جهان جهانبخت + عکسها و تصاویر جهان جهانبخت


با دیگران به اشتراک بگذارید

دنیا جهانبخت + عکسهای دنیا جهانبخت

جهان جهانبخت، مدل و مانکن ایرانی که اطلاعات زیادی درباره محل تولد و تاریخ تولدش در دسترس عموم نیست، در اینستاگرام خودش به طور علنی از عشقش به ساسی مانکن گزارش کرد . ساسان یافته خواننده زیر زمینی ، متولد ۲۷ آبان سال ۱۳۶۷ در اهواز، سرشناس به ساسی مانکن که چندین سالی است در خارج از کشورمان به فعالیت های هنری اش ادامه می دهد نیز در صفحه اینستاگرام شخصی اش به جهان جهانبخت ابراز علاقه کرده و از او بعنوان عشق تازه اش یاد کرده است.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس جهان جهانبخت + تصویر و عکس های جهان جهانبخت

عکس شماره ۲ ⇩عکس جهان جهانبخت + تصویر و عکس های جهان جهانبخت

عکس شماره ۳ ⇩عکس جهان جهانبخت + تصویر و عکس های جهان جهانبخت

داستان تراژدی ساسی مانکن و جهان که به طنز مبدل شد

ساسی مانکن ماجرا از یک ابراز علاقه پوچ و پوشالی در اینستاگرام شروع شد. علاقه‌ای که معلوم عدم از کجا آمد که حالا به این پایان زشت و البته بانمک رسید. زشت از جهت یک شوء غیراخلاقی و نمایش کج و معوج از طرف کسانی که هنرپیشه آن هستند. «ساسان یافته» سرشناس به ساسی مانکن، خواننده زیرزمینی که این روزها برای عرضه استعدادهای به اصطلاح هنری خود و پخش آهنگ های پوچ و بی ارزش به شبکه های ماهواره ای پناه برده، حالا با یک درگیری غیراخلاقی مواجه شده است.

عکس شماره ۴ ⇩عکس جهان جهانبخت + تصویر و عکس های جهان جهانبخت

چندین زمان پیش بود که یک مدل ایرانی به نام «جهان» با قرار دادن یک پست در صفحه شخصی خود در اینستاگرام آغازگر این ماجرا شد. فرزند از علاقه اش به ساسی گفت و به خیال خام خود فوت شد آرزوهایش را یافته بود و برای اولین بار چیزی شبیه عشق را آزموده بود! روز جدید به شدت این ارتباط جایزی اضافه شد و حتی کار به خالکوبی اسم ساسی روی دستش کشید و فرزند همچنان در توهمات خود جملات رمانتیکی را نگاشت. تا مکانی که یک ماه بعد از این ماجرا، ساسی، فرزند آرزوهای جهان، روی دیگر سکه را نمایان کرد و مثل بیشتر این قصه های جایزی این ارتباط هم سر از جای ناخوش درآورد و گفتمان از طلاق شد!

ارتباط ساسی مانکن با یک مدل ایرانی دیگر در خارج از کشور رو شد و او نوشته ای در صفحه اینستاگرامش گذاشت و آب تمیزی را روی دست جهان ریخت و گفت ما تا به حال همدیگر را نگاه نکردیم! حالا ماجرا رنگ و بوی دیگری گرفت تا مکانی که جهان عکس گریان خود را روی صفحه شخصی اش در اینستاگرام گذاشت و گفتمان از خودکشی به میان آمد، اما همچنان برای ساسی مانکن آرزوی خوشبختی کرد!

عکس شماره ۵ ⇩عکس جهان جهانبخت + تصویر و عکس های جهان جهانبخت

یک مرور ساده بر این داستان مضحک و بانمک بیانگر نکات بسیاری است. همین هیاهوی کوتاه و اکرانهای عجیب در روزهای گذشته و معرکه های سانتی مانتال این مدل، باعث شده در روزهای گذشته فالورهای بسیاری روانه صفحه شخصی او در اینستاگرام شوند و بعید نیست که از ابتدا سناریو و بازی برای همین هدف بانمک نیز باشد.

از طرفی هم در سوی دیگر این ماجرا خواننده ای زیرزمینی حضور دارد که روابط غیراخلاقی و مفاهیم زننده در آثارش بیداد می کند و معلوم نیست به چه صورت یک فرزند برای چنین فردی باید معرکه ای اینچنین بگیرد و در آخر هم پای یک مدل دیگر در میان باشد و مانند فیلم های بد سینمایی یک عشق مثلثی مسخره به نمایش قرار داده شود.

حالا ماجرا مسیر دیگری یافته و خوراکی عالی شده برای تولید داب اسمش هایی که این ارتباط و ماجرا را دستمایه طنز کرده اند و فضای جایزی پر شده از داب اسمش هایی که برای این مدل ایرانی تهیه شده و موجب سرگرمی و خنده بسیاری را فراهم کرده است.

*****************************************

مسئول متن : شهاب ط.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم شراب و خرقه نه آيين مذهب است
««« »»»
گفت اين عمل به مذهب پير مغان کنند

جهان جهانبخت + عکسها و تصاویر جهان جهانبخت

TT / 142 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال