ناهماهنگی سازمان ها در حوادث باید حل شود / برچیدن مانورهای ضعیف


با دیگران به اشتراک بگذارید

ناهماهنگی سازمان ها در حوادث باید حل شود / برچیدن مانورهای ضعیف

سرپرست جدید سازمان امداد و نجات کشور با تأکید بر برطرف کردن ناهماهنگی بین سازمان‌ها در حوادث کشور از پرچیده شدن مانورهای ضعیف امدادی خبر داد و گفت: برای بسیاری از عملیات‌های نجات – پروتکل نداریم و باید این پروتکل‌ها تهیه و تدوین شود.

عکس   ناهماهنگی سازمان ها در حوادث باید حل شود / برچیدن مانورهای ضعیف

مرتضی سلیمی در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، در تشریح مهمترین برنامه های مدیریتی خود در سازمان امداد و نجات هلال احمر اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامه ها که دغدغه ما در امدادرسانی در حوادث نیز به شمار می آید، بحث افزایش مباحث بین بخشی و فرابخشی با نهادهای مرتبط امدادی همچون سازمان مدیریت بحران، پلیس، راهداری و … است تا این سازمان ها در پاسخگویی به حوادث با ناهماهنگی کمتری مواجه شوند و تأثیر امدادرسانی سریع و درست برای نجات بیشتر حادثه دیدگان را شاهد باشیم.

وی همچنین به برچیده شدن مانورهای ضعیف امدادی نیز گریزی زد و گفت: متاسفانه در مقاطعی و برخی از مانورها به نوعی "شوی نمایشی" به حساب می آمدند، بنابراین باید کیفیت مانورهای امدادی ارتقاء یابد تا آمادگی امدادگران و نجاتگران برای امدادرسانی ها در کشور نیز افزایش یابد.

سرپرست جدید سازمان امداد و نجات کشور در ادامه با تأکید بر تحقق اهداف هلال احمر با محوریت امداد و نجات و تدوین پروتکل های عملیات نجات؛ را از دیگر برنامه های مهم مدیریتی جدید سازمان امداد و نجات عنوان کرد و در توضیح عدم وجود پروتکل های عملیات های نجات پاسخ داد: به واقع برای بسیاری از عملیات های نجات – پروتکل نداریم و باید این پروتکل ها تهیه و تدوین شود.

سلیمی با اشاره به رصد و ارزیابی نقاط ضعف و قوت سازمان امداد و نجات خاطرنشان کرد: در این زمینه باید پایگاه های امدادی هلال احمر در سراسر کشور تقویت شود و هماهنگی ها بین نهادهای مرتبط امدادی نیز بیشتر صورت پذیرد.

-براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

تهیه کننده: ترانه ق.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز زير زلف دوتا چون گذر کنی بنگر
««« »»»
که از يمين و يسارت چه سوگوارانند

ناهماهنگی سازمان ها در حوادث باید حل شود / برچیدن مانورهای ضعیف

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال