بدهی مالیاتی ۸هزار میلیارد تومانی کارت های بازرگانی اجاره ای


با دیگران به اشتراک بگذارید

بدهی مالیاتی ۸هزار میلیارد تومانی کارت های بازرگانی اجاره ای

خبرگزاری فارس: بدهی مالیاتی 8هزار میلیارد تومانی کارت‌های تبلیغاتی اجاره‌ای

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ۸ هزار میلیارد تومان بدهی مالیاتی ناشی از کارت‌های تبلیغاتی اجاره‌ای است که امکان وصول مالیات آنها وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار تبلیغاتی خبرگزاری فارس، «محمدرضا پورابراهیمی» در نشست خبری شورای مکالمه ی دولت و بخش خصوصی که در اتاق تبلیغاتی کشورمان به انجام رسانده شد، گفت: بحث تجدید نظر در صدور کارت تبلیغاتی که مشکلاتی در حوزه حقوق گمرکی و مالیات بوجود آورده است در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که برخی صاحبان کارت های تبلیغاتی مشکلاتی را برای اقتصاد کشور به وجود آورده اند، تصریح کرد: ۸ هزار میلیارد تومان بدهی مالیاتی ناشی از کارت های کرایه ای است که امکان وصول مالیات آنها وجود ندارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان داشت: کارت های تبلیغاتی مذکور کارت های کرایه ای هستند که هویت اشخاص برای دریافت مالیات از آنها مشخص نیست.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که در راستای لزوم شفایت های اقتصادی در کشور مجلس نهم اصلاحیه ای به منظور مدد به توانمندی اقتصادی کشور و شفافیت اقتصادی کلکسیون بنگاه ها در اصل ۴۴ گذاشته ، تصریح کرد: این اصلاحیه هفته گذشته در مجلس بررسی و نهایی شد.

وی اضافه کرد: در راستای مدد به ارتقای توانمندی اقتصادی کشور و شفافیت اطلاعات اقتصادی کلکسیون بنگاه های متعلق به اسامی فوق مکلف است صورت مالی خود را نزد سازمان بورس افشا کنند.

پورابراهیمی تصریح کرد: مصوبه مجلس ابلاغ شده است و در صورتی که بنگاه هایی که برای شفایت مالی اسامی آنها در اصل ۴۴ گفته شده است صورت مالی خود را به سازمان بورس ارائه نکنند، طبق قانون مرجع صدور ثبت شرکت ها نسبت به تغییرات ثبتی آنها اقدام نخواهد کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی با بیان این که سازمان ثبت مکلف است که کلکسیون تغییرات ثبتی آنها را پس از گواهی ارائه صورت های مالی اقدام کند، گفت: در غیر این صورت به این افراد خدمات توسط بانک ها ارائه نمی شود و افراد متولی حقیقی به عنوان متخلف شناخته شده و نکته پیگرد قانونی قرار می گیرند.

__________________________________

تهیه و تدوین : شكوفه ک.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نفاق و زرق نبخشد صفای دل حافظ
««« »»»
طريق رندی و عشق اختيار خواهم کرد

بدهی مالیاتی ۸هزار میلیارد تومانی کارت های بازرگانی اجاره ای

TT / 41 — TP / 12%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال