آخرین وضعیت آتش بس در سوریه


مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه روز دوشنبه در بولتن خبری خود اعلام کرد: در شبانه روز اخیر هشت منطقه سوریه با امضای موافقت نامه به آتش بس پیوستند.


در این بولتن خبری که در پایگاه اینترنتی وزارت دفاع روسیه منتشر، آمده است: مذاکرات برای پیوستن گروه های معارض مسلح در استان های دمشق، حلب، القتیطره و حمص به آتش بس در سوریه ادامه دارد.

در شبانه روز اخیر موافقت نامه های آتش بس با سران هشت منطقه شامل پنج منطقه استان لاذقیه، دو منطقه در استان حما و یک منطقه نیز در منطقه حمص امضا شده است.

تا کنون 69 گروه مسلح معارض در نقاط مختلف سوریه با امضای موافقت نامه آتش بس، متعهد به رعایت ترک مخاصمه شده اند.

مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه همچنین از 41 مورد نقض آتش بس در مناطق مختلف این کشور خبر داده است که 19 مورد در استان حلب، 15 مورد در دمشق، چهار مورد در حما، دو مورد در لاذقیه و یک مورد هم در استان القنیطره گزارش شده است.

این مرکز در ادامه بولتن خبری خود اعلام کرد: هواپیماهای روسیه و سوریه علیه مراکز گروه های مسلحی که آتش بس را پذیرفته و موافقت نامه مربوطه را امضا کرده اند هیچ حمله ای صورت نداده اند.
باشگاه خبرنگاران

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال