ضریب اشغال هتل های استان فارس به ۴۵ درصد رسید


با دیگران به اشتراک بگذارید

ضریب اشغال هتل های استان فارس به ۴۵ درصد رسید

رئیس جامعه هتلداران استان فارس گفت: ضریب اشغال هتل‌های استان فارس در نیمه نخست سال ۴۵ درصد بوده که گردشگران داخلی سهم بیشتری نسبت به گردشگران خارجی داشته‌اند.

عکس   ضریب اشغال هتل های استان فارس به ۴۵ درصد رسید

حسن سیادتان در گفت وگو با خبرنگار تسنیمدر شیراز، با اشاره به اینکه ضریب اشغال ها هتل های استان فارس به طور کلی کاهش داشته است اظهار داشت: ضریب اشغال هتل های استان فارس در نیمه نخست سال ۴۵ درصد بوده که گردشگران داخلی سهم بیشتری نسبت به گردشگران خارجی داشته اند.

وی علت کاهش سفر در گردشگران داخلی را مشکلات اقتصادی عنوان کرد و گفت: بودجه سفر از سبد خانوار کم یا حذف شده و به همین دلیل ضریب اشغال هتل ها توسط گردشگران داخلی کاهش یافته است.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس با اشاره به اینکه ایام پیک سفر گردشگران خارجی مهر تا دی ماه است، افزود: ضریب اشغال هتل های استان فارس در این ۴ ماه ۵۰ درصد است که نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

سیادتان علت کاهش ضریب اشغال توسط گردشگران خارجی را نبود پروازهای مستقیم به شیراز دانست و خاطرنشان کرد: به دلیل حوادث ترکیه ۵۰ درصد از گروه های گردشگر آلمانی سفر خود را به شیراز کنسل کردند که در صورت وجود پرواز مستقیم این کنسلی سفر رخ نمی داد.

وی درباره نمایشگاه گردشگری که در آذرماه در شیراز برگزار می شود، تصریح کرد: این نمایشگاه پس از سه سال تعطیلی دوباره شروع به کار کرده و این فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه های گردشگری استان فارس و افزایش ضریب اشغال هتل ها است.

رئیس جامعه هتلداران استان فارس بیان کرد: در ایام نمایشگاه هتل های استان فارس خدمات خود را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصد به مسافران ارائه می دهند.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد–

نگارنده: آذرمهر ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر سرو که در چمن درآيد
««« »»»
در خدمت قامتت نگون باد

ضریب اشغال هتل های استان فارس به ۴۵ درصد رسید

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال