جناب محسن چاوشی ۲۰ کیلو وزنش را کم کرد! + تصویر و عکس تازه چاوشی


با دیگران به اشتراک بگذارید

محسن چاوشی ۲۰ کیلوگرم وزنش را کاهش داد! + عکس جدید چاوشیعکس شماره ۱ ⇩
عکس محسن چاوشی 20 کیلوگرم وزنش را کاهش داد! + عکس جدید چاوشی

محسن چاوشی خواننده ایران درحال کاهش وزن بوده و پخش عکس تازه ای از وی با حاشیه هایی همراه شده است.

دلیل کاهش وزن محسن چاوشی

پخش عکس و تصویری جدید از محسن چاوشی در فضای جایزی با واکنش های گوناگونی رو به رو شده و نگرانی دوست داران این خواننده باعث شد چاوشی با لحنی کمدی پاسخ آنها را بدهد.

در این عکس که چاوشی در کنار شهاب اکبری است، کاهش وزن محسوسی در او نگاه کرده می شود. این خواننده از پروژه ای جدید با همراهی شهاب اکبری گزارش کرده و علاقه مندان خواننده “شهرزاد” منتظرند نتیجه همکاری دیگری از این دو موزیسین را بشنوند.

در روزهای گذشته و با افزایش ابراز نگرانی ها از سوی دوست داران این خواننده درباره حالت جسمانی اش، چاوشی در کامنت هایی کوتاه و با لحنی کمدی درباره شرایط جسمانی اش توضیحات جالبی داده و نگاشته: بیست کیلو وزن کاهش داده ام. اضافه وزن، چربی خون و کبد چرب داشتم. در تلاشم که دخانیات را ترک کنم و رژیم سختی گرفته ام. شما هم هرگز دخانیات نکشید. برای ترک دخانیات و قلیان یک کمپین راه بیندازید. من هم هستم!

کاهش وزن محسن چاوشی

عکس شماره ۲ ⇩عکس محسن چاوشی 20 کیلوگرم وزنش را کاهش داد! + عکس جدید چاوشی

توضیحات کمدی چاوشی در حالی ارائه شده که در فضای جایزی موجی به راه افتاده بود و در آن تصویر و عکسهای کهنه تر این خواننده با تصویر کنونی مقایسه می شد و کاهش وزن محسوس او دغدغه هایی را میان طرفدارن اش به وجود آورده بود که با کامنت های اخیر این خواننده، تا حد زیادی نگرانی دوست داران او از بین برده شده و میزان انرژی مثبت چاوشی نکته توجه قرار گرفته است.

چاوشی در حال حاضر چندین اثر در صف پخش دارد که از آن جمله می شود به یک قطعه با موضوع محرم اشاره کرد. این در حالی است که بعد از حواشی ایجاد شده برای سریال “شهرزاد” و نامعلوم بودن ادامه تولید بخش دوم این سریال، همکاری چاوشی با این سریال نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال