کدامین هنر پیشگان شبکه جم قادر می باشند به کشورمان ایران بازگردند؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

کدام بازیگران شبکه جم می توانند به ایران بازگردند؟


عکس کدام بازیگران شبکه جم قادر هستند به ایران بازگردند؟

باتوجه به اقدام مدیریت شبکه جم و قطع همکاری و توجه کرد حقوق ماهیانه به بازیگران مهاجرت کرده به کشور ترکیه, به چشم می آید عده ای از این بازیگران به کشور بازخواهند گشت.

بازگشت بازیگران مهاجرت کرده به شبکه جم

مدیر شبکه ماهواره ای جم بدلیل کیفیت پایین سریال ها و فیلم های تولید شده اعلام کرده دستمزدهای ماهانه را قطع کرده و از این پس با همه هنرمندان حاضر در شبکه به صورت پروژه ای مشارکت میدارد.

نکته قابل توجه این که مدیر شبکه جم فقط دستمزد هنرمندان کشورمان که از کشور مهاجرت کرده اند را قطع کرده است و دستمزد کارکنان ستادی و کارمندان کشور ترکیه ای مانند سابق توجه کرد می شود.

هم اکنون حدود ۱۰ بازیگر ایرانی که در نگاه کن آنها افرادی همانند مهدی مظلومی، سعید ابراهیمی فر، پردیس افکاری، رابعه اسکویی، رامسین کبریتی، ساناز زرین مهر، بنیامین احمدی، سارا باهنر و بهارک صالح نیا نگاه کرده می شوند و اکثر آن ها از بازیگران تلویزیون بوده اند؛ در این شبکه کار میکنند که با این تصمیم مدیر شبکه جم؛ راهی جز بازگشت به کشور برای آنها وجود ندارد گرچه احتمالا بازگشت آنها به کشور نیز بدون معضل نخواهد بود.

براساس پیگیرهای خبرنگار ما؛ در وقت خروج این افراد از کشور ازسوی وزارت ارشاد و صداوسیما به صورت مستقیم و غیرمستقیم به آنها تذکراتی داده شده و اعلام شده بود مدیران شبکه جم دَرِ باغِ سبز نمایان میکنند و پیشنهادات آنها فریبی بیش نیست.

نقل میشود حتی اگه افرادی که از کشور بیرون رفته و به شبکه جم پیوسته اند؛ امکان بازگشت به کشور را داشته باشند؛ احتمالا برای حضور دوباره در تلویزیون یا سینما با مشکلاتی مواجه خواهند بود و نکته پرسش و جواب قرار خواهند گرفت.

در این میان به گوش رسیده؛ برخی از این بازیگران با نامه نویسی تقاضای بازگشت به کشور را داشته اند و خواهان ادامه فعالیت در تلویزیون و سینما هستند. باید منتظر ماند و دید آیا این افراد به کشور بازخواهند گشت و آیا بعد از بازگشت امکان فعالیت هنری دوباره خواهند داشت و اصلی تر از همه آن که در بازار خنک فعالیت های عکس و تصویری و رکود حاکم بر تولید پروژه های سینمایی و تلویزیونی این افراد شانس دوباره برای حضور در مقابل دوربین را خواهند داشت؟

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال