استفاده از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای ارتقاء "هندیکب" در چوگان در استان البرز


با دیگران به اشتراک بگذارید

استفاده از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای ارتقاء "هندیکب" در چوگان در استان البرز

رئیس هیئت چوگان استان البرز گفت: برای پیشبرد اهداف و ارتقا دادن به "هندیکب" در بازی چوگان در سال جاری از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای آموزش ورزشکاران استفاده شده است.

عکس   استفاده از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای ارتقاء "هندیکب" در چوگان در استان البرز

محمد بیغم در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرجاظهار داشت: هیئت چوگان استان البرز یکی از بهترین هیئت های چوگان کشور است که بیشترین اسب را دارد.

وی با اشاره به اینکه هیئت چوگان استان البرز یکی از هیئت های فعال به شمار می رود، افزود: این هیئت تا کنون در جام قهرمانی کشور مقام اول را از آن خود کرده است.

رئیس هیئت چوگان استان البرز با توجه به اینکه بانوان ورزشکار در این رشته بیشترین فعالیت را دارند، گفت: مسابقات جام ادب ویژه بانوان در روز جمعه ۳۰ مهرماه در ورزشگاه نوروزآباد استان تهران برگزار می شود.

وی گفت: برای پیشبرد اهداف و ارتقا دادن به "هندیکب" در بازی چوگان در سال جاری از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای آموزش ورزشکاران استفاده شده است.

وی با بیان اینکه در ورزش چوگان ۵۰ درصد حیوان و ۵۰ درصد انسان نقش دارد، گفت: اسب هایی که برای این ورزش انتخاب می شوند باید کاملا آموزش دیده و همراه و همگام با بازیکنان باشند.

بیغم با توجه به اینکه در کشور هیچ اسبی در چوگان قابل مقایسه با اسب های هیئت چوگان استان البرز نیست، ادامه داد: در مسابقات جام جهانی آسیا که قرار است در ایران برگزار شود هیئت چوگان استان البرز اسب هایی را برای مسابقات آماده کرده است که بسیار توانمند و باهوش هستند.

وی تصریح کرد: در اسفند ماه سال جاری مسابقات جام خرمشهر و جام دفاع مقدس را برگزار می کنیم.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد**

نگارش: پرهام ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منم که ديده به ديدار دوست کردم باز
««« »»»
چه شکر گويمت ای کارساز بنده نواز

استفاده از مربیان آرژانتینی و استرالیایی برای ارتقاء "هندیکب" در چوگان در استان البرز

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال