طراحی و دیزاین چیدمان محیط داخلی شرکت اینستا (۸ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

طراحی دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

شرکت اینستاگرام که زیر کلکسیونی از کمپانی بزرگ فیسبوک است جدیدا دفتر تازه ای برای خود انتخاب کرده است که دیزاین داخلی خوشگلی دارد. چنانچه نگاهی به دفاتر شرکت های نوپای حوزه فناوری بیاندازید، خوشگلی خاص آنها شما را مسحور خود خواهد کرد؛ چوب، سطوح براق بتنی و رنگ های روشن را می توان عمده ترین مشخصه این فضاها آگاهی داشت.

اما هرچه این تازه کارهای صنعت فناوری طبخ کرده تر شده و به بلوغ خود نزدیک تر می گردند دفاترشان نیز رنگ و بوی بزرگسالی به خود گرفته و به نوعی مدرن تر می شوند.در این میانه شاید اینستاگرام خوب ترین مثال باشد. این کمپانی اخیرا ۳۵۰ تن از کارکنان خود را از آپارتمانی یک طبقه در مقر سابق فیسبوک واقع در منلو پارک کالیفرنیا به یک ساختمان نو سازی شده کمی آنطرف تر جابجا کرده.
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرامایان اسپالتر مدیر هنری کمپانی نکته بحث برای دیزاین داخلی ساختمان جدید با شرکت معماری Gensler همکاری های نزدیکی داشت و آنطور که خودش نقل کرده قرار بر این بود که دفتر جدید بازتابی از اپلیکیشن اینستاگرام باشد.

وی در این باره گفت: ما تلاش داریم هدفمندتر و پالایش شده تر باشیم. در ادامه این مطلب قادر هستید پاره ای از جزئیات اعمال شده در دیزاین داخلی بنای جدید را مشاهده نمایید.

لابی

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

لابی یا سالن ورودی این بنا را می توان نوعی گالری دیجیتالی آگاهی داشت که محتوای خود را از فریم های گوناگون اینستاگرامی می گیرد. اسپالتر نقل میکنید: زمانی وارد سالن می شوید باید واقعا حس کنید که قدم به اینستاگرام قرار داده اید. اینستاگرام نه یک لوگوی بزرگ است و نه یک اپ، بلکه خود محتواست.

در این سالن هشت نمایشگر دیجیتالی خودنمایی می کنند که تصویر و عکس، ویدیو و دیگر محتوای اینستاگرامی را روی خود به تصویر میکشند.

سکوهای گوناگون برای عکاسی با موبایل

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

با عبور از محوطه رستوران طبقه نخست که با موزائیک های سفید و میز و صندلی های چوبی اش خودنمایی می کند به قسمتی می رسید که در اصل می توان آن را نوعی استودیو آگاهی داشت. اینستاگرام برای دیزاین این بخش که شامل یه ست ماژولار نورپردازی شده برای عکاسی موبایلی است از یک طراح هالیوودی مدد گرفته.

این ست ها نیز شامل یک ستاره چشمک زن، تابلو خورشید و ماه و آسمان غروب می شوند که در واقع همرنگ با لوگوی اینستاگرام است و خوب ترین جا برای بازدیدکنندگان و کارکنان هستند تا اندکی در آنها درنگ کرده و از خود تصویر و عکس بگیرند.

اتاق دیزاین

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرامتالارهای کنفرانس معمولا دیزاین یکنواخت و خسته کننده ای دارند اما اسپالتر برای ساختمان جدید اینستاگرام اتاقی با دیوارهای سفید را انتخاب کرده که در آن قادر هست همراه با تیمش به ایده توجه کنی و ارائه تواناییها و ویژگی های جدید برای این اپلیکیشن توجه بکند. در این اتاق سطوح فومی بزرگ و قابل تعویضی روی دیوارها تعبیه شده

که اعضای تیم دیزاین قادر هستند از آنها برای پیاده سازی ایده های خود و مطرح نمودنشان استفاده نمایند.میزها و صندلی های بلند درون این اتاق نیز افراد را به حرکت کردن در فضای آن تشویق می کنند. اسپالتر نقل میکنید: این آیتم ها شاید چندان هم عجیب و غریب نباشند اما هدف اتاق را به کلی دگرگون خواهند نمود.

سالن رستوران

تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرامهمین المان های بصری زیبا در باقی بخش های دفتر حتی سالن رستوران آن نیز اعمال شده است. به گزارش پارس ناز  در این فضا میزهای بزرگی گذاشته شده تا افراد بتوانند در مجاورت و با همراهی هم به صرف قهوه یا ناهار توجه بکنند. این میزهای بزرگ یکسره راه عالی ای برای ایجاد رابطه میان کارکنان و تعامل آنهاست و به نوعی حس یکی بودن را در میان کارکنان شرکت به وجود می آورد.

کتابخانه

تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

فضای ساختمان جدید اینستاگرام کاملا باز هستند و همین مساله موجب میشد که در وقت دیزاین، ایجاد فضاهای کاری آرام و بی سر و صدا به عمده ترین درگیری تیم دیزاین بدل گردد. بزرگ ترین فضای باز این ساختمان کتابخانه اش است که در آن، قفسه های گوناگون با کتب مرتبط به حوزه های هنر و دیزاین پر شده اند

و کارکنان قادر هستند با مدادهای رنگی نقشهای خود را به وحشت افتیم نموده یا به رنگ کردن کتب رنگ آمیزی توجه بکنند.

Blue Bottle

تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس دیزاین دکوراسیون فضای داخلی شرکت اینستاگرام

چای و قهوه را می توان عمده ترین منابع انرژی بخش در هر شرکت یا سازمانی آگاهی داشت و اینستاگرام نیز از این قاعده جدا نیست. در همین راستا نیز این شرکت اجازه راه اندازی شعبه تازه ای از کمپانی Blue Bottle را در مقر جدیدش صادر نموده و حتی از آن خواسته که دیزاین فضای داخلی کافی شاپ را هم خودش بر عهده بگیرد که البته بسیار شبیه به دیزاین کلی فضای داخلی ساختمان است.

دیجیاتو

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال