد کرد

__________________________________

گردآوری از : آراسته ر.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن سرزنش که کرد تو را دوست حافظا
««« »»»
بيش از گليم خويش مگر پا کشيده‌ای

کوروش تهامی توصیه شبکه GEM را رد کرد (۲ عکس)

TT / 68 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال