http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در دردسرهای عظیم ۲ (۲ عکس)

فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در دردسرهای عظیم ۲ (۲ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

فریده سپاه منصور بازیگر نقش محترم در دردسرهای عظیم ۲

فریده سپاه منصور هنرپیشه سینما و تلویزیون در سریال گرفتاری های عظیم در نقش یک زن با وجوهات خاکستری به ایفای نقش توجه می کند با او درباره این حضورش مکالمه ای به انجام رسانده ایم.

چگونه شد بازی در سریال برزو نیک نژاد را پذیرفتید؟
برای من فیلمنامه خیلی اهمیتی می دارد و نام کارگردان هم مساله بسیار اهمیتی می داری است. موقعی که سریال خانه ای در تاریکی به کارگردانی سعید پادشاه ای را بازی می کردم، برزو نیک نژاد، دستیار کارگردان و برنامه ریز کار بود. همان وقت متوجه شدم که نیک نژاد استعداد و پتانسیل کارگردانی را دارد و موقعی هم که دو سال پیش اولین فیلمش را ساخت، نمایان کرد که این کار را بلد است و سال پیش هم قسمت نخست گرفتاری های عظیم با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و به طور حتم آینده نورانی ای جلو رو دارد. برای ساخت تله فیلمش سال پیش هم از فستیوال یاس جایزه خوب ترین کارگردانی را به دست آورد.

فریده سپاه منصور در سریال گرفتاری های عظیم

عکس شماره ۱ ⇩
عکس فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در گرفتاری های عظیم 2
چه فاکتوری در سریال گرفتاری های عظیم برایتان جذابیت داشت؟
روابط گرم و صمیمی بین خانواده ها در این سریال برایم خیلی جذابیت داشت. معمولا در جامعه ما رابطه بین عروس و خانواده با نگاه یک سویانه نگاه کرده می شود. در سریال گرفتاری های عظیم خوشبختانه این نگاه دوسویه است و همیشه می گوییم مادرشوهر بدجنس است و همیشه ما با یک عکس و تصویر کلیشه ای مادر شوهر روبه رو هستیم. تا این جای سریال هم کمابیش این نظریه تایید می شود اما به تدریج به نگاه متفاوت تری می رسیم که باورهایمان عوض میشود. مورد مهم دیگری که در این سریال مطالعه میشود، این است که زود قضاوت می کنیم و بهتر است با دقت و تامل دست به قضاوت بزنیم. الان خیلی فیلمنامه برای بازی به من ارائه داده میشود و فیلمنامه هایشان برایم فرستاد می شود اما همه چیز کلیشه ای و تکراری به چشم مییاید و در من رغبتی بوجود نمییاورد که بازی شان کنم. در این سریال به طرز خوبی هر چیزی که مطرح شده، ابعاد گوناگونش مطالعه شده است.
آیا محترم به لحاظ شخصیتی آدم خاکستری ای است؟
درستش این است که خاکستری باشد. همه ما آدم ها خاکستری هستیم. برخی ها با توجه به ویژگی هایشان نیمه سفید وجودشان پررنگ تر است و برخی دیگر تمایل بیشتری به سیاهی دارند.
چقدر به محترم به دلیل رفتارهایی که بروز می دهد، حق می دهید؟
مادران یا والدینی که خود را مالک فرزندان شان می دانند، رفتارهایشان متناقض می شود و به نظرم فرزندها هدیه خداوند هستند. خداوند امانتی به عنوان فرزند را در اختیار ما میگذارد و وظیفه ما، خوب تربیت کردن شان است تا انسان های درستی به جامعه تحویل دهیم، بعد قرار بدهیم که نوع زندگی و همسر را خودشان برگزد؛ همان پروسه ای که برای ما هم موجود بوده است و ما هم از یک مکانی به بعد، از پدر و مادر مستقل شده ایم. باید در کنار هم زندگی مسالمت آمیزی داشته باشیم. احساس مالکیت داشتن نسبت به عزیزان مان درگیری برانگیز است. محبت پدر و مادر به فرزند فطری است اما محبت فرزند به والدین اکتسابی است و فرزند قادر هست والدینش را دوست نداشته باشد. با داشتن رابطه خونی محبتی ایجاد نمیشود. فرزند محبت می نگاه کند و محبت می کند اما والدین چنانچه محبت فرزندشان را نگاه نکنند باز هم دوستش دارند. زمانی مادری مثل محترم خودخواه است و دوست دارد همه بدون چون و چرا از او تبعیت کنند. در این نوع ارتباط ها همه از این نوع آدم مثل محترم فرار می کنند.
به چشم مییاید در این خانواده جای زن و فوت شد تغییر کرده و محترم رفتارهای مردانه دارد و شوهرش برعکس همواره در حال طبخ کرد و طبخ کن و شست وشو است؟
محترم مادری است که خیلی خودش را سالار آگاهی میدارد و به انجام رساندن امور زنانه و شستن ظرف و طبخ کرد و طبخ کن و سایر کارهای خانه را کسر شأنش آگاهی میدارد و رغبتی به به انجام رساندن این نوع کارها ندارد.
عکس شماره ۲ ⇩عکس فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در گرفتاری های عظیم 2
اما شستن و غذا تهیه کردن جزو خصلت های زنانه است؟
محترم فقط دوست دارد بنشیند و دستور بدهد و به دیگران عتاب و خطاب کند.
زن مدیری به چشم مییاید؟
بله، زن مدیری است. خیلی از زنها در بر می داری این خصلت هستند و در بیرون یک کلکسیون یا کانون را مدیریت می کنند و در خلال در خانه کارها را به انجام میرسانند و کسر شأن شان آگاهی نمیدارند. محترم مثل یک موجود نازپرورده و ننر است که در طول عمرش دست به مشکی و سفید نزده است و حالا هم که زن پا به سن قرار داده ای است، باز هم این خصلت هایش را حفظ کرده است.
به چشم مییاید کرنش و خوش خدمتی های شوهر محترم به دلیل ثروت و مکنت مالی اوست؟
بله، از این منظر هم می شود به قضیه دید. از منظر روانشناسی متوجه می شوید آدم هایی که دوست دارند به آن ها امر و نهی شود، معمولا با زنانی ازدواج می کنند که این خصلت را داشته باشند. عوام می گویند خداوند نجار خوبی است و به خوبی در و تخته را به هم جور می کند. البته در بروز این رفتار فوت شد هم نقش دارد و شاید شوهر محترم دوست دارد فرمانبردار باشد و کارهای خانه را به انجام رساند و تحقیر هم بشود و خم به ابرو نیاورد.

فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در گرفتاری های عظیم ۲

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد–

گردآورنده : پريدخت ح.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حريف عشق تو بودم چو ماه نو بودی
««« »»»
کنون که ماه تمامی نظر دريغ مدار

فریده سپاه منصور هنرپیشه نقش محترم در دردسرهای عظیم ۲ (۲ عکس)

TT / 161 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
راه اندازی سطح ۲ در مدرسه امام صادق(ع) ازنا
کیلیپ فیلم بحر طویل در مدح حضرت آقا ماه بنی هاشم عباس بن علی(ع) +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم ابتکار و هوش سرشار در دیزاین و طراحی و طرح و نقاشی +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم حرکات دلچسب طفل در وضعیت خواب عمیق
فیلم تست دلچسب کیسه سرسره نجات هواپیما ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم اپل آیفون ۷ درحضور ماده مذاب +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم دراز کشیدن عمیق خارپشت بسیار دلچسب ( آپارات )
کلیپ فیلم سریعترین حسابدار دنیا در بانک
فیلم برگزیده بازی: جنوا ۳ ۰ آث میلان – دانلود و پخش
فیلم برگزیده بازی: آرسنال ۲ ۰ ردینگ – دانلود و پخش
کربلایی محمد حسین پویانفر شب ۸ محرم ۹۵
واکنش ترانه علیدوستی به حواشی «شهرزاد»+عکس
حقایقی تکان‌دهنده در باب مصرف نوشابه‌های رژیمی
علت عجیب و تامل برانگیز بستری شدن بهنوش بختیاری / عکس
فال و طالع بینی روز 4 شنبه 5 آبان 95
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در شرکت بامیلو
ویدیو فیلم جامپ فراهانی چیتگر ( آپارات )
ویدیو فیلم برگزیده بازی جنوا میلان ( آپارات )
ویدیو فیلم برگزیده بازی لیورپول تاتنهام ( آپارات )
ویدیو فیلم برگزیده بازی: آرسنال ۲ ۰ ریدینگ ( آپارات )
تبلیغات