همسان سازی حقوق بازنشستگان شامل افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی نیست


با دیگران به اشتراک بگذارید

همسان سازی حقوق بازنشستگان شامل افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی نیست

مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و کارکنان فعال مربوط به افراد زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی نیست.

عکس   همسان سازی حقوق بازنشستگان شامل افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی نیست

محمد قوامی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم درمشهد مقدس اظهار داشت: اجرای طرح اکرام رضوی به صورت مستمر در حال انجام بوده و مشکلی از بابت ادامه آن وجود ندارد.

وی با اشاره به فرا رسیدن ایام عزاداری سیدالشهدا (ع) و نزدیک شدن دهه پایانی صفر، بیان کرد: تعداد مهمانان طرح اکرام رضوی در این بازه زمانی تفاوتی نداشته و بر طبق برنامه قبلی همچنان ادامه دارد.

قوامی بیان کرد: امسال برای پذیرش ۲۴ هزار نفر در طرح کرامت رضوی برنامه ریزی شده که اقدامات مربوط به آن بدون توقف در حال انجام است.

مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۷۳ هزار و ۹۴۲ نفر مستمری بگیر در خراسان رضوی وجود دارند، اظهار داشت: این تعداد نسبت به پایان سال ۹۴ حدود ۴ درصد رشد داشته است.

قوامی تأکید کرد: قانون همسان سازی حقوق و مزایای بازنشستگان شامل حال تأمین اجتماعی نشده و این نهاد به مانند گذشته تنها افزایش حقوق سالانه را در پرداختی های خود اعمال می کند.

_____________________

گردآوری از : شادی س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از باد خزان در چمن دهر مرنج
««« »»»
فکر معقول بفرما گل بی خار کجاست

همسان سازی حقوق بازنشستگان شامل افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی نیست

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات