عکس العمل “شریک زندگی آقای حمید گودرزی” به خبر طلاقش


با دیگران به اشتراک بگذارید

واکنش “همسر حمید گودرزی” به خبر طلاقش

واکنش همسر آقای حمید گودرزی به خبر طلاقش

همسر آقای حمید گودرزی ماندانا دانشور در نامه ای داستان طلاقش از آقای حمید گودرزی را شرح داد . این زوج که زندگی مشترکشان را در سال ۸۳ شروع کرده بود مدتی است خبر طلاقشان را رسانه ای کرده اند. همسر آقای حمید گودرزی که اکنون در ایالات متحده به سر می برد، به خبر طلاقشان که در سایت ها انتشار داده شده واکنش نمایان کرد.

ماندانا دانشور در نامه ای که اختصاصی برای عصرخبر ارسال کرده است در خصوص اتفاقات میان وی و آقای حمید گودرزی نگاشت:بعنوان پاسداری از شرافت زن کشورمان باید اعلام کنم، زندگی من و آقای حمید گودرزی مدت ها قبل به پایان رسیده بود ولی از آن مکانی که من زن کلاسیک ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک کشورمان گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز امکان می دارد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس واکنش “همسر آقای حمید گودرزی” به خبر متارکه اش

آقای حمید گودرزی در کنار همسرش

در حال حاضر به خاطر عدم تعادل همسرم صلاح را در این نگاه کردم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما منتقل میکنم.

تصویر و عکس واکنش “همسر آقای حمید گودرزی” به خبر متارکه اش

نامه همسر آقای حمید گودرزی در واکنش به خبر متارکه اش

اما آگاهی بدارید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا ول نمیکند. آگاهی بدارید به من و روح من چه کذشته که چنانچه بخواهم نقل بکنیم خود یک جلد کتاب ۵۰۰ برگی می شود در مکانی که نکته تهمت قرار گرفتم و از غیرت فوت شد ایرانی خبری عدم! از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

گفتنی است، چندی قبل عصرخبر خبر طلاق آقای حمید گودرزی و همسرش را منتشر و اعلام کرد که زن دانشور در خارج به سر می برد.

همسر آقای حمید گودرزی ، نامه همسر آقای حمید گودرزی از ایالات متحده درباره متارکه اش

_________________________________

تهیه و تدوین : مژده ل.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بسوخت حافظ و آن يار دلنواز نگفت
««« »»»
که مرهمی بفرستم که خاطرش خستم

عکس العمل “شریک زندگی آقای حمید گودرزی” به خبر طلاقش

TT / 108 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال