با کمی جا در ساختمان های کرایه ای چه کار کنیم؟ (۸ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

با کمبود جا در آپارتمان های اجاره ای چه کنیم؟

مهاجرت، زندگی شهرنشینی و هزینه های سرسام آور تهیه کرد مسکن بسیاری از ما را ناگزیر به اجاره نشینی کرده است. اگه شما هم در یک آپارتمان کوچولو کرایه ای میزیید و فضای مناسب برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم و وسایل تان را ندارید، بهتر است با این مطلب از ما همراه باشید.
وب‌سایت چیدانه: مهاجرت، زندگی شهرنشینی و هزینه های سرسام آور تهیه کرد مسکن بسیاری از ما را ناگزیر به اجاره نشینی کرده است. اگه شما هم در یک آپارتمان کوچولو کرایه ای میزیید و فضای مناسب برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم و وسایل تان را ندارید، بهتر است با این مطلب از ما همراه باشید.
دکوراسیون خانه های کرایه ای: میزهای کوچولو
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

میزهای کوچولو خوب ترین و کاربردی ترین عنصر برای دکوراسیون خانه های کرایه ای می باشد. با مدد این میزها به سادگی قادر هستید به لوازم و وسایل خود سر و سامان بدهید. حتی قادر هستید برای این منظور از میزهای کوچولو و تاشو مدد بگیرید و در مواقع نیاز آن ها را برپا کنید و به لوازم و وسایل خود نظم ببخشید.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: میزهای صندوقه ای جلومبلی
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

از میزهای صندوقه ای به عنوان میز جلو مبلیتان استفاده نمایید، این میزها خوب ترین گزینه برای گنجاندن و ذخیره سازی مجلات، روزنامه ها و یا ظروف پذیرایی می باشد.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: سبدهای حصیری
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

سبدهای حصیری خوب ترین گزینه برای طبقه بندی و نظم دهی به لوازم اتاق خواب شماست. این سبدهای کوچولو خوب ترین گزینه برای طبقه بندی داخل کمد دیواری ها می باشد و گزینه ی مقرون به صرفه ای برای نظم دهی به لوازم شما به حساب مییاید.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: کشو تختخواب
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

تخت های کشو دار خوب ترین گزینه برای دکوراسیون خانه های کرایه ای کوچولو به حساب مییاید. این تخت ها فضای بسیار عالی ای برای طبقه بندی و نظم دهی البسه و یا سایر لوازم مثل لوازم تحریر فرزندها کتاب ها و… برایتان به وجود می آورد.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: میزهای پاتختی
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

میزهای پاتختی یکی از اصلی ترین لوازم هر اتاق استراحت کنی به حساب مییاید که قادر هست به لوازم و وسایل شما سر و سامان بدهد پس به خاطر کوچولو بودن خانه های کرایه ای خود این عنصر مهم و کاربرد را از دکوراسیون خانه ی کرایه ای خود کنار نزنید.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: میز کنسول ها
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟
میز کنسول ها نیز عنصر کاربردی بسیار عالی ای برای طبقه بندی و نظم دهی دکوراسیون خانه کرایه ای شما به حساب مییاید قادر هستید آن را تبدیل به یک قفسه یا جا کتابی در اتاق نشیمن تان کنید و حتی از آن برای جداسازی دو فضای نشیمن و غذا خوریتان استفاده نمایید.
دکوراسیون خانه های کرایه ای: کمد و دراور
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

هیچ کس از تاثیر کمد و دراور در دکوراسیون خانه های کوچولو کرایه ای غافل نیست.این کمد و دراورها را قادر هستید در تمام بخش های دکوراسیون داخلی تان گذارید و به لوازم و وسایل گوناگون خود را با مدد آن ها نظم ببخشید.

دکوراسیون خانه های کرایه ای: میزهای کوچولو اتاق خردسال
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس با کمبود جا در ساختمانهای کرایه ای چه کنیم؟

در دیزاین دکوراسیون خانه های کرایه ای همه ی اعضا و لوازم و لوازمشان را انتخاب بکنید به طور مثال فضایی را برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و اسباب بازی های فرزندها انتخاب بکنید با ابن کار به سادگی قادر هستید به لوازم کودکان خود نظم ببخشید و ظاهر مرتب تری به دکوراسیون خود ببخشید.

—————————————————-

مطلب از : سپند ا.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من و شمع صبحگاهی سزد ار به هم بگرييم
««« »»»
که بسوختيم و از ما بت ما فراغ دارد

با کمی جا در ساختمان های کرایه ای چه کار کنیم؟ (۸ عکس)

TT / 217 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال