بازار مسکن خراسان رضوی همچنان در رکود به سر می برد


با دیگران به اشتراک بگذارید

بازار مسکن خراسان رضوی همچنان در رکود به سر می برد

دبیر انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: طرح مسکن اقساطی آنگونه که باید در سطح استان مؤثر نبوده و بازار مسکن همچنان در رکود به سر می‌برد.

عکس   بازار مسکن خراسان رضوی همچنان در رکود به سر می برد

نعمت الله ظریف در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: شروطی که برای فعالیت در مورد مسکن مهر قرار می دهند به حدی است که شرکت در آن را از توجیه خارج می کند.

وی ادامه داد: همچنین حتی اگر شروط سخت برداشته شوند باز هم فعالیت در ساماندهی مسکن مهر گلبهار توجیه ندارد زیرا علاوه بر اینکه متقاضی برای آن وجود ندارد حتی در صورت بودن متقاضی نیز قیمتی که برای آنها در نظر گرفته شده با قیمت تمام شده برابری می کند.

دبیر انجمن انبوه سازان خراسان رضوی با بیان اینکه تعداد واحدهای مربوط به تعاونی های کم کار در مسکن مهر گلبهار ۸۰۰۰ عدد است، تصریح کرد: ۱۸ هزار واحد مسکن مهر در این محدوده بلاتکلیف هستند یعنی یا ساخته نشده اند و یا اینکه با وجود ساخته شدن متقاضی ندارند.

ظریف با اشاره به استقبال کم به عمل آمده در مورد طرح مسکن اقساطی در خراسان رضوی، بیان کرد: برای شرکت در این طرح نیز متقاضی زیادی وجود ندارد زیرا رکود موجود سبب می شود که متقاضی وجود نداشته باشد که بانک مسکن ضمانت آن را انجام دهد.

وی افزود: در واقع طرح مسکن اقساطی نیز آنگونه که باید مؤثر نبوده و بازار مسکن همچنان در رکود به سر می برد.

—انتهاي مطلب—

تهیه کننده : آناهيتا د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زنهار تا توانی اهل نظر ميازار
««« »»»
دنيا وفا ندارد ای نور هر دو ديده

بازار مسکن خراسان رضوی همچنان در رکود به سر می برد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال