http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

هدف برنامه تلویزیونی جدید ها در شبکه یک!

هدف برنامه تلویزیونی جدید ها در شبکه یک!

با دیگران به اشتراک بگذارید

هدف برنامه تلویزیونی امروزی ها در شبکه یک!

برنامه تلویزیونی به روز ها

یک رابطه دوسویه به هر شکل و شمایلی که برقرار شود، حداقل به سه عنصر و مولفه عمده نیاز دارد؛ فرستنده، پیام و گیرنده یا همان مخاطب. چنانچه هر یک از این سه ضلع کامل نشود و تعریف درستی از آن صورت نگیرد مثلث رابطه شکل نمی گیرد. مخاطب به عنوان یکی از ارکان عمده ایجاد رابطه رسانه ای، تعاریف متعددی دارد.

بنابراین اهمیت و اصالت دادن به مخاطب از ارکان بسیار اهمیتی می داری است که باید نکته توجه برنامه سازان قرار بگیرد. در واقع تهیه کنندگان تلویزیونی، فارغ از محتوا و سمت و سوی آنچه تولید می کنند، در وهله نخست باید تعریف و شناخت درست و واقع بینانه از مخاطبان خود داشته باشند تا براساس و مبنای آن و بر حول نیازها تولید محتوا کنند و برنامه ها را به سامان منتقل بکنند.

چنانچه مخاطب تشخیص داده شد و نیازهایش رصد شود، آن زمان است که می شود انتظار یک برنامه عالی را داشت. دست اندرکاران برنامه "به روز ها" هم با این هدف و با یک نگاه تازه به موضوعات و نگرانی های گوناگون جوانان در حوزه های اجتماعی، فرهنگی و … توجه میکنند. این برنامه مشکلات و زیانهایی را که جوانان با آنها روبه رو هستند نکته بررسی میگذارند. خلال این که تلاش شده مخلوط میهمانان برنامه برای مخاطبان تلویزیون کاملا متنوع باشد به همین علت از افراد سرشناس و نامدار و کارشناسان در حوزه های گوناگون اعم از هنرپیشگی، خوانندگی، مداحی، آواز خوان آیینی، ورزشکاران، آی تی و … مرتبط با موضوعات برنامه فرا خوانده میشود که در این باره می شود به گروه سون و بابک جهانبخش اشاره کرد که با اقبال بسیار گسترده ای از سوی جوانان رو به رو شد.

هدف برنامه به روز ها این است مباحث مطرح شده در طول هفته با بهره گیری از تجربیات میهمانان و کارشناسان در مسائل گوناگون جمع بندی شود. در واقع عوامل سازنده برنامه می خواهند می خواهند سر فصل هایی را که در برنامه گشوده اند را به سرانجام مشخص منتقل بکنند، به همین علت با دعوت از میهمانان گوناگون تلاش دارند به این هدف دست پید کنند.

علاوه بر آن کارشناسان در برنامه قضاوت یک طرفه ندارند و واقع بینانه مشکلات جوانان را نکته بررسی میگذارند. این برنامه تلاش دارد دیدگاه بزرگترها را نسبت به جوانان هم عوض بکند، زیرا یکی از نگاه ها این است که جوانان مشکل دارند. در حالی که این طور نیست و برنامه به روز ها قصد دارد جنس نگاه بزرگترها را نسبت به این مساله تعدیل کند. بنابراین میهمانان و کارشناسان برنامه به گونه ای حرف میزنند تا اختلاف نگاه کن نسل ها کمتر شود.

یکی دیگر از حسن ها برنامه توجه به توصیه ها و اس ام اسهای مردمی است و بر این اساس موضوعات برنامه برگزیده میشوند. از سوی دیگر هر موضوعی در پایان هفته به طور کامل به پایان رسانده نمیشود و موضوعات در هم تنیده است. گرچه در هفته نخست برنامه به فضای جایزی توجه کرد شد، اما همچنان از زوایای گوناگون به این موضوع در هفته های متوالی و در حوزه های گوناگون مطرح شده است. 

با وجود این که مدت زیادی از پخش برنامه به روز ها نمی گذرد، اما قادر بوده حال و هوای جدیدی به برنامه های شبکه یک بدهد و در شرایطی که مسائل بودجه مانع تولید و پخش سریال های جدید شده، نفس جدیدی راهی جدول پخش شبکه یک کند.

دست اندراکاران برنامه سعی می‌کنند اتفاق‌هایی که در برنامه هایی با محوریت جوانان تولید و انتشار داده میشود را در این برنامه تکرار نکنند و بیشتر به دغدغه‌های جوان‌ها و حل شدن مشکلات‌شان توجه بکنند و با اظهاری صمیمی با مخاطب خود حرف زنند و فاصله خود را با او کمتر کنند.

سینماپرس

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد–

نگارنده: كاوه ق.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در اين چمن گل بی خار کس نچيد آری
««« »»»
چراغ مصطفوی با شرار بولهبيست

هدف برنامه تلویزیونی جدید ها در شبکه یک!

TT / 109 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارمند اداری خانم در یک شرکت تولیدی در شهرک صنعتی یزد
اخبار سوزان هنر پیشگان و اشخاص نامدار کشور (۱۳۷) (۴۸ عکس)
نامه شاکیان پرونده سعید طوسی قاری قرآن
مقایسه دلچسب شخصیت های هم سن هالیوودی (۲۵ عکس)
فال روزانه فال امروز شما
ویدیو فیلم ساسولو ۱ ۳ آ اس رم ( آپارات )
استخدام کارشناس فروش در شرکت zoodfood در فارس
کلیپ فیلم خصوصی/ حضور سعداوی در میان طرفداران فولاد شب پیش از بازی با استقلال +(برنامه ۹۰) پخش
زمان اکران نهنگ عنبر 2 چه زمانی است؟
رای برگزیت توافق صلح ایرلند شمالی را تضعیف نخواهد کرد
رقابت مبتذل نامزدهای انتخابات آمریکا انتقاد ایران از واشنگتن را تسهیل کرده است
استخدام ۵ ردیف شغلی در شرکت سیب طلایی هوشمند
ویدیو فیلم برگزیده بازی: اینترمیلان ۲ ۱ تورینو / دریافت کلیپ
کلیپ فیلم لئونسا ۱ ۷ رئال مادرید
ویدیو فیلم بایرن مونیخ ۳ ۱ آگزبورگ ( آپارات )
کیلیپ فیلم منچستریونایتد ۱ ۰ منچسترسیتی +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم وستهام ۲ ۱ چلسی ( آپارات )
فیلم بهترین دفاع راستهای تاریخ فوتبال ( ورزش ۳ )
فیلم برگزیده بازی: ناپولی ۲ ۰ امپولی ( برنامه ۹۰)
فیلم برگزیده بازی: دورتموند (۳) ۱ ۱ (۰) یونیون برلین ( برنامه ۹۰)
تبلیغات