خبر مهاجرت احسان کرمی اجراکننده تلویزیون به آمریکا (۵ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به آمریکا

شایعه مهاجرت احسان کرمی به ایالات متحده

احسان کرمی شایعه مهاجرتش به ایالات متحده را انکار کرد و در این باره گفت:هیچ برنامه ای برای ترک ایران ندارد و جایگاه کنونی اش را با زحمت صاحب شده است.

احسان کرمی در مکالمه ای با اشاره به شایعاتی که اطراف مهاجرت وی به ایالات متحده در شبکه های جایزی راه افتاده است، گفت:بعضی وانمود کرده اند که من می خواهم از ایران بروم اما من فقط می درخواستم در یک دوره کارگاه تئاتر در ایالات متحده شرکت کنم که البته هنوز ویزای من تهیه نشده است و امکان می دارد اصلا نروم.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به ایالات متحده

عکس احسان کرمی

وی ادامه داد:من بلیتی برای ۲۳ آبان داشتم که ایران را به مقصد ایالات متحده ترک کنم اما هنوز ویزای من تهیه نشده است و چنانچه تا هفته دیگر هم تهیه نشود دیگر نمی روم چراکه به کارگاه تئاتر مورد نظر نخواهم رسید. با این حال هر وقت دوباره آن دوره کارگاهی رقم بخورد سعی خواهم کرد برای گذراندنش به ایالات متحده بروم.

عکس شماره ۲ ⇩عکس شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به ایالات متحده

احسان کرمی در کنار خوانندگان نامدار و علی اوجی

هیچ برنامه ای برای مهاجرت از ایران ندارم

به نقل از سیمرغ کرمی در پاسخ به این که رفتن اش به ایالات متحده برای عده ای مهاجرت تعبیر شده است، گفت:من هیچ برنامه ای برای مهاجرت از ایران ندارم، شاید عده ای دوست داشته باشند که من ایران را ترک کنم اما تحت هیچ شرایطی چنین کاری نخواهم کرد. هم اکنون فعالیت های هنری خود را در ایران دارم و از شرایط کاری خود بسیار راضی هستم. من از کارم و از موقعیتی که دارم بسیار صفا میکنم و علتی برای رفتن ندارم.

مجری برنامه «رادیو هفت» با اشاره به این که بسیاری این روزها به او پیشنهاد میدهند که ایران را ترک نکند، اظهار کرد:من این روزها ایران هستم و به خاطر شایعاتی که بوجود آمده است، از صاحب سوپر برندت محله تا دوستان و همکارانم به من می گویند هیچ جا ایران نمی شود درحالیکه من هیچ قصدی برای ترک دایمی ایران نداشتم و تنها هدفم طی کردن همان دوره تئاتر و همچنین نگاه کردن بعضی از بستگانم بود.

وی ساختن شایعاتی از قبیل مهاجرت و یا درگذشت هنرمندان در شبکه های جایزی را نوعی مریضی آگاهی داشت و یادآور شد:به نظرم نوعی مریضی است که عده ای حقیقت و راه های رسیدن به یک پاسخ منطقی و حقیقی را کنار قرار میدهند و به شایعات دامن می زنند. شاید تا حدی حسادت هم بی تاثیر نباشد، در رابطه با خود من زمانی هزار و یک دلیل برای ماندن در ایران وجود دارد تعجب می کنم که به چه صورت عده ای از رفتنم سخن می گویند.

عکس شماره ۳ ⇩عکس شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به ایالات متحده

احسان کرمی در کنار ناصر ملک مطیعی

به هیچ وجه راضی نیستم جایگاهم را از دست بدهم

این هنرپیشه تئاتر با اشاره به مشکلاتی که چنین شایعاتی برای آینده کاریش رقم خواهد زد، اظهار کرد:چنین شایعاتی قادر هست موقعیت های کاری مرا با معضل مواجه کند چراکه کارگردانان و تهیه کنندگان در این زمانه که با احتیاط بیشتری کارهای خود را جلو میبرند امکان می دارد تصور کنند که من خواسته ام از ایران بروم و دیگر کاری به من سفارش نکنند.

کرمی با اشاره به این که دوست ندارد جایگاهش را در ایران از دست بدهد، تصریح کرد:من هیچ برنامه ای برای ترک ایران ندارم، برای صاحب شدن جایگاهی که الان روی آن ایستاده ام که البته رفیع نیست اما برایم با ارزش است زحمات زیادی را متحمل شده ام و به هیچ وجه راضی نیستم آن را از دست بدهم.

وی در پایان با اشاره به برنامه هایی که امکان می دارد در آینده داشته باشد، اعلام کرد:من دلایلی دارم که چنانچه دوستان آن ها را در کنار هم قرار بدهند متوجه خواهند شد که ایران را ترک نخواهم کرد. من گفتمانهایی داشتم که شاید پس از ماه صفر دوباره برنامه «خوشا شیراز» را اجرا کنم و همین الان هم هر هفته یکشنبه شب ها برنامه «تهران در شب» را در رادیو تهران اجرا می کنم و برنامه «امضا» را در شبکه سه دارم. پروژه ای هم در فستیوال فیلم فجر امسال دارم و همه اینها دلایلی است که نمایان میکند من برای ماندن در ایران برنامه دارم.

زندگی نامه احسان کرمی :

احسان کرمی کارش را از سال ۸۵ با رادیو تهران شروع کرد. شروع فعالیتش در رادیو تهران با نویسندگی آیتم طنز بود.این آیتم به اسم چراغ قرمز بود که یک روز هنرپیشه آیتم نیامد و خودش بجای آن بازی کرد و بدین ترتیب هنرپیشه رادیو شد.
تولد ۲۰/۴/۵۹
تحصیلات :فوق دیپلم
مجری، هنرپیشه و نگارنده

عکس شماره ۴ ⇩عکس شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به ایالات متحده

عکس خردسالی احسان کرمی در کنار برادرش

احسان کرمی همچنین در جمعه ایرانی هنرپیشه و مجری هنرپیشه برنامه۱۲۴۳۷ از رادیو صدای آشنا و نگارنده و مجری بخش نیمروزی پنجشنبه ها در رادیو پیام است.
از سال ۸۷ با اجرای برنامه نقره وارد تلویزیون شد. بعد اجرای عکس و تصویر زندگی به او سپرده شد و اکنون اجرای برنامه شب نشینی شبکه جام جم و رادیو۷ را برعهده دارد.

نام برنامه هایی را که فعالیت کرده است:چهار دیواری ممنون، مکث ۹۵، جام ارگ، صبح تهران، تهران در شب، موج مجهول، چراغ سبز ،جمعه ایرانی،۱۲۴۳۷،نقره،عکس و تصویر زندگی،برنامه طلوع در شبکه چهار ،شب نشینی و رادیو۷

ضمنا فعالیت در سه اکران رو هم در کارنامه دارن. طنز استشمامات – پیونوکیو٢ و محسن یک رپرتوار
با شبکه های رادیویی که فعالیت داشته:رادیو ایران، رادیو صدای آشنا، رادیو تهران،رادیو پیام
در دهمین فستیوال نگاه کن المللی رادیو مجری برگزیده و در یازدهمین فستیوال نگاه کن المللی رادیو به عنوان گوینده برتر برگزیده شد.

عکس شماره ۵ ⇩عکس شایعه مهاجرت احسان کرمی مجری تلویزیون به ایالات متحده

عکس احسان کرمی و همسر و بچه اش

احسان کرمی ، داستان مهاجرت احسان کرمی به ایالات متحده

–براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد–

گردآورنده : دنيا ش.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر روی پاک و مجرد چو مسيحا به فلک
««« »»»
از چراغ تو به خورشيد رسد صد پرتو

خبر مهاجرت احسان کرمی اجراکننده تلویزیون به آمریکا (۵ عکس)

TT / 152 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات