http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

زندگینامه و بیوگرافی زندگی خصوصی ریتا مک گراث + افتخاراتش

زندگینامه و بیوگرافی زندگی خصوصی ریتا مک گراث + افتخاراتش

با دیگران به اشتراک بگذارید

بیوگرافی زندگی شخصی ریتا مک گراث + افتخاراتش

وی استادیار در دانشکده ی تحصیلات تکمیلی کسب وکار در دانشگاه کلمبیا، نیویورک و متخصص در رشد کسب وکار استراتژیک در محیط های نامطمئن می باشد.

 ریتا مک گراث

• برنده ی جایزه ی استراتزی ۵۰ متفکر سال ۲۰۱۳

• در لیست جایزه ی کتاب ۵۰ متفکر سال ۲۰۱۳

• در لیست جایزه ی استراتژی ۵۰ متفکر سال ۲۰۱۱

• رتبه ی سال ۲۰۱۱: ۱۹۲

• رتبه ی سال ۲۰۱۳: ۶۲

تصویر و عکس زندگی نامه زندگی شخصی ریتا مک گراث + افتخاراتش
زندگی نامه زندگی شخصی ریتا مک گراث + افتخاراتش

وی استادیار در دانشکده ی تحصیلات تکمیلی کسب وکار در دانشگاه کلمبیا، نیویورک و متخصص در رشد کسب وکار استراتژیک در محیط های نامطمئن می باشد.

ایده های او به طور گسترده ای در سر تا سر جهان توسط شرکت های برجسته به کار گرفته شده است. این شرکت ها بعضی مواقع افکار او را جنجال برانگیز اما در عین حال همواره گیرا یاد می کنند.

او برای شرکت هایی که با آنها فعالیت میکند، رویکردی جدید نسبت به استراتژی (شرکت) پیشنهاد می کند. کانون تینکرز فیفتی در سال ۲۰۱۳، جایزه ی نفر نخست، با نام جایزه ی دستاورد ممتاز را به دلیل ارائه ی استراتژی های ابتکار آمیز، به ریتا اهدا کرد. ریتا در مجموع در لیست ده متفکر برتر دنیاست. همچنین به دلیل تأثیرگذاریش در زمینه ی مدیریت، او را عضو اجلاس مدیریت راهبردی کرده اند.

ریتا در رسانه های اجتماعی حضوری فعال دارد و هشتاد و نهمین زن باهوشی است که در سایت تویتر توسط مجله ی فست کمپانی دنبال می شود. او همواره در رده بندی خوب ترین اساتید دانشکده ی تبلیغاتی که در تویتر دنبال می شوند، قرار دارد. او نگارنده ی دائم ستون “مدیر راهبردی کار آفرین” مجله ی اینک و همیشه مشغول مطلب نگاری است . همچنین ریتا از کارآزمودگان مجله وال استریت است

مک گرات نگارنده یا مدد نگارنده ی تمام این سه کتاب می باشد (تمام کتاب ها با مدد نویسندگی ایان مک میلان  نگاشته شده اند): “طرز تفکر کارآفرینانه؛ راهبردهایی جهت ایجاد موقعیت های مداوم در عصر نبود اطمینان”، “شکارچیان بازار: رویکرد استراتژیک برای رونق پیشرفت تجاری ممتاز” که توسط نشر ریویو بیزینس هاروارد چاپ شده است و به ده زبان ترجمه شده است و همچنین از سوی مجله ی استراتژی پلاس بیزینس به عنوان یکی از خوب ترین کتاب های تبلیغاتی سال ۲۰۰۵ برگزیده شده است.

او در “رشد اکتشاف محور: گامی جدید در کاهش ریسک و جذب فرصت ها”  به دنبال اینست که به چه صورت تجارت قادر می باشد رشد پویا را دنبال کرده و بدون به خطر انداختن شرکت از طریق ریسک پذیری غیرضروری مبادرات ابتکار آمیز تازه ای را ترغیب کند، وی ابزارها و فرایندهایی آماده کرد که این امکان را برای تجارت های مختلف بوجود مییاورد تا با موفقیت از موقعیت های خود بهره برداری کند.

آخرین کتاب وی، “پایان مزیت رقابتی: به چه صورت استراتژی خود را سریع پیشرفت تجارت پیشرفت دهید” در لیست جایزه ی کتاب برتر تینکرز فیفتی قرار گرفت و وی به شکل متقاعد کننده ای، ناقوس مرگ مزیت رقابتی را به صدا در می آورد، و اظهار می دارد استراتژی و نوآوری همگرا هستند و مجله ی استراتژی پلاس بیزینس آن را به عنوان خوب ترین کتاب سال در زمینه ی تجارت برگزید.

ریتا یکی از نویسندگانی است که بیشترین کتاب را در انتشارات ریویو بیزینس هاروارد چاپ کرده است و اولین کسی است که ایده ی جدید و به روز استارت اپ لین (شرکت نوپای ناب) را اظهار کرد. همچنبن ریتا مورد تحسین کلایتون کریستنسن، استاد دانشکده ی تبلیغاتی هاروارد، قرار گرفت. کلایتون این ایده را یکی از اصلیترین ایده های تاریخ مدیریت آگاهی داشت. او محقق برجسته ی دانشگاهی است که از طرف معتبرترین مجلات مدیریت به دلیل فعالیت هایش جوایز زیادی گرفته است.

وی در سال ۱۹۹۳ عضو هیأت علمی دانشکده ی تبلیغاتی کلمبیا شد. او پیش از آن که وارد کار دانشگاهی شود، مدیر فناوری اطلاعات  و در عرصه های سیاسی مشغول به کار بود و دو شرکت کوچولو کامپیوتری تأسیس کرد. او مدرک دکترای خود را از دانشکده ی وارتون، دانشگاه پنسیلوانیا دریافت کرد و مدارک افتخاری زیادی از طرف کالج برنارد و دانشکده روابط عمومی و نگاه کن المللی کلمبیا کسب کرده است. او متأهل است و افتخار می کند که مادر دو جوان محبوب است.

مک گرات، بلاگ می نگارد و رهبر بحت در کسب و کار آنلاین هاروارد میباشد. در کلمبیا استاد برنامه های ام بی ای و مدیریت اجرایی است و مدیر هیأت علمی برای برنامه ی تعلیم و پرورش اجرایی کلمبیا، با نام «رهبری رشد استراتژیک و تحول » نیز میباشد.

**نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد**

گردآوری توسط: بهار ج.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا به تهنيت پير می فروش آمد
««« »»»
که موسم طرب و عيش و ناز و نوش آمد

زندگینامه و بیوگرافی زندگی خصوصی ریتا مک گراث + افتخاراتش

TT / 97 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
ویکی لیکس ایمیل های محرمانه اوباما را منتشر کرد
غول پتروشیمی دانمارک آماده بازگشت به ایران شد
پلی استیشن 4 پرو از ۱ گیگابایت رم اضافه بهره می‌برد
شَهادت 4 تکنسین ایرانی در حمله انتحاری داعش در کرکوک
استخدام جوشکار | شنبه ۱ آبان ۹۵
پارک آبی مشهد باز هم حادثه آفرید
زمان پخش سریال همسایه ها | ساعت تکرار همسایه ها از شبکه ۲
حکومت کره شمالی ناپایدار است
«برف سرخ» بهرام توکلی اول آبان کلید می‌خورد/ ادای دینی به مجروحان غیرنظامی شیمیایی
استخدام کارشناس تحقیقات بازار در شرکت Standard World LLC
به ناحق ما را دوگانه پرست نامیدید؛ ما یکتاپرستیم
بان کی‌مون: حملات حلب ۵۰۰ کشته برجای گذاشته/ تعجب روسیه از اظهارات دبیرکل سازمان ملل
متوسلانی: جشنواره زدگی در سینمای ایران باید از بین برود/ برای فیلمسازانی که آثارشان را به خاطر حضور در جشنواره ها می سازند متأسفم!
استخدام سرایدار | شنبه ۱ آبان ۹۵
پورموسوی: تمام ایران بسیج شده تا پرسپولیس قهرمان شود
کشف علت گُرگرفتگی های شبانه در زنان
حضور رضوی با «دارکوب» شعیبی و «ماجراهای نیم روز» مهدویان در جشنواره فجر
استخدام کارشناس فروش با مزایای عالی در شرکت آرمانی
دوربین مخفی ایرانی جالب کمک به گدا
صالحی‌امیری و سلطانی‌فر گزینه‌های وزارت وزرش/ نجفی گزینه احتمالی وزارت آموزش و پرورش