جواب معمای شاه به چنگیز وثوقی: بیان دلیل متارکه شما به نفع آبرویتان نیست!


با دیگران به اشتراک بگذارید

پاسخ معمای شاه به چنگیز وثوقی: بیان علت جدایی شما به نفع آبرویتان نیست!


عکس پاسخ معمای شاه به چنگیز وثوقی: اظهار دلیل طلاق شما به نفع آبرویتان نیست!

در پی انتشار نوشته ای توسط چنگیز وثوقی مبنی بر اخراج از سریال «معمای شاه» و توجه نکردن دستمزدش، علی لدنی، آماده کننده این سریال جوابیه ای را انتشار داد.

طلاق چنگیز وثوقی از سریال معمای شاه

چنگیز وثوقی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار تصویر و عکسی در اینستاگرام خود از وقت بی حاصلی که به زعم خود صرف «معمای شاه» کرده سخن نقل کرده و نگاشته بود: «پنج، شش ماه برای سریال معمای شاه و نقش تیمور بختیار اولین رییس ساواک زحمت کشیدم. هنگامی که جلوی دوربین رفتم، پس از دو سکانس بیرونم انداختند و پولم را هم ندادند تا در عدم من بازی دیگران جلوه کند که نکرد و سریال نگرفت.»

در پی این سخنان، علی لدنی آماده کننده «معمای شاه» با انتشار توضیحی در این خصوص، از وثوقی خواست کرد به مکان مظلوم نمایی و انتشار نکات خلاف واقع، دلیل قرار می داری کنار قرار داده شدن از پروژه را توضیح دهد.

در متن این توضیح آمده است:

«جناب چنگیز خان وثوقی، بازیگر تلویزیون و سینمای کشورمان سلام! اخیرا نکاتی درباره سریال معمای شاه و حضورتان در این پروژه مطرح کردید که مطالعه آن برای دست اندرکاران این سریال بسیار تعجب آور بود. سازندگان این سریال به حرمت همکاری های پیشین با شما در هشت پروژه قبلی، پس از آن که در سر ضبط سریال «معمای شاه» با ساده انگاری، بی دقتی و کم حواسی مطلق شما مواجه شدند تلاش کردند تا با کمک کردن به جنابعالی در حفظ دیالوگ های تان مسیری را فراهم آورند که همکاری تداوم کشف کند، چرا که قطع همکاری در هر مرحله ای از فیلمبرداری که بازیگر مقابل دوربین رفته و اصطلاحا راکوردی شده، چند برابر کل دستمزد شما برای خود پروژه «معمای شاه» آسیب آور بود اما چه کنیم که پس از ضبط پنج سکانس پُر مشقت و سخت، جنابعالی همچنان کار را شوخی پنداشتید و با بی مبالاتی، شرایطی را فراهم آوردید که در درجه نخست برای حفظ شان حرفه ای شما و در درجه بعدی برای ادامه صحیح کار، مجبور به وداع با شما شدیم. البته این طلاق علل دیگری هم داشت که اظهار آن به مصلحت حیثیت و آبروی شما نیست و نقش آن قادر هست برای جنابعالی مسائلی ایجاد نماید که قطعا خود به آن واقف هستید و گزارش های مجلسی آن نیز در مراجع صاحب صلاحیت وجود می دارد.»

در ادامه این اطلاعیه آمده است: «شما به عنوان هنرپیشگی پُرسابقه به همان اندازه که به ارزش فریاد کردن و خشم آلود نمایان کردن خود بر صحنه اکران واقف هستید، به اهمیت گوهری به نام سکوت نیز واقف هستید. ای کاش در این فقره از بازی مقابل افکار عمومی، به مکان هیاهو سکوت می کردید و بیش از این معجون هفت رنگی که پیش و پس از خروج از این پروژه به پا کردید را هم نمی زدید چرا که چنانچه قرار برهم زدن این ظرف باشد، قطعا بالا آمدن محتویاتی که در انتهای ظرف ته نشین شده، بیش از همه گریبان خود شما را خواهد گرفت.

ای کاش به حرمت همکاری های پیشین حداقل حرمت نان و نمک نگه می داشتید و مانند سازندگان سریال که به احترام سابقه همکاری با شما سکوت کردند، شما نیز حفظ شان و آبروی خود را با هیجانی زودگذر که چند ساعتی شما را تیتر رسانه ها کند تاخت نمی زدید. چنین سکوتی قطعاً به حال و آینده شما نفع بیشتری داشت تا این جنجال و هیاهو.»

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات