http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

رفع شبهات دشمن با برگزاری نشست هایی در مدارس و دانشگاه ها

رفع شبهات دشمن با برگزاری نشست هایی در مدارس و دانشگاه ها

با دیگران به اشتراک بگذارید

رفع شبهات دشمن با برگزاری نشست هایی در مدارس و دانشگاه ها

رئیس ستاد اقامه نماز گیلان گفت: برنامه‌های فرهنگی و اجرایی که در نشست‌هایی با مدارس و دانشگاه‌ها در حال اجراست با هدف رفع شبهات دشمنان است.

عکس   رفع شبهات دشمن با برگزاری نشست هایی در مدارس و دانشگاه ها

حجت الاسلام والمسلمین سیدابوطالب حجازی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اظهار داشت: از برنامه های در حال اجرای امسال برگزاری اجلاس سراسری استانی نماز در گیلان است.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری استانی نماز گفت: اجلاس سراسری نماز در کشور بعد از اجلاس سراسری استانی نماز، در استان البرز برگزار می شود.

حجازی بیان کرد: مسابقه کتابخوانی سراسری کشوری از کتاب "شیوه های دعوت فرزندان" حجت الاسلام والمسلمین قرائتی از دیگر برنامه های در دست اجراست.

وی تشریح کرد: گفتمان خانواده های مطهر و شیوه های دعوت از فرزندان به نماز که نیازمند برگزاری ۱۱۵ نشست است از سایر برنامه های در حال اجرا است که با همکاری ادارات و نهادهای مرتبط به ویژه آموزش و پرورش و کمیته امداد انجام می شود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به برگزاری نشست های دانشجویی با موضوع نماز گفت: نشست های دانش آموزی با موضوع نماز که مستلزم برگزاری ۱۱۵ نشست است با همکاری سازمان آموزش و پرورش و کمیته امداد و دیگر نهادهای مرتبط در حال برگزاری است.

وی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی نماز ویژه زوج های جوان افزود: در راستای اجرای این برنامه با همکاری اداره بهزیستی و دانشگاه ها جلساتی برای زوج های جوان برگزار کرده و ضمن اهدای هدایای فرهنگی به آنها آموزش هایی درباره نماز به آنها ارائه می دهیم.

رئیس ستاد اقامه نماز گیلان با اشاره به اینکه دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی معلمان پایه سوم مقطع دبستان از دیگر برنامه های ستاد است گفت: دوره هایی برای معلمان پایه سوم دختران در نظر گرفته شده است که شیوه های دعوت به نماز را به دختران سنین تکلیف بیاموزند.

حجازی تجلیل از دستگاه های برتر در حوزه ترویج نماز را از برنامه های امسال خواند و افزود: در سال گذشته دستگاه هایی که در امور ترویج نماز فعالیت بیشتری داشتند را ارزیابی و شناسایی کرده و به مدیران، دبیران و امام جماعات آنها لوح تقدیر و هدایایی تقدیم می شود.

وی در ارتباط با سیاست های اجرایی ستاد اقامه نماز تشریح کرد: هر سال کارشناسان ستاد مرکزی با بررسی و ارزیابی برنامه های اجرا شده در سال گذشته، برنامه های کاربردی و اجرایی بومی استان را جهت اجرا به ستادهای کشور و استان ها اعلام می کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان در توضیح سیاستگذاری های اجرایی این ستاد افزود: استان ها نیز با اقداماتی مبتکرانه، برنامه های اجرایی کاربردی در استان را بر اساس جلساتی که با دبیران شورای اقامه نماز برپا می کنند ارائه می دهند.

حجازی با تاکید بر استقامت در مقابل جنگ نرم فرهنگی دشمن خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی و اجرایی که در نشست های ما با مدارس و دانشگاه ها در حال اجرا است با هدف رفع شبهاتی است که دشمنان در ذهن اقشار مختلف ایجاد کرده اند.

وی ضمن درخواست از خبرگزاری ها و مطبوعات برای انعکاس اخبار و برنامه های اجرایی ستاد، افزود: از آنها می خواهیم نواقص ستاد و نهادها و ادارات را در زمینه فرهنگ نماز انتقال دهند تا به منظور رفع نواقص و اجرای بهتر برنامه ها اقداماتی انجام شود.

– همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد –

نگارش : روشنك و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بی مهر رخت روز مرا نور نماندست
««« »»»
وز عمر مرا جز شب ديجور نماندست

رفع شبهات دشمن با برگزاری نشست هایی در مدارس و دانشگاه ها

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دختر نوجوان طعمه تلگرامی هکر طمع‌کار
مخالف الحاق اراضی جدید به محدوده شهر اردبیل هستیم
کولتورال ۱ ۷ رئال؛ آغاز طوفانی در کوپا دل ری
عیب و ایراد حوزه خدمات شهری اردبیل نباید مغفول بماند
یونایتد ۱ ۰ سیتی: انتقام خفیف!
عملکرد نیروگاه شهید رجایی شفاف سازی شود
شکست چلسی برابر وستهام در جام انجمن
انجام ۱۸ نوع فعالیت دانشجویی در دانشگاه آزاد رودهن
مکان‌هایی که ارواح در آنها قدم می‌زنند+ تصاویر
پروژه املاک شهرداری، یادآور پروژه خودساخته اصلاح طلبان در ترور سعید حجاریان است
فیلم برگزیده بازی: منچستریونایتد ۱ ۰ منچسترسیتی – دانلود و پخش
ویدیو فیلم خلاصه بازی منچستریونایتد ۱ ۰ منچسترسیتی -دانلود و پخش
ویدیو فیلم گلهای بازی وستهام ۲ ۱ چلسی -دانلود و پخش
فیلم برگزیده بازی: وستهام ۲ ۱ چلسی ( برنامه ۹۰)
کیلیپ فیلم گلهای برتر هفته آماتورها ۹۵/۰۷/۰۵ + دریافت کلیپ
اهداف مشترک قیام حسین و مهدی علیهماالسلام
تازه ترین چیدمان tv room (13 عکس)
وضعیت جسمانی پورحیدری از زبان همسرش
جلوه دیگر از پراید رونمایی شد (+عکس)
خواننده ای که بعد از مرگش هنوز افسانه ای در دنیاست
تبلیغات