استان مرکزی نقشه جامعی برای توسعه صنعتی ندارد


با دیگران به اشتراک بگذارید

استان مرکزی نقشه جامعی برای توسعه صنعتی ندارد

رئیس خانه صنت و معدن استان مرکزی گفت: در استان مرکزی نقشه جامعی برای توسعه صنعتی نداریم که لازم است تهیه شود.

عکس   استان مرکزی نقشه جامعی برای توسعه صنعتی ندارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدرضا شهری با حضور در دفتر سرپرستی خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی، ضمن بازدید از این خبرگزاری با نحوه فعالیت آن آشنا شد و در جریان روند کاری این خبرگزاری قرار گرفت.

"محمدی" مسول روابط عمومی خانه صنعت و معدن "محمدرضا شهری" رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی را در این بازدید همراهی کرد.

محمدرضا شهری در این بازدید، پس از تشریح کامل مدیر خبرگزاری از نحوه فعالیت این رسانه، بر برقراری ارتباط مستمر و افزایش تعامل این خبرگزاری با مجموعه خانه صنعت و معدن تاکید کرد و گفت خانه صنعت و معدن به منظور آگاهی بخشی به مردم در زمینه های مربوط به حیطه فعالیت خود نیاز به همکاری این رسانه دارد.

رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی با اشاره به توسعه صنعت در استان گفت: استان مرکزی نقشه جامع توسعه صنعتی ندارد و خانه صنعت و معدن با استفاده از همین تریبون اعلام آمادگی می کند تا با حمایت دستگاه های بالادستی استان ازجمله استاندار مرکزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک های صنعتی، اتاق بازرگانی و غیره، به عنوان نخستین تشکلی باشد که اقدام به تهیه این نقشه کند.

شهری افزود: اگر بتوانیم این نقشه را تهیه کنیم و به عنوان یک نقشه راه داشته باشیم، توانسته ایم یک چشم انداز بلندمدت برای صنعت استان تعریف کنیم و طبق آن تشخیص دهیم که کدام یک از صنایع استان دارای ارزش افزوده بیشتری هستند تا با استفاده از این اطلاعات بتوانیم روی بحث بازارهای هدف و توسعه بازارهای صادراتی و بین المللی کار کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین مشخص کنیم که کدام بخش از بازارهایمان می تواند نیازهای داخلی استان را برطرف سازد و درصورت نیاز تفکیک انجام دهیم، به سبب نبود همین مطالعات یک تمرکز توسعه صنعتی وجود داشته است و نتوانسته ایم آنطور که باید در سطح کلان به شکل صحیح صنایع خود را هدایت و حمایت کنیم.

به گزارش تسنیم، در این بازدید مدیر دفتر خبرگزاری تسنیم استان مرکزی با تشریح برنامه ها و فعالیت های این رسانه در سطح استان، گزارشی جامع از چگونگی فعالیت این خبرگزاری بین المللی در استان مرکزی را ارائه کرد.

– با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز –

نگارش : بيدار ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاهد از ما به سلامت بگذر کاين می لعل
««« »»»
دل و دين می‌برد از دست بدان سان که مپرس

استان مرکزی نقشه جامعی برای توسعه صنعتی ندارد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال