http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

ریزه کاری های چیدمان اتاق کودک (۸ عکس)

ریزه کاری های چیدمان اتاق کودک (۸ عکس)

با دیگران به اشتراک بگذارید

ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

دیزاین داخلی فعالیت عجیب و دشواری تلقی نمیشود؛ ولی دیزاین بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات اصلی دیزاین داخلی را انتخاب بکنید.
وب‌سایت تزیین: دیزاین داخلی فعالیت عجیب و دشواری تلقی نمیشود؛ ولی دیزاین بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات اصلی دیزاین داخلی را انتخاب بکنید.
عکس شماره ۱ ⇩
عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

دیدگاه جامعه بر روی انواع و مخلوط دیزاین اتاق کودک بسیار نقش می دارد. در اصل دیزاین اتاق کودک نباید تنها بر پایه چیزی که برای کودکان گیرا و ایده آل است، بوجود بیاید؛ باید نکات اصلی دیگری را نظر بگیرید و سپس با علایق کودک خود مخلوط کرده و آن را دیزاین کنید. برای نمونه، یک کودک به سرعت رشد می کند؛ شرایط تحصیلی و همچنین دکوراسیون اتاق کودک به همان سرعت عوض میشود. شما باید بتوانید این تغییرات را پیش بینی کرده و برای آن آماده باشید. همچنین باید آگاهی بدارید که دکوراسیون اتاق کدوک شما برای یک کودک است یا دو کودک. در دکوراسیون اتاق کودک ، موارد دیگری به جز نیازهای اولیه، مانند استراحت و خوردن هم اهمیت دارد. کودک خود را بشناسید و با توجه به روحیات او دیزاین داخلی را به انجام رسانید.

چندین پیشنهاد برای دکوراسیون اتاق کودک

ما ارائه میدهیم که برای دیزاین اتاق کودک خود، به مانند دیگر محیط های خانه، ابتدا اتاق را کاملا بررسی و تصمیمی عالی بگیرید. دیزاین شما باید به گونه ای باشد که به راحتی بتوانید این اتاق را به شکلی دیگر مبدل کنید. علت آن هم همانطور که نقل شد، بر اساس رشد با سرعت کودک است. شما باید بتوانید با بزرگ شدن کودک به راحتی فضای اتاق را برای سن تازه کودک عوض کنید. در این بین به این موضوع دقت دارید که در سنین ابتدایی کودک، نظافت اتاق به عهده شماست و باید بتوانید به راحتی آن حجم بهم ریختگی و کثیف کردن یک کودک کم سن را مرتب کنید.

دکوراسیون اتاق کودک را با جزئیات خاص خود همراه کنید:

بخشی از اتاق را برای تنهایی کودک انتخاب بکنید! فضایی که کودک در تنهایی به آنجا پناه ببرد و احساس خصوصی بودن در آنجا داشته باشد. برای بازی و تفریح کودک فضایی را بوجود آورید که امن باشد. کودک باید قسمتی برای به انجام رساندن تکالیف مدرسه خود داشته باشد؛ این قسمت قادر هست برای انجام کاردستی ها هم بهره گرفته شود. بخشی آرام و راحت برای استراحت و استراحت کردن در اتاق برای او فراهم کنید.

شروع دکوراسیون اتاق کودک کجاست؟

برای شروع به سراغ مطمئنی فضای اتاق بروید. این موضوع در تمامی بخش های منزل اهمیت دارد؛ ولی در دکوراسیون اتاق کودک بیشتر نکته توجه قرار دارد. اتاقی ایمن و به دور از هر گونه خطر انتخاب بکنید.

عکس شماره ۲ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

اتاقی امن با نظر کلین و جاستین

برای پیش گیری از گیر کردن انگشت کودکان، لای درزها را با نوارهای پلاستیکی و نرم پنهان بکنید. چفت های در را باید کاملا سالم و بدون لقی باشد. برای حفاظت کودکان از پریزهای برق، از محافظ های ویژه کودک بهره گیرید. پنجره ها نباید به راحتی توسط کودکان گشوده شوند؛ قفل کودک خوب ترین گزینه است. همچنین پنجره ها تنها در حدی گشوده شوند که برای کودک خطرناک نباشند. اگه دکوراسیون اتاق کودک را برای نفر دیزاین می کنید، توجه داشته باشید که برای کودکان زیر ۸ سال، تخت دوطبقه عالی نیست؛ هرچند که نکات مطمئنی در آنها رعایت شده است. برای اتاق کودک شومینه انتخاب نکنید. وجود آتش مستقیم برای کودکان خطرناک است. خوب ترین گزینه شوفاژها هستند. گرمایش از کف ها هستند؛ که ایجاد سوختگی هم نمی کنند. اگه امکان بهره گیری از ترموستات برای رادیاتورهای شوفاژ اتاق کودک ندارید، انواع حفاظ ها ویژه دکوراسیون برای پیش گیری از داغ شدن و سوختگی کودکان مصرف بکنید. اگه از قالیچه های کوچولو و تزئینی بر روی کف اتاق بهره میگیرید، خصوصا وقتی که کف پوش هایی مانند کاشی و پارکت وجود دارد، حتما با ترمزهای فرش ویژه از سر خوردن آن زیر پی کودک پیش گیری کنید. اگه برای تزئین اتاق به سراغ شلف ها و طبقه ها بهره میگیرید، آنها در ارتفاع پایین قرار ندهید. کودکان برای بازی از آنها بالا می روند و احتمال افتادن وجود دارد.
عکس شماره ۳ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک
دکوراسیون مشترک اتاق کودکان

همانطور که در بالا اشاره شد، کودکان بخشی از اتاق را برای قلمرو خود، به صورت خصوصی نیاز دارند. اگه اتاق مشترکی برای کودکان انتخاب کرده اید، حتما شرایطی را بوجود آورید که قادر باش فضاهایی را تفکیک کرد. کودکان برای انتخاب محدوده خود بر آن میشوند. می توانید از رنگ ها برای ایجاد چنین فضای تفکیک شده ای، کمک بگیرید. بهره گیری از پرده های با رنگ های متفاوت، تختخواب های دو رنگ، اجزای تختخواب با رنگ متفاوت (روتختی، ملافه و پتو)، قالیچه های با نقش و رنگ گوناگون و از این دست تفاوت ها کمک زیادی می کند.

عکس شماره ۴ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک
برای کودکان با توجه به علاقه ای که دارند، در فضای خصوصی آنها بخش هایی را درنظر بگیرید. از جمله آنها قفسه های کتاب، پارتیشن و یا آویز قاب تصویر و عکسهای نکته علاقه آنهاست. بسته به دختر یا پسر بودن آنها می توانید از عروسک ها و اسباب بازی ها برای تفکیک اتاق بهره گیرید.

تغییر دادن دکوراسیون اتاق کودک

برای راحتی تغییرات دیزاین اتاق از تم های کلی و رنگ های خنثی بهره گیرید. سپس می توانید با گذاشتن اجزای جزئی زمینه ای خاص را برای آن به وجود بیاورید. این کار به شما یاری میرساند تا برای تغییرات بهدی، تنها جزئیات را جابجا و یا تعویض کنید. این در حالی است که اگه از زمینه ها و ایده های موضوعی بهره گیرید، در آینده برای تغییر، کار شما سخت می شود و به راحتی قادر نیستید تغییراتی را اعمال کنید.

عکس شماره ۵ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک
همیشه با نگاهی به آینده و رشد کودکان اجزای اتاق را خریداری کنید. برای مثال در سنین پایین یک میز قادر هست برای بازی کودک انتخاب شود، در حالی که در آینده می توانید همان میز را برای انجام تکالیف در اختیار کودک قرار بدهید. این کار هزینه های دکوراسیون شما را کم میکند. برای تغییرات تازه از گزینه هایی بهره گیرید که نسبتا هزینه های کمتری داشته باشد. قادر هست تم رنگ اتاق را عوض کنید و یا به سراغ نورپردازی تازه بروید.

رنگ اتاق

کودکان، به خصوص در سنین پایین به رنگ ها بسیار واکنش نمایان میکنند. از این موضوع بهره گیرید و هوشمندانه حواس کودک خود را تحریک کنید. در علم دکوراسیون از رنگ های ملایم برای اتاق کودکان نام میبرند. برای مثال رنگ آبی برای اتاق فرزند ها و رنگ صورتی برای اتاق فرزند ها. این کاملا درست است؛ ولی بهره گیری از رنگ های تند و تحریک کننده، در کنار آن رنگ های خنثی، قادر هست هیجان کودکان شما را بیشتر کند. همچنین این رنگ ها ذهن کودک شما را تحریک و خلاقیت را در او شکوفا می کند. برای این کار با کودک خود مشورت کنید و از او برای رنگ گرم نکته علاقه اش سؤال بکنید. مطمین شوید که رنگ برگزیده شده، فضایی خنک و بی روح را به وجود نیاورد.

عکس شماره ۶ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

امروزه می توان از رنگ های موقتی بهره گرفت. این کار برای اتاق کودکان بسیار عالی است. زیرا سلیقه کودکان دائم در حال تغییر است. با بهره گیری از رنگ های موقتی می توانید با تغییر شرایط روحی خردسالتان به راحتی رنگ اتاق و فضا را عوض کنید.

عکس شماره ۷ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

کودکان دیوارهای رنگ شده را به مانند بوم نقاشی می نگاه کنند! علاقه آنها به نقاشی بر روی دیوار اجتناب ناپذیر است. به مکان آزردگی از کودک خود و همچنین مشاجره با او، از جنس رنگ هایی بهره گیرید که به راحتی قادر باش لکه گیری کرد.

عکس شماره ۸ ⇩عکس ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

— نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد —

نگارش توسط : آمي‌تيس ط.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشرت شبگير کن می نوش کاندر راه عشق
««« »»»
شب روان را آشنايی‌هاست با مير عسس

ریزه کاری های چیدمان اتاق کودک (۸ عکس)

TT / 205 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
کلیپ فیلم بمب گذاری آخر خنده روزگار سربازی خیلی باحال
فیلم قیافه حیرت آور غریب و با نمک دختر ها وقتی که عطسه می کنند! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم داب اسمش جالب و آخر خنده اشتباه فاحش و سوتی شگفت انگیز در رقابت ثانیه ها! ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم دابسمش جالب و با نمک سکانسی کمدی از فیلم ایرانی! ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم داب اسمش جالب و با نمک اشتباه فاحش و سوتی در برنامه کودک و پخش زنده! ( آپارات )
ویدیو فیلم داب اسمش شگفت انگیز جالب و خنده دار همسر میخام! ( آپارات )
ویدیو فیلم داب اسمش شگفت انگیز جالب و آخر خنده تودودوخ! ( آپارات )
ساخت بازی Final Fantasy XV به پایان رسید
فرماندار ویژه میانه بر آمادگی جامعه در برابر تهدیدات انسانی و بلایای طبیعی تاکیدکرد
استخدام خانم مسلط به زبان و آشنا به مکاتبات بازرگانی در تهران
فیلم بمب تبسم ! غزل کمدی هندی البته هندی بلدها تنها ببینن ( آپارات ) -دانلود و پخش
شرکت سامسونگ با همکاری اپراتور KT فضای مجازی ۵G را در بازی های المپیک فصل زمستان ۲۰۱۸ کشور کره جنوبی عرضه خواهد کرد
ویدیو فیلم جناب بتمن در ماشین لامبورگینی و احوال سؤال کنی با پلیس ( آپارات )
کیلیپ فیلم ماجرای بامزه کارگردان مهران مدیری و پیرزن +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم ای مرررررررررررررررررض با اون قیافت ! ( آپارات )
کلیپ فیلم روزگار پلیسی هم خندیدن داره
بستر مناسبی برای گسترش همکاری بین دانشگاههای ایران و کره جنوبی فراهم است (۵ عکس)
وجود علائم حیات در کره مریخ (+عکس)
وزیر علوم: دانشگاه پیام نباید در رشته های فنی و مهندسی رشد پیدا می کرد
فیلم نوار هوشمند در لپ تاپ لنوو ( آپارات ) -دانلود و پخش
تبلیغات