۱۰ کنار دنج در چیدمان عصرهای فصل پاییز (۱۰ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

۱۰ گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در فضای دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای سرگرم کننده، یا حتی استراحت و انجام یوگا قادر هست محیط خانه ی شما را محبوبتر و خوشایندتر از پیش کند.
وب‌سایت چیدانه: داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در فضای دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای سرگرم کننده، یا حتی استراحت و انجام یوگا قادر هست محیط خانه ی شما را محبوبتر و خوشایندتر از پیش کند. به همین منظور امروز در اینجا می خواهیم ۱۰ ایده برای داشتن یک گوشه ی دنج در دکوراسیون تان به شما سفارش کنیم پس با ما همراه باشید.

گوشه دنج در دکوراسیون: تراس

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

گوشه ی دنج دکوراسیون داخلی شما قادر هست فضای تراس تان باشد تا در هوای آزاد بتوانید خوابید و از آرامش تان صفا بکنید. حتی قادر هستید این فضا را شخصی تر دکور کنید و در آن از آب نما و گل و گیاه استفاده نمایید و یک فضای منحصر به فرد برای گذارن اوقات فراغت خود ایجاد نماید، چای بیاشامید، کتابتان را دست بگیرید و صفا بکنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : کتابخانه
تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

کتابخانه یکی از دنج ترین فضاهایی است که قادر هست در دکوراسیون داخلی تان بیشتر بدرخشد. کافی است یک صندلی آسانی ، چراغ مطالعه و یک میز کوچولو در این فضا گذارید و آن را تبدیل به دنج ترین و خواستنی ترین نقطه برای خواندن کتاب کنید.

گوشه دنج در دکوراسیون : ایوان
تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

داشتن یک ایوان بزرگ در هر خانه ای یک موهبت به حساب مییاید، اگه از این موهبت برخوردار هستید دست بکار شوید و آن را برای ایجاد یک گوشه ی دنج در دکوراسیون داخلی تان تهیه کنید، بهره گیری از یک یک نیمکت و یک میز کوچولو و مدد گرفتن از گل و گیاه را در دیزاین دکورایون آن از یاد نبرید.

گوشه دنج در دکوراسیون : حیاط خلوت
تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

حیاط خلوت همان طور که از نامش پیداست قادر هست تبدیل به یکی از دنج ترین فضاهای دکوراسیون شما شود، کافی است برای دنج ترکردن و خوشایندتر کردن این فضا از گل و گیاه های مخلف استفاده نمایید، انتخاب درختچه های کوتاه و یا حتی یک آب نمای سنگی قادر هست گوشه ی دنج دکوراسیون منزل تان را خوشایندتر و خواستنی از پیش کند.

گوشه دنج در دکوراسیون: فضایی برای مدیتیشن
تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

اگه دوست دارید فضایی برای آرامش افکار خود داشته باشید خوب تر است بخشی از دکوراسیون منزل تان که در آن آرامش بیشتری دارید تبدیل به فضایی برای مدیتیشن کنید. خوب تر است در دیزاین و دکوراسیون این بخش از اصول فنگ شویی و المان های آن بهره گیرید، افزودن بادزنگ، شمع، و یا آبنماهای کوچولو قادر هست این فضا را برای شما آرامش بخش تر کند.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق کار
تصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

اتاق کار خود را تبدیل به گوشه ی دنج دکوراسیون خود کنید، داشتن یک فضای شخصی برای انجام کارهای هنری و صنعتی تان خلاقیت شما را شکوفا می کند، یک میز ساده ، فضایی با نور طبیعی، قفسه هایی برای نظم بخشیدن به فضای داخلی تان همه و همه جزیاتی است که قادر هست گوشه ی دنجی در کوراسیون داخلی شما بوجود آورد.

گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق خواب
تصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

شاید گوشه ی دنج دکوراسیون شما اتاق خوابتان باشد! پس تمام المان های آرامش بخش را در این فضا فرراهم کنید، از نور ملایم تا روتختی های گرم و نرم و بالش های کوچولو و یا حتی شمع و عودهای ملایم برای دوچندان کردن آرامش در این فضا.

گوشه دنج در دکوراسیون : فضایی برای یوگا
تصویر و عکس شماره ۸ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

یوگا یکی از ورزش های آرامش بخشی است که استرس را از شما و فضای داخلی تان میراند، اگه به این ورزش علاقه دارید و دوست دارید بخشی را در فضای داخلی تان به این ورزش محبوب اختصاص دهید.

گوشه دنج در دکوراسیون: پنجره
تصویر و عکس شماره ۹ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

حتی اگه هیچ کدام از فضاهای نقل شده را قادر نبودید در دکوراسیون خود بوجود آورید، مایوس نشوید با گذاشتن یک صندلی در کنار پنجره ی خانان هم قادر هستید گوشه ی دنجی برای خودتان بوجود آورید، کتاب بخوانید، خوابید و یا حتی به خیال بافی توجه بکنید و از اوقات خود صفا بکنید.

گوشه دنج در کوراسیون: بهره گیری از صندلی تابی
تصویر و عکس شماره ۱۰ ⇩تصویر و عکس 10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی

با تهیه کرد یک صندلی تابی و یا صندلی راک قادر هستید هر گوشه از دکوراسیون داخلی تان را تبدیل به کنج دنج خانه تان کنید، روی آن بنشینید تاب بخورد و معضلات خود را از یاد برید و از آرامش آن صفا بکنید، پس دست به کار شوید و یکی از آن ها را برای دکوراسیون داخلی خود تهیه کنید و از آن داشتنش صفا بکنید.

____________________________________

تهیه و تدوین: شهناز ع.

دکوراسیون و هنر در بخش خانه سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

قتيل عشق تو شد حافظ غريب ولی
««« »»»
به خاک ما گذری کن که خون مات حلال

۱۰ کنار دنج در چیدمان عصرهای فصل پاییز (۱۰ عکس)

TT / 161 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات