اتفاق خوب زندگی خانم گلاره عباسی + عکس ها و تصاویر


با دیگران به اشتراک بگذارید

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

مکالمه ی گیرا با گلاره عباسی

گلاره در سالی که گذشت دو سریال پربیننده چون کیمیا» و شهرزاد خوش درخشید و در آنها نقش های مکمل اهمیتی می داری را در بر داشت و هست. او مکالمه ای نوروزی با ما داشت. اگه می خواهید آگاهی بدارید چرا هیچ عمل جراحی پلاستیک نکرده و تفریحات او چه است این گفت وگو را از دست ندهید.

به شهرزاد اطمینان می دارم

قبل از شهرزاد تجربه کاری تاریخ معاصر مثل «در چشم باد» را داشتم. در رابطه با شهرزاد تبلیغات باعث نشده که کار نگاه شود. خیلی از سریال های دیگر بودند که در شبکه خانگی قبل از پخش بسیار تبلیغ شدند و مردمان زمانی دو قسمت را تهیه کردند پشیمان شدند. حتی حالت ضدتبلیغ هم یافته و مردمان نسبت به شبکه خانگی بی اعتماد شده اند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

به نظرم خوب ترین قاضی مردمان هستند که با دقت، حساسیت و هوش بالا کارها را دنبال می کنند و درباره کار نظر می دهند. تبلیغ در صورت خوب بودن کار مؤثر خواهد بود. اگه مردمان امروز از شهرزاد تعریف می کنند و آن را دوست دارند به دلیل فرق داشتن و خاص بودن کار است. شهرزاد نمایان کرد که مردمان سریال بین هستند و برای کاری که ارزش داشته باشد هزینه هم می کنند. شهرزاد حاصل یک کار جمعی است که البته حضور آقای فتحی در نورانی شدن کار خیلی موثر بوده است.

در رابطه با نقشم هم قادر هستم نقل بکنیم به اقتضای داستان در قسمت های میانی سریال کمی از نقش من در سریال کاهش داده میشود اما با نزدیک شدن به قسمت های پایانی بیشتر و کلیدی تر می شود. این جور نیست که فقط در بخشی از سریال به کار یاری رسانده و ادامه ای نداشته باشد.

برای پول فعالیت نکردم

من هم مثل همه هموطنان و دیگران گاهی با بی پولی مواجه بوده ام. شاید نه به حدی که حاد باشد اما همه ما این جور معضلات را داریم اما هیچ وقت برای انتخاب نقش هایم پول را انتخاب نکردم و برای من مهم، نگاه شدن کار بود؛ مثل همین شهرزاد و کیمیا که انگیزه های مالی چندانی برای به انجام رساندن کارها نداشتم. دوست دارم همیشه فعالیت کنم و قابلیتهایم را نمایان کنم.

کلیدواژه های زندگی من

امین تارخ؛ همیشه استادم بوده و هست چون خیلی برای شاگردانش ارزش قائل است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

نرگس آبیار؛ یکی از افراد اثربخش در زندگی من، فصل تازه ای در زندگی من بوجود آورد و با فیلم «اشیا» کارمان را شروع کردیم و اطمینان می دارم اتفاقاتی خوبی در انتظار اوست.

سال نو؛ آرزوهای خیلی خوب و تندرستی برای خودم، خانواده و مردمان.

خوب ترین عیدی؛ تنها قادر هستم نقل بکنیم تندرستی از طرف خدا، البته من هیچ وقت عیدی مالی درست و حسابی نگرفتم که بخواهم راجع به آن حرف زنم.(خنده)

ازدواج؛ چیزی که باعث شد من یک همراه خوب در کنارم داشته باشم. البته کسانی که این حرف ها را می خوانند مییاندیشند این حرف ها شعار است ولی برای من این طور نبود و ازدواج یکی از اتفاقات خوب سال گذشته برای من بود.

مردمان کشورمان؛ کسانی که از ته قلب دوستشان دارم و به شدت چشم به راه خوبی های زیادی برایشان هستم و امیدوارم همیشه در تندرستی و خوبی به سر ببرند.

کیمیا زیبا بود

مدت ها بود در تلویزیون سریالی نبود که بحث برانگیز باشد و مردمان و کارشناسان در رابطه با آن حرف زنند. سریال هایی ساخته و انتشار داده میشدند و کسی باخبر نمی شد و کسی درباره شان حرفی نمی زد اما کیمیا قادر بود مخاطبان زیادی را به سوی خود کشد که با کار مرتبط شوند و روند کار برایشان اهمیت یابد. هیچ کس از کسانی که در این سریال فعالیت کرده ادعا ندارد که کار بی نقص بوده و هیچ ایرادی نداشته است.

بالاخره ساختن سریالی ۱۱۰ قسمتی کاری جدید در تلویزیون کشورمان بود که قبل از آن اصلا سابقه نداشت و حالا دریچه ای را برای سریال های این چنینی گشوده است. مهم این بود که مردمان روی سریال حساس شدند و با آن مرتبط شدند و آن قدر برایشان اهمیتی داشت که نقد هایی هم داشتند. البته من نباید پاسخگوی انتقادات در رابطه با کل سریال باشم؛ قادر هستم در رابطه با بخشی که خودمان بودیم نظر بدهم. من، پوریا و مهراوه تمام تلاش خود را کردیم که با همراهی آقای افشار بخش خودمان قابل قبول شود. در قسمت های دیگر حاضر نبودم که از نحوه تولید کار اطلاع داشته باشم و بخواهم پاسداری ای بکنم. «کیمیا» از نظر من زیبا بود و اصلا پروژه ناموفقی نبود.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

تفریحم خانواده است

جدا از کتاب و فیلم که معمولا همراه ماست و بخشی از کار ما هم تلقی میشود، موزیک را هم خیلی دوست دارم و کارهای مهدی یراحی و محسن چاوشی را دوست دارم و گوش می دهم. اما اصلیترین تفریح من وقت طی کردن با خانواده است. کار ما جوری است که در وقت بیکاری هم حواشی کار وجود دارد و مشغول هستیم. بنابراین با خانواده بودن بزرگ ترین و اصلیترین تفریح من است.

عمل جراحی پلاستیک هرگز

به دو دلیل دوست ندارم سمت عمل های زیبایی بروم. نخست این که دوست دارم ساده و طبیعی باشم و خیلی قبول نمی دارم با یک عمل جراحی صورتم حالت غیرطبیعی یابد. دوم این که شاید عمل های زیبایی باعث شود انعطاف صورتم را از دست بدهم و نتوانم خیلی نقش ها را به دلیل از دست دادن حس صورت بازی کنم.

به هر حال نقش هایی با طبقات اجتماعی گوناگونی مثل بانوان شهرستانی یا پایین شهری وجود دارند که تنها با صورت بکر و دست نخورده می توان سراغ آنها رفت. همین بکری از نظر من باعث روراستی است و باعث می شود عواطف آسانتر انتقال یابند و نگاه کننده با نقش بهتر مرتبط شود.

اتفاق خوب زندگی گلاره عباسی + تصاویر

-لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در بخش نظر بنويسيد-

تهیه کننده: بيتا ر.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب
««« »»»
باز به پيرانه سر عاشق و ديوانه شد

اتفاق خوب زندگی خانم گلاره عباسی + عکس ها و تصاویر

TT / 193 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال